Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako stiahnu┼ą YouTube na telev├şzore Samsung

YouTube je jednou z najpopul├írnej┼í├şch streamingov├Żch aplik├íci├ş na svete. V├Ą─Ź┼íina zariaden├ş je predin┼ítalovan├í YouTube a v┼íetci pou┼ż├şvatelia musia t├║to aplik├íciu pravidelne aktualizova┼ą.

S aplik├íciami Samsung Smart TV tu nie je ni─Ź in├ę YouTube aplik├ícia je ┼ítandardnou s├║─Źas┼ąou programu Samsung Smart Hub, Ak v┼íak aplik├ícia ch├Żba alebo ste ju omylom odstr├ínili, m├┤┼żete ju kedyko─żvek stiahnu┼ą z obchodu s aplik├íciami.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żeme, ako presne to urobi┼ą. A ak├ę kroky by ste mali podnikn├║┼ą, ak v├í┼í telev├şzor Samsung nepodporuje YouTube N├ípady.

s┼ąahovanie YouTube

Ak pou┼ż├şvate jeden z najnov┼í├şch modelov Samsung Smart TV, m├┤┼żete si ho stiahnu┼ą YouTube pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa telev├şzora. Pred za─Źat├şm procesu v┼íak skontrolujte, ─Źi m├íte akt├şvny ├║─Źet Samsung.

Ak ste e┼íte jeden nevytvorili, cho─Ćte na tento strana a postupujte pod─ża pokynov. Po dokon─Źen├ş sa uistite, ┼że ste sa prihl├ísili do svojho ├║─Źtu Samsung, a potom postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

  1. Popadnite dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź Samsung a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×DomovÔÇť.
  2. Pomocou ─żav├ęho smerov├ęho tla─Źidla vyh─żadajte kartu ÔÇ×Aplik├ícieÔÇť.
  3. Kliknite na tla─Źidlo na dia─żkovom ovl├ída─Źi v strede smerovej kl├ívesnice (tla─Źidlo ÔÇ×Vybra┼ąÔÇť).
  4. Zobraz├ş sa obrazovka so v┼íetk├Żmi dostupn├Żmi aplik├íciami na stiahnutie. M├┤┼żete h─żada┼ą YouTube pomocou smerov├Żch tla─Źidiel alebo ich zadajte do vyh─żad├ívacieho po─ża.
  5. Akon├íhle ste sa rozhodli YouTube, zobraz├ş sa ─Ćal┼íia obrazovka. Zv├Żraznite a vyberte ÔÇ×In┼ítalova┼ąÔÇť pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa.
  6. Ke─Ć sa telev├şzor dokon─Ź├ş s in┼ítal├íciou, m├íte mo┼żnos┼ą aplik├íciu okam┼żite ÔÇ×otvori┼ąÔÇť. Alebo si m├┤┼żete zvoli┼ą ÔÇ×Prida┼ą domovÔÇť.

Tento proces m├┤┼żete samozrejme zopakova┼ą so v┼íetk├Żmi ostatn├Żmi aplik├íciami, ktor├ę chcete stiahnu┼ą do telev├şzora Samsung. Ak d├┤jde k n├íhodn├ęmu odstr├íneniu niektorej z nich, sta─Ź├ş postupova┼ą pod─ża t├Żchto krokov.

Ak chcete r├Żchlej┼íie s┼ąahova┼ą aplik├ície Samsung TV, m├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą aj do svojho ├║─Źtu Samsung. Ak v┼íak nie ste, nezabudnite svoje heslo.

YouTube A star┼íie modely telev├şzorov Samsung

Pred nejak├Żm ─Źasom bolo ozn├ímen├ę, ┼że s├║─Źasn├í verzia YouTube Aplik├ícia u┼ż nie je podporovan├í inteligentn├Żmi telev├şzormi vyroben├Żmi pred rokom 2013. A to zah┼Ľ┼ła inteligentn├ę telev├şzory Samsung.

