Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca

Pokiaľ ide o pripútanie fotoaparátu a zachytenie momentov, keď robíte niečo bláznivé, alebo len necháte ľudí vidieť to, čo vidíme alebo čo sme chceli, aby videli, GoPro je zvyčajne prvý gadget, ktorý nám napadne. Spoločnosť tvrdo pracovala na zavedení svojho hardvéru do niektorých z najextrémnejších aktivít, na ktoré si môžete myslieť.

Musíš si prečítať: Nájdite 10 najlepších aplikácií pre fotoaparáty Android, ktoré budú strieľať ako James Cameron

GoPro pomáha nielen tým ľuďom, ktorí sa venujú extrémnym športom, ale aj tým, ktorí sa chceli podeliť o krásu okolo nich. Vezmite si napríklad tie zábery pod vodou. Dobre, že môžeme streamovať kdekoľvek pomocou nášho zariadenia GoPro a Android.

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca |  Radosť z Androidu

Tu uvediem možné spôsoby, ako môžete pripojiť svoj GoPro k telefónu s Androidom a naďalej zdieľať všetky tieto extrémne a vzrušujúce videá. Existujú dva spôsoby, ktorými môžeme streamovať pomocou telefónu s Androidom pomocou systému GoPro.

Musíš si prečítať: Najlepšie 360 ​​-stupňové aplikácie pre fotoaparáty pre Android

Metóda 1: Spárovanie fotoaparátu GoPro s telefónom s Androidom

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca |  Radosť z Androidu

Najprv musíme do obchodu Playstore nainštalovať aplikáciu GoPro, keď budete hotoví, teraz ste pripravení spárovať GoPro s Androidom.

    Spustite aplikáciu GoPro a potom klepnite na Pripojiť k fotoaparátu Klepnite na „Pripojiť kameru“. V zozname dostupných kamier vyberte model svojej kamery. Spárujte fotoaparát s mobilným telefónom presne podľa pokynov v aplikácii. Po dokončení párovania ho pripojte s vašim Wi-Fi

V tejto chvíli by ste už mali byť schopní ovládať fotoaparát na diaľku pomocou mobilnej aplikácie.

Na stiahnutie: GoPro

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca 2

Nastavenie služby Live4 na prepojenie Facebook

Live4 vám pomôže s používaním FacebookAPI na živé vysielanie, aby ste doň mohli vysielať svoj živý prenos Facebook pomocou GoPro. Aplikáciu si môžete stiahnuť z obchodu Playstore.

    Spustite Naživo4 Nastavenie účtu bude trvať iba niekoľko sekúnd. Dotknite sa ikony „+“ v dolnom paneli s nástrojmiV kontextovom okne vyberte FacebookNa ďalšej obrazovke začne Live4 zachytávať stream z fotoaparátu vášho mobilného telefónu. Stačí ho prepnúť na Karta GoPro v hornej časti vyhľadajte vlastný fotoaparát a pripojte ho. V spodnej časti nájdete štítok „Prúd Názov, ” zmeňte to na vami preferovanú relevanciu priameho prenosu (oveľa lepšie, ak si spomeniete na niečo vtipné a vzrušujúce!) Posledný krok, ktorý umožní Facebook je do klepnite na ikonu „f“ napravo od červeno zafarbeného záznamového kruhu.

Musíš si prečítať: Základné tipy pre Facebook Živé vysielanie v systéme Android

Na stiahnutie: Live4

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca 2

Metóda 2: Používanie HDMI a ďalších nástrojov

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca |  Radosť z Androidu

Rovnako ako to, čo som povedal, uvediem zoznam všetkých možných spôsobov, ako môžete žiť priamy prenos pomocou GoPro. Budete však potrebovať nasledujúce:

Zachytávacia karta HDMIMicro HDMI LineTyp C na USBMôžete použiť CameraFi Live

Musíš si prečítať: Ako sledovať živú televíziu v systéme Android

Tu sú kroky na použitie zachytávacej karty HDMI:

    Zapnite GoPro, potom zapojte linku HDMI ku kamere GoPro Pripojte HDMI zachytávacia karta k vášmu smartfónuPripojte kartu HDMI Capture Card a linku HDMI z GoProOtvorte CameraFi naživoPostupujte podľa pokynov, ktoré sa objavia na obrazovke. Kliknutím na tlačidlo nahrávania spustíte prenos!

Na stiahnutie: Live4

Ako streamovať živý prenos GoPro v systéme Android: váš kompletný sprievodca 2

Je predovšetkým prístupné k nastaveniu vášho GoPro pomocou telefónu s Androidom, akonáhle budete s týmito krokmi hotoví, môžete si vychutnať svoj priamy prenos a zdieľať ho na Twitter alebo Facebook.

Musíš si prečítať: Čo môžete robiť s Cast alebo Chromecastom z telefónu s Androidom

Poďme naživo!

Je fascinujúce, ako môžeme začať okamžite zdieľať okamihy. Môžete ho dokonca zdieľať naživo, aby diváci videli, čo vidíte. Dúfam, že sa vám budú tieto kroky ľahko postupovať a zaistíte, aby sa vám zážitok z GoPro v Androide cítil lepšie.

Dokázali by ste tieto aplikácie považovať za užitočné? Zaujíma vás viac o službe GoPro a jej fungovaní v systéme Android? Wobrad o svojich myšlienkach v sekcii komentárov nižšie. Podeľte sa o to a dajte svojim priateľom vedieť, ako čo najlepšie využiť svoj GoPro pomocou svojich smartfónov s Androidom. Užite si zdieľanie svojich dobrodružstiev so systémom Android a GoPro!