Ako to opravi┼ą Google Assistant nie je k dispoz├şcii probl├ęm na zariaden├ş Android

Ako to opravi┼ą Google Assistant nie je k dispoz├şcii probl├ęm na zariaden├ş Android 1

V┼íetci pou┼ż├şvame Google Assistant na na┼íom smartphones v na┼íom ka┼żdodennom ┼żivote. Pou┼ż├şvatelia niekedy hl├ísia, ┼że ke─Ć sa pok├║sia z├şska┼ą pr├şstup k virtu├ílnemu asistentovi, dostan├║ spr├ívu, ┼że asistent nie je k dispoz├şcii pre zariadenie, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║. Tento probl├ęm sa m├┤┼że vyskytn├║┼ą v d├┤sledku zastaran├Żch verzi├ş aplik├íci├ş, zak├ízan├Żch aplik├íci├ş at─Ć. V tejto pr├şru─Źke v├ím to povieme ako to opravi┼ą Google Assistant nedostupn├ę probl├ęm s chybou zariadenia.

Postupujeme pod─ża z├íkladn├Żch probl├ęmov, ktor├ę by mali aktivova┼ą Asistenta na va┼íom smartf├│ne. Uistite sa, ┼że na in┼ítal├íciu nemus├şte in┼ítalova┼ą ┼żiadnu ozdobn├║ aplik├íciu alebo softv├ęr. Met├│dy, ktor├ę sme vysvetlili, by mali urobi┼ą trik a Google Assistant by sa malo na va┼íom zariaden├ş Android ─żahko sp├║┼í┼ąa┼ą.

Ako to opravi┼ą Google Assistant nedostupn├ę

Za─Źnime rie┼íen├şm probl├ęmov.

Reštartujte zariadenie

Jednou z naj├║─Źinnej┼í├şch a najstar┼í├şch met├│d je re┼ítartovanie smartf├│nu. Tak┼że re┼ítartujte svoje zariadenie. Teraz sa pok├║ste z├şska┼ą pr├şstup Google Assistant, Malo by to fungova┼ą dobre.

Čistá appcache

Robi┼ą to,

├Źs┼ą do nastavenie > Aplik├ície a upozornenia> Zobrazi┼ą v┼íetky aplik├íciePosu┼łte zobrazenie nadol na aplik├íciu Google> klepnite na ┼łuUkladac├ş priestor a vyrovn├ívacia pam├Ą┼ąKnock on Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą ikonafix Google Assistant nedostupn├ęTeraz sk├║ste pr├şstup znova Google Assistant

Znova aktivujte aplikáciu Google

├Źs┼ą do nastavenie > Aplik├ície a upozornenia> Zobrazi┼ą v┼íetky aplik├íciePrejdite nadol a otvorte Aplik├ícia GoogleAk je aplik├ícia zak├ízan├í, kliknite na v ─Źasti Inform├ície o aplik├ícii umo┼żni┼ą

V inom pr├şpade, ak je aplik├ícia Google povolen├í a st├íle je Google Assistant sa nezobraz├ş, m├┤┼żete to sk├║si┼ą zak├íza┼ą a znova povoli┼ą.

To je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą.

V ─Źasti Inform├ície o aplik├ícii stla─Źte disableZobraz├ş sa varovn├í spr├íva. St├íle stla─Źte Zak├íza┼ą aplik├íciu, Len m├ílo, ako sme to urobili v predch├ídzaj├║cej ─Źasti, stla─Źte umo┼żni┼ą,fix Google Assistant nie je k dispoz├şcii reaktivovate─żn├í aplik├ícia Google

Tak tam to je. Boli to niektor├ę jednoduch├ę met├│dy, ktor├ę m├┤┼żeme opravi┼ą Google Assistant nie je k dispoz├şcii probl├ęm na va┼íom smartf├│ne. D├║fame, ┼że v├ím t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í.

Tie┼ż sa ti m├┤┼że p├í─Źi┼ą,