Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako stiahnuť YouTube Deti majú radi aplikáciu na vašom počítači

Existuje toľko vynikajúcich kreatívnych videí a toľko zábavného obsahu pre deti YouTube, Existuje však aj veľa nevhodných vecí. Je to preto YouTube Aplikácia pre deti je skvelým riešením pre starajúcich rodičov.

ale YouTube deti sú k dispozícii iba ako aplikácia pre mobilné zariadenia iOS a Android. To je v poriadku, ale ak chcete aplikáciu používať na počítači? Existuje spôsob, ako si ho môžete stiahnuť ako aplikáciu, ale vyžaduje si to riešenie tretej strany.

sťahovanie YouTube Deti pre váš počítač

Ak chcete použiť YouTube Deti v počítači ako aplikácia musíte použiť emulátor systému Android. V podstate je to váš prehrávač aplikácií pre Android Windows PC.

Jeden z najpopulárnejších emulátorov Android je BlueStacks, Používate ho na prenos dvoch operačných systémov a funguje to naozaj dobre.

Proces inštalácie je trochu zložitý a môže to chvíľu trvať. Ale nakoniec to budete mať YouTube Aplikácia pre deti vo vašom počítači.

Ako stiahnuť YouTube Deti majú radi aplikáciu na vašom počítači

Majte na pamäti, že aplikácia BlueStacks je takmer 400 MB veľké, takže musíte mať dostatok úložného priestoru a pamäte RAM, aby to fungovalo. Potom môžete pokračovať:

 1. Stiahnite si prehrávač BlueStacks a potom YouTube Deti APK file.
 2. Neznepokojujte sa, ak proces sťahovania trvá dlhšie ako obvykle. Po dokončení spustite BlueStacks spustením inštalácie. Použite ľubovoľný priečinok, ktorý chcete, ale odporúčané sú programové súbory.
 3. Inštalácia trvá niekoľko minút a závisí od rýchlosti počítača.
 4. Po dokončení sa na pracovnej ploche zobrazí ikona BlueStacks. Dvakrát kliknite na ikonu.
 5. Zobrazí sa výzva na prihlásenie do účtu Google. Ak ho nemáte, nezabudnite ho vytvoriť.
 6. Po dokončení inštalácie a vytvorení hlavného rozhrania BlueStacks prejdite na stránku YouTube Child-APL-file.
 7. Presuňte APK myšou a presuňte ju do okna BlueStakcs.
 8. Dajte mu niekoľko sekúnd a uvidíte to YouTube Ikona dieťaťa sa objaví v zozname emulátorových aplikácií.
 9. Nakoniec dvakrát kliknite YouTube Deti app a začať sledovať.

sledovanie YouTube Deti používajúce prehliadač

Ak zistíte, že tento proces inštalácie je komplikovaný alebo ak jednoducho nechcete minúť toľko ukladacieho priestoru v aplikácii, stále môžete pomocou svojho počítača sledovať YouTube Deti.

Na prístup k nemu môžete použiť ktorýkoľvek prehliadač. A je dokonca lepšie vytvoriť YouTube Detské profily pre vaše deti prostredníctvom webového portálu. Po nakonfigurovaní profilov si môžete aplikáciu stiahnuť, ak chcete. Ako však nastavíte profil pre svoje deti pomocou ľubovoľného prehľadávača? Postupujte podľa týchto krokov:

 1. Otvorené YouTube a prihláste sa do svojho účtu Google.
 2. Na pravej strane obrazovky kliknite na ikonu „Aplikácie“.
 3. Vyberte „YouTube Deti “.
 4. Budete požiadaní o potvrdenie, že ste rodič a uveďte rok, v ktorom ste sa narodili.
 5. Bude potrebné znova zadať heslo účtu Google a potom pokračovať v nastavovaní profilu dieťaťa.
 6. Môžete zadať meno a vek dieťaťa a pokračovať v zostavovaní požadovaných nastavení.
 7. Konfiguráciu môžete vykonať kliknutím na položku Pridať ďalší profil YouTube Detské profily pre ďalšie deti s vlastným účtom Google.

Ako stiahnuť YouTube Deti Rovnako ako aplikácia na PC

Výhody používania YouTube Aplikácia pre deti

Zabezpečenie bezpečnosti vašich detí online je nesmierne dôležité. A ako už bolo spomenuté YouTube môže byť dosť ťažké, pokiaľ ide o videá, ktoré odporučí. Ak necháte svoje dieťa túlať sa zadarmo YouTube, budú sa nevyhnutne pozerať na niečo, čo by nemali.

A nie je možné ich sledovať, keď skočia z jedného videa na ďalšie. Aké sú výhody, ktoré môžete použiť YouTube Aplikácie pre deti? Po prvé, algoritmus neponúka nič, čo nie je vhodné pre deti.

A aj keď sa cez trhliny niečo dostane, rodičia môžu kedykoľvek zablokovať videá alebo kanály, ktoré neschvália. Môžete si vytvoriť až osem profilov a každý z nich bude prispôsobený pre vaše dieťa.

Ak chcete byť obzvlášť opatrní, môžete funkciu vyhľadávania úplne vypnúť. Môžete nastaviť časovač, čo znamená, že s časom obrazovky môžete ľahšie pracovať. A nakoniec máte prístup k histórii aktivít vašich detí, aby ste videli, či to, čo sledujú, je v poriadku alebo nie.

YouTube Deti sú dobré, ale nie dokonalé

V mnohých ohľadoch YouTube Deti uľahčili život rodičov. Ale je to sotva dokonalá aplikácia. Čo môžete ešte naraziť na sporný obsah. Ak algoritmus po chvíli zaberie to, čo hľadáte, a navrhne ho vašim deťom.

Pokiaľ YouTube Aplikácia pre deti je ideálna, uprednostňované sú spôsoby sledovania mobilných zariadení. Ale ak si ju chcete stiahnuť ako aplikáciu do svojho počítača, teraz viete, ako to urobiť.

Používaš YouTube Aplikácie pre deti? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Table of Contents