Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako tajne sťahovať Tinder

Dnes každý používa Tinder, ale niektorí ľudia ho stále nepodporujú. Ak si chcete stiahnuť Tinder, ale nechcete, aby o ňom vedeli vaši priatelia, môžete ho použiť v tajnosti.

Neexistuje žiadna tajná verzia Tinder alebo tak niečo, ale môžete ho skryť v telefóne. V tomto článku vám vysvetlíme, čo môžete urobiť, aby ste skrývali Tinder a chránili vaše súkromie.

Hide Tinder na iPhone

Najjednoduchší spôsob, ako skryť Tinder z domovskej obrazovky, je použitie vekových obmedzení. Možno nie ste oboznámení s touto možnosťou, ale väčšina rodičov ju používa na to, aby niektoré aplikácie boli neviditeľné pre ich deti. Ak nechcete, aby vaše dieťa používalo Snapchat, môžete ho skryť, pretože jeho vekové obmedzenie je dvanásť rokov. Tinder má samozrejme aj vekové obmedzenie.

Tu je postup, ako pomocou tejto metódy odstrániť aplikáciu Tinder z domovskej obrazovky.

 1. Prejdite na nastavenia.
 2. Aktivujte čas obrazovky a nastavte heslo.
 3. Teraz prejdite na Všeobecné nastavenia a posuňte zobrazenie nadol.
 4. Dotknite sa obmedzení.
 5. Povoľte obmedzenia (budete musieť zadať svoje heslo).
 6. Posuňte zobrazenie nadol do sekcie Povolený obsah.
 7. Klepnite na Aplikácie.
 8. Môžete sa rozhodnúť obmedziť aplikácie na základe vekového limitu. Ak chcete skryť program Tinder, kliknite na položku „Nepovoliť viac ako 12 aplikácií“.

To je všetko! Ak prejdete na domovskú obrazovku, už neuvidíte Tinder a nikto iný ho nebude môcť nájsť. Ak to chcete ukázať, všetko, čo musíte urobiť, je vypnúť vekové obmedzenia.

Skryť aplikáciu Tinder v systéme Android

Ak chcete skryť program Tinder alebo inú aplikáciu pre Android, musíte mať aplikáciu Nova Launcher. Ak ho nemáte, pokračujte a stiahnite si ho.

Nova Launcher vám umožňuje bezplatne prispôsobiť dizajn telefónu a ikony. Ak však chcete aplikáciu skryť, musíte mať prémiovú verziu. Stojí to len pár dolárov a má veľa úžasných funkcií.

Po stiahnutí aplikácie Nova Launcher by ste mali urobiť nasledujúce kroky:

 1. Otvorte Nova Launcher a prejdite na Nastavenia.
 2. Otvorte časť Aplikácia a miniaplikácia.
 3. Klepnite na Skryť aplikácie.
 4. Teraz vyberte položku Tinder (alebo akúkoľvek inú aplikáciu, ktorú chcete skryť).
 5. Klepnite na Uložiť.

To je všetko! Aplikáciu by ste nemali vidieť v ponuke. Ak sa chcete uistiť, že všetko fungovalo, môžete prejsť na panel vyhľadávania aplikácií a napísať „Tinder“. Vaše vyhľadávanie by nemalo priniesť žiadne výsledky.

Môžem používať Tinder bez Facebook?

Tinder dlho trval na prepojení svojho Facebook zodpovednosti. Účet Tinder nebolo možné vytvoriť bez účtu Facebook profil, aj keď vy Facebook Priatelia nevideli, že používate Tinder.

Dnes si môžete vytvoriť účet Tinder bez Facebook, ale musíte zanechať svoje telefónne číslo. Ak chcete vytvoriť profil Tinder s vaším telefónnym číslom, postupujte takto:

 1. Stiahnite si aplikáciu.
 2. Klepnite na možnosť Prihlásiť sa pomocou telefónneho čísla.
 3. Zadajte svoje telefónne číslo.
 4. Zadajte kód, ktorý ste dostali prostredníctvom SMS.
 5. Zadajte svoju e-mailovú adresu.
 6. Nastavte heslo.
 7. Napíšte svoje meno.
 8. Nahrajte profilovú fotografiu z vašej galérie.
 9. Kliknite na tlačidlo Hotovo.

Upozorňujeme, že ak chcete nahrať profilovú fotografiu, musíte Tinderovi udeliť povolenie na prístup do svojej galérie. Teraz je len na vás, ktorý spôsob vytvorenia účtu Tinder sa vám zdá bezpečnejší.

Vždy existuje riziko

Aj keď sa vám v telefóne podarí túto aplikáciu skryť, stále existuje šanca, že vás niekto, koho poznáte, na Tinder uvidí a spozná. Šance sú samozrejme väčšie, ak žijete v malom meste, ale dokonca aj vo veľkom meste je možnosť stretnúť sa s niekým, koho poznáte.

Aj keď sa s danou osobou nezhodujete, pretože obaja skĺzli doľava, môžu vidieť váš profilový obrázok. Zdá sa, že je takmer nemožné použiť Tinder úplne v tajnosti, pokiaľ nie ste v novom meste, kde nikoho nepoznáte.

tajne sťahovať Tinder

Buďte opatrní

Teraz viete, ako skryť Tinder, ale stále musíte byť opatrní, ak si chcete udržať nízky profil. Aplikáciu môžete skryť na svojom telefóne, existuje však možnosť, že budete spárovaná s niekým, koho poznáte.

Myslíte si, že je možné použiť Tinder úplne anonymne a aká je najväčšia výzva? Neváhajte a podeľte sa o svoj názor v sekcii nižšie.

Table of Contents