Ako to opravi┼ą Skype Probl├ęmy s zlyhan├şm aplik├ície alebo prihl├ísen├şm na iPhone SE

Ako to opravi┼ą Skype Probl├ęmy s zlyhan├şm aplik├ície alebo prihl├ísen├şm na iPhone SE 1

Pre videohovor Skype je jednou z najpopul├írnej┼í├şch a star┼í├şch slu┼żieb, ktor├ę poskytuj├║ online hlasov├ę hovory, videohovory, okam┼żit├ę spr├ívy a ─Ćal┼íie. T├íto slu┼żba je k dispoz├şcii na platform├ích webov├ęho klienta, platformy Android a iOS. Potrebujete iba jednu Skype ID a akt├şvne pripojenie k internetu. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia iPhone SE sa v┼íak m├┤┼żu stretn├║┼ą s niektor├Żmi probl├ęmami Skype aplik├ícia alebo videohovor. Teraz, ak ─Źel├şte Skype Probl├ęmy s zlyhan├şm aplik├ície alebo prihl├ísen├şm na zariaden├ş iPhone SE a potom si pozrite t├║to pr├şru─Źku na rie┼íenie probl├ęmov.

Konkr├ętny probl├ęm m├┤┼że by┼ą vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sp├┤soben├Ż zastaranou verziou aplik├ície alebo nejakou formou softv├ęrovej chyby. V rovnakom ─Źase Skype probl├ęm s├║visiaci s prihl├ísen├şm sa m├┤┼że objavi┼ą kv├┤li nespr├ívnym inform├íci├ím o prihl├ísen├ş at─Ć. Preto je v┼żdy vhodn├ę aktualizova┼ą sa na najnov┼íiu verziu. Ak v┼íak probl├ęm pretrv├íva, mali by ste vysk├║┼ía┼ą niektor├ę z mo┼żn├Żch rie┼íen├ş uveden├Żch ni┼ż┼íie, ktor├ę by probl├ęm ├║plne vyrie┼íili.

Ako to opravi┼ą Skype Probl├ęmy s zlyhan├şm aplik├ície alebo prihl├ísen├şm na iPhone SE

Ako to opravi┼ą Skype Probl├ęmy s zlyhan├şm aplik├ície alebo prihl├ísen├şm na iPhone SE

Rovnak├Ż probl├ęm sa od tej doby stret├íva s pou┼ż├şvate─żmi zariaden├ş iPhone SE Apple spustila v├┤bec prv├║ aktualiz├íciu verzie iOS 12 beta. Aj ke─Ć tento probl├ęm nebol tak├Ż ve─żk├Ż pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov, je ve─żmi nepr├şjemn├Ż a ─Źasto. V takom pr├şpade sa d├┤razne odpor├║─Źa vyrie┼íi┼ą probl├ęm ─Źo najsk├┤r.

Najsk├┤r by ste mali skontrolova┼ą, ─Źi tento probl├ęm sp├┤sobuje pripojenie na internet, probl├ęmy s bat├ęriou, ─Źakaj├║ca aktualiz├ícia aplik├ície, ─Źakaj├║ca aktualiz├ícia softv├ęru, ├║lo┼żn├Ż priestor. Ak nie, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky mo┼żn├ę rie┼íenia alebo rie┼íenia, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na svojom iPhone.

1, Reštartujte svoj iPhone SE

Stla─Źte a na nieko─żko sek├║nd podr┼żte vyp├şna─Ź / bo─Źn├ę tla─Źidlo + tla─Źidlo na zv├Ż┼íenie / zn├ş┼żenie hlasitosti. Na obrazovke sa zobraz├ş pole Slide to Power off. Teraz uvo─żnite obe tla─Źidl├í. Potiahnut├şm / posunut├şm po─ża vypnite zariadenie iPhone SE. Po nieko─żk├Żch sekund├ích po─Źkajte a podr┼żte vyp├şna─Ź / bo─Źn├ę tla─Źidlo, a┼ż k├Żm sa nezobraz├ş Apple zobraz├ş sa logo. Uvo─żnite tla─Źidlo a po─Źkajte, k├Żm sa va┼íe zariadenie zavedie do syst├ęmu.

