Ako tu pracuje nov├Ż n├ístroj Snapchat

Snap uv├ídza na trh nov├Ż n├ístroj du┼íevn├ęho zdravia s n├ízvom Here For You, ktor├Ż je s├║─Źas┼ąou funkcie integrovan├ęho vyh─żad├ívania Snapchat.

P├┤vodne odhalen├ę minul├Ż mesiac, je tu pre v├ís navrhnut├Ż tak, aby poskytoval ÔÇ×akt├şvnu podporu v aplik├íciiÔÇť pre Snapchatterov, ktor├ş m├┤┼żu ma┼ą psychick├ę alebo emocion├ílne probl├ęmy. Je to u┼żito─Źn├ę iba pre kohoko─żvek, kto by sa chcel o t├Żchto ot├ízkach dozvedie┼ą viac a pomohol ostatn├Żm, ktor├ş sa nimi zaoberaj├║. Tu pre v├ís malo by┼ą prepusten├ę na jar a v lete, ale teraz bude zverejnen├ę uprostred pand├ęmie Coronavirus.

Čo je tu Snap pre vás?

Tu je ur─Źen├ę, aby v├ím pri h─żadan├ş konkr├ętnych t├ęm, ako s├║ ├║zkos┼ą, depresia, stres, sm├║tok, samovra┼żedn├ę my┼ílienky a ┼íikanovanie, ukazovalo ÔÇ×zdroje bezpe─ŹnostiÔÇť od odborn├şkov na du┼íevn├ę zdravie – vr├ítane miestnych odborn├şkov. T├ęma ┼ípecifick├í pre COVID-19 je napr├şklad doplnen├í inform├íciami od Rady pre reklamu, WHO, CDC, Textov├ęho riadku pre kr├şzu, NHS a ─Ćal┼í├şch.

Spolo─Źnos┼ą Snap, spolo─Źnos┼ą za spolo─Źnos┼ąou Snapchat, spolupracovala s t├Żmito odborn├şkmi na vytvoren├ş obsahu ┼ípecificky s├║visiaceho s v├şrusom kor├│ny. Vo vyhl├ísen├ş tu Snap povedal, ┼że ÔÇ×ste osvieten├ş ┼ít├║diamiÔÇť, ktor├ę ukazuj├║, ┼że komunik├ícia s ostatn├Żmi je najlep┼íou obranou proti ÔÇ×pocitom osamelosti a ├║zkostiÔÇť.

Ako pou┼ż├şva┼ą n├ístroj Snap's Here for You

  1. Otvorte najnovšiu verziu mobilnej aplikácie Snapchat.
  2. Ak nie ste nov├Ż pou┼ż├şvate─ż, ktor├Ż sa mus├ş najprv zaregistrova┼ą, mali by ste vidie┼ą kameru.
  3. V hornej ─Źasti vyh─żadajte tla─Źidlo vyh─żad├ívania (ikona lupy) a kliknite na┼ł.
  4. Teraz za─Źnite p├şsa┼ą do vyh─żad├ívacieho po─ża. Sk├║ste vyh─żada┼ą v├Żraz ÔÇ×koronav├şrusÔÇť.

Vyh─żad├ívanie v aplik├ícii Snapchat pre syst├ęmy iOS a Android v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą priate─żov, ulo┼żen├ę spomienky, objekt├şvy, pr├şbehy vydavate─żov a teraz aj prostriedky pre v├ís. Sta─Ź├ş nap├şsa┼ą t├ęmu du┼íevn├ęho zdravia alebo dokonca koronav├şrus a potom tu uvid├şte n├ívrhy.

─îo tu budete ma┼ą k dispoz├şcii?

Snap tu o─Źak├íva, ┼że bude k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom Snapchat do bud├║ceho t├Ż┼żd┼ła (do konca marca 2020).