Ako to vyriešiť Windows Na túto chybu disku sa nedá nainštalovať

Ako to vyriešiť Windows Na túto disketu sa nedá nainštalovať chyba.

Niet pochýb o tom, že Microsoft Windows Teraz je to najpopulárnejší operačný systém pre stolné počítače. V porovnaní s každým iným operačným systémom pre stolné počítače Windows Poskytuje používateľom ďalšie funkcie a možnosti prispôsobenia. Počet chýb je však na platforme relatívne vysoký.

V poslednej dobe málo Windows Používatelia nás kontaktovali v súvislosti s nezvyčajnými chybovými správami. Používatelia dostanú „Windows Nemôže byť nainštalovaný na disk počas oddielu. Preto sme sa rozhodli zdieľať niektoré z najlepších spôsobov riešenia týchto chýb.

Windows Nie je možné nainštalovať na túto chybu disku

V skutočnosti to nie je chyba. Pre novú inštaláciu je potrebné previesť disk na GPT z MBR. Ak váš disk používa MBR, chybové hlásenie sa stále zobrazí.

Nižšie uvádzame dve z najlepších metód, ktoré vám pomôžu opraviť Windows Nemôže byť nainštalovaný na toto chybové hlásenie 2020.

Ako to vyriešiť Windows Na túto chybu disku sa nedá nainštalovať

Táto metóda je jednoduchá a veľmi jednoduchá a stačí postupovať podľa jednoduchého podrobného sprievodcu, pretože nebudete potrebovať žiadne nástroje, pretože budete používať jeden trik, ktorý vám pomôže ľahko nainštalovať operačný systém do vášho počítača. Pokračujte teda nasledujúcimi krokmi.

Kroky riešenia Windows Nie je možné nainštalovať na túto chybu disku:

Krok 1, Najprv musíte na tejto obrazovke stlačiť tlačidlo SHIFT + F10. Zobrazí sa príkazový riadok a tam musíte napísať Diskpart a potom stlačte Enter.

Krok 2, Teraz musíte napísať menu CD a stlačiť Enter.

Krok 3, A musíte nájsť pevný disk podľa veľkosti. Vedľa nej bude číslo, (0 alebo 1 Zvyk). Teraz musíte napísať disk $, kde $ je číslo disku, ktoré chcete nainštalovať Windows,

Krok 4, Teraz musíte zadať príkaz clean a stlačte kláves Enter. Tam uvidíte úspešnú možnosť.

Zadajte „čisté“

Piaty krok. Teraz skonvertujte ich typ na gpt a stlačte kláves Enter. Proces sa začne a čoskoro gpt získa konverziu.

Zadajte príkaz „konvertovať gpt“

Teraz sa vráťte na obrazovku inštalácie a skúste znova nainštalovať operačný systém na jednotku, ktorú ste opravili, z príkazového riadka. Teraz uvidíte proces začatia a čoskoro začatie procesu inštalácie Windows 10 nainštalovaných na vašom počítači.

Používanie EaseUS Partition Master

EaseUS Partition Master je jedným z najlepších nástrojov nástrojov na disku, ktorý sa dá použiť na zmenu alebo obnovu veľkosti MBR, opravu chýb na disku alebo na konverziu MBR na GPT. Bezplatný nástroj umožňuje používateľom prevádzať MBR na GPT bez vykonania komplikovaných krokov. Tu je návod, ako používať program EaseUS Partition Master na prevod MBR na GPT.

Krok 1, Najskôr si z tohto odkazu stiahnite a nainštalujte oddiel EaseUS Partition Master.

Krok 2, Po stiahnutí otvorte nástroj na svojom zariadení Windows Počítač a uvidíte rozhranie ako je uvedené nižšie.

Používanie EaseUS Partition Master

Krok 3, Teraz musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na disk MBR, ktorý chcete previesť, a potom vyberte príkaz „Previesť na GPT“

Pravým tlačidlom myši kliknite na disk a vyberte príkaz „Previesť na GPT“

Krok 4, Po dokončení musíte na paneli s nástrojmi kliknúť na tlačidlo „Vykonať jednu operáciu“ a potom na tlačidlo „Použiť“.

Kliknite na položku Vykonať operáciu

Piaty krok. Po dokončení reštartujte počítač a skúste znova nainštalovať operačný systém. Túto chybu už viac nedostanete.

To je všetko, čo musíte urobiť! Takto môžete previesť disk MBR na GPT pomocou programu EaseUS Partition Master.

Táto príručka sa teda týkala riešenia Windows Na túto chybu disku sa nedá nainštalovať. Ak máte ďalšie pochybnosti týkajúce sa tejto záležitosti, dajte nám vedieť do nižšie uvedeného políčka s komentármi. Dúfam, že vám tento článok pomohol! Zdieľajte to aj so svojimi priateľmi.