2, Vyn├║ten├ę uzavretie Skype Aplikujte a re┼ítartujte svoj iPhone

Potiahnut├şm nahor z dolnej ─Źasti domovskej obrazovky a pozastaven├şm otvorte najnov┼íie karty aplik├íci├ş. Potom prejdite prstom doprava alebo do─żava a prejdite na ┼łu Skype Karta n├ípadov. Zatvorte kartu vytiahnut├şm.

Potom re┼ítartujte svoj iPhone pod─ża nasleduj├║cich krokov:

Stla─Źte a na nieko─żko sek├║nd podr┼żte tla─Źidlo zv├Ż┼íenia hlasitosti + bo─Źn├ę / nap├íjacie tla─Źidlo. Pos├║vajte, k├Żm sa neobjav├ş pole vypnutia nap├íjania. Potiahnut├şm pos├║va─Źa vypnite sl├║chadlo. Teraz stla─Źte tla─Źidlo nap├íjania / bo─Źn├ę tla─Źidlo na nieko─żko sek├║nd a Apple zobraz├ş sa logo. Nakoniec tla─Źidlo uvo─żnite a zariadenie sa re┼ítartuje.

2, Aktualizujte ─Źakaj├║ce aplik├ície a opravte ich Skype Zlyhanie aplik├ície pre iPhone SE

Otvorte App Store> klepnite na ikonu pou┼ż├şvate─żsk├ęho profilu (prav├Ż horn├Ż roh). Posu┼łte zobrazenie nadol na mo┼żnos┼ą Dostupn├ę aktualiz├ície. V tejto ─Źasti sa v ─Źasti Pripravovan├ę automatick├ę aktualiz├ície zobrazia v┼íetky aplik├ície, ktor├ę ─Źakaj├║ na aktualiz├íciu. Tla─Źidlo aktualiz├ície ved─ża neho Skype (ak je k dispoz├şcii). Nain┼ítaluje sa nov├í aktualiz├ícia. Potom otvorte Skype a zistite, ─Źi to funguje dobre alebo nie.

3, delete Skype App a preinštalujte ho

Dotknite sa a podr┼żte ikonu aplik├ície, ktor├║ chcete odin┼ítalova┼ą alebo odstr├íni┼ą. Ikony za─Źn├║ ┼żonglova┼ą alebo z├şskate mo┼żnosti ├║prav. Klepnut├şm na ikonu (x) v aplik├ícii ju odstr├ínite. Op├Ą┼ą v├ís po┼żiada o potvrdenie procesu odstr├ínenia. Potvr─Ćte op├Ątovn├Żm klepnut├şm na tla─Źidlo Odstr├íni┼ą. Po dokon─Źen├ş re┼ítartujte svoj iPhone. Teraz sa vr├í┼ąte do App Store a vyh─żadajte Skype kliknite na tla─Źidlo GET alebo na ikonu cloudu. Aplik├íciu sa znova nain┼ítaluje do v├í┼ího iPhone. Potom otvorte Skype app a uvid├şme, ─Źi to p├┤jde dobre alebo nie.

4, Aktualiz├ícia verzie softv├ęru (iOS)

Prejdite do ─Źasti Nastavenia telef├│nu iPhone> Kliknite na polo┼żku V┼íeobecn├ę Klepnite na Aktualiz├ícia softv├ęru> Ak je k dispoz├şcii najnov┼íia aktualiz├ícia firmv├ęru, dostanete upozornenie. ─Äalej ho mus├şte stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą. Potom postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a va┼íe zariadenie sa re┼ítartuje v novom syst├ęme.

5, Opravte všetky nastavenia Skype Zlyhanie aplikácie pre iPhone SE

Prejdite na nastavenia iPhone klepnite na V┼íeobecn├ę> Vybra┼ą Obnovi┼ą. Vyberte mo┼żnos┼ą Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia. Ak sa zobraz├ş v├Żzva, zadajte heslo svojho zariadenia. Potvr─Ćte op├Ątovn├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla Obnovi┼ą v┼íetky nastavenia. Re┼ítartujte sl├║chadlo.

Predpoklad├íme, ┼że ste t├║to pr├şru─Źku na rie┼íenie probl├ęmov pova┼żovali za ve─żmi u┼żito─Źn├║ a Skype Probl├ęm s aplik├íciou bol na va┼íom zariaden├ş iPhone SE vyrie┼íen├Ż. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.