Ako stlmiť zvuk kamery na iPhone

Vypnite zvuk kamery iPhone

Vyzerá to tak jednoducho; schopnosť stlmiť fotoaparát pri fotografovaní. V súčasnosti však na zariadení iPhone neexistuje takáto konfigurácia.

Takže ak sa pokúsite vyfotiť, keď vaše dieťa spí alebo vaše domáce zviera tajne robí niečo sladké, nemôžete byť takí chytrí, ako by ste chceli. Keď zaznie uzávierka, všetko skončí. Vaše dieťa sa prebudí, zviera už nie je roztomilé a všetko, čo môžete urobiť, je dúfať, že ho vyfotíte.

Našťastie pre Apple umožňuje nám vypnúť zvuk, máte niekoľko možností. Tu sú tri spôsoby stlmenia zvuku fotoaparátu v iPhone.

Posuňte prepínač

Najjednoduchším a najviditeľnejším spôsobom, ako stlmiť zvuk kamery, je použitie prepínača Ring / Silent.

Toto je tlačidlo v ľavom hornom rohu iPhone a rovnaké tlačidlo, ktoré by ste použili na vypnutie zvonenia alebo úplné vypnutie telefónu. Vypnite vypínač a môžete ísť.

Len nezabudnite použiť túto možnosť a nezabudnite ju po nasnímaní fotografie znova zapnúť.

Poznámka s Apple o tom, ako používať túto funkciu:

Stlmte zvuk tlačidlom Touch / Silent na bočnej strane iPhone. (V niektorých krajinách alebo regiónoch je zvuk stlmený.)

Znížte hlasitosť

Ďalším spôsobom, ako stíšiť kameru, je zníženie hlasitosti zariadenia.

Pred otvorením aplikácie Fotoaparát znížte hlasitosť. Ak máte otvorenú kameru a používate tlačidlá ovládania hlasitosti, môžete snímať súvislé obrázky so zvukom.

Preto použite tlačidlá ovládania hlasitosti vedľa prepínača Zvonenie / Ticho vľavo alebo otvorte Control Center a upravte tam hlasitosť. Môžete ho úplne vypnúť, až kým sa nezobrazí ikona stlmenia zvuku.

Stlmiť hlasitosť ovládacieho centra IPhone

Povoliť živé fotografie

Ďalším spôsobom, ako vypnúť zvuk fotoaparátu, je aktivácia živých fotografií. V aplikácii Fotoaparát klepnite na Živé fotografie kruh nad. Keď žltne, krátko uvidíte „Živé“ aj žlté.

Jedinou nevýhodou tejto metódy je, že namiesto bežných fotografií budete fotografovať. Stále to však funguje.

iPhone Zapnite živé fotografie a stlmte zvuk kamery

zhrnutie

Je záhadou, prečo nemôžeme pri použití aplikácie Fotoaparát pre iPhone jednoducho vypnúť zvuk uzávierky. Dúfam, že je to zdroj Apple sa v určitom okamihu pridá.

Čo si myslíte o skutočnosti, že na vašom iPhone nie je ľahký spôsob, ako umlčať fotoaparát? Obťažuje vás to alebo je to v poriadku? Informuj nás