Tak┼że ak m├íte star┼íiu inteligentn├║ telev├şziu Samsung alebo iba LCD LCD spolo─Źnosti Samsung, ktor├í nepodporuje inteligentn├║ technol├│giu, znamen├í to, ┼że ju nem├┤┼żete pozera┼ą YouTube v telev├şzii? Nie nevyhnutne.

M├┤┼żete z├şska┼ą zariadenie Chromecast a pou┼żi┼ą ho na pren├í┼íanie YouTube a ─Ćal┼íie aplik├ície na telev├şzore Samsung. Je to relat├şvne lacn├ę zariadenie, ktor├ę ├║spe┼íne premen├ş va┼íu inteligentn├║ telev├şziu na zariadenie, ktor├ę je kompatibiln├ę YouTube,

M├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą Chromecast na zrkadlenie svojho mobiln├ęho zariadenia. Medzi ─Ćal┼íie rie┼íenia patr├ş pou┼ż├şvanie zariaden├ş ako Roku alebo Fire Stick a s┼ąahovanie YouTube odtia─żto. V┼íetky tieto rie┼íenia v┼íak vy┼żaduj├║ po─Źiato─Źn├║ invest├şciu.

Stiahnutie telev├şzora Samsung YouTube

YouTube TV aplikácia a Samsung TV

Ak ste predplatite─żom YouTube Telev├şzor, pravdepodobne si tie┼ż budete chcie┼ą vychutna┼ą v┼íetok skvel├Ż obsah na telev├şzore Samsung. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je postupova┼ą pod─ża rovnak├Żch krokov ako pri s┼ąahovan├ş inej aplik├ície do telev├şzora Samsung.

N├íjs┼ą YouTube Telev├şznu aplik├íciu a nain┼ítalujte ju a pridajte na svoju plochu. Ke─Ć otvor├şte YouTube V telev├şznej aplik├ícii budete vyzvan├ş, aby ste ju ÔÇ×vysk├║┼íali zadarmoÔÇť alebo ak ste u┼ż ÔÇ×─ŹlenomÔÇť?

Nech u┼ż si vyberiete ─Źoko─żvek, budete vyzvan├Ż, aby ste pre┼íli na adresu tv.youtube.com/start s in├Żm zariaden├şm. Potom sa budete musie┼ą prihl├ísi┼ą do svojho ├║─Źtu Google a zada┼ą k├│d, ktor├Ż vid├şte na telev├şzore Samsung.

Teraz tvoje YouTube Telev├şzny ├║─Źet je prepojen├Ż s telev├şzorom Samsung. Ak u┼ż nejak├║ m├íte YouTube Telev├şzny ├║─Źet, tento proces kon─Ź├ş.

Ale ak za─Źnete s├║dny proces, budete po┼żiadan├ş o nieko─żko ─Ćal┼í├şch ot├ízok. Akon├íhle budete ma┼ą YouTube TV v┼íetko, ─Źo je nastaven├ę, m├┤┼żete pou┼żi┼ą dia─żkov├ę ovl├ídanie alebo YouTube TV aplik├ícia pre Android a iOS na navig├íciu.

YouTube ─Żahk├Ż pr├şstup k telev├şzoru Samsung

Je ┼ąa┼żk├ę si predstavi┼ą ak├ęko─żvek inteligentn├ę telev├şzory alebo mobiln├ę zariadenia bez nich YouTube N├ípady. Je to jedna z najstar┼í├şch streamovac├şch aplik├íci├ş, ktor├ę m├íme. Preto je prekvapuj├║ce, ak e┼íte nie je nain┼ítalovan├í na va┼íom novom telev├şzore.

Ale ak ste si k├║pili pou┼żit├Ż telev├şzor, je to mo┼żn├ę alebo ste ho omylom vymazali. Na┼í┼ąastie nain┼ítalujte YouTube a YouTube Telev├şzia je celkom jednoduch├í. A aj ke─Ć nem├íte inteligentn├Ż telev├şzor Samsung, st├íle si ho m├┤┼żete vychutna┼ą YouTube Ak chce┼í.

M├í┼í YouTube aplik├íciu na telev├şzore Samsung? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.

Table of Contents