Ako stiahnuť telegram 7.0 a aktivujte videohovory

telegramové videohovory

Niet pochýb o tom, že videohovory boli jednou z funkcií WhatsApp, ktoré Telegramu chýbali. Vývojári ruskej aplikácie však urobili všetko potrebné, aby túto situáciu zmenili. No teraz teraz si môžete stiahnuť telegram 7.0 a aktivujte videohovory s vašimi kontaktmi.

Túto verziu aplikácie zatiaľ nie je možné získať Google Play Store. Na otestovanie na svojom mobile si budete musieť stiahnuť APK a povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Je to pomerne jednoduchý proces, ktorý vám umožní používať videohovory na telegrame.

Ako uskutočňovať videohovory na telegrame?

Oko! Druhá osoba musí mať tiež verziu beta 7.0 Telegram na telefóne, pretože ak ho nemáte nainštalovaný, možnosť sa nezobrazí. Nebojte sa, obe verzie Telegramu (stabilná aj beta) môžete mať paralelne a nebude problém. Ak chcete použiť nové videohovory, postupujte takto:

videohovory na telegrame

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je pripojiť sa k tejto skupine telegramov a stiahnuť si súbor APK.
  • Hneď ako vstúpite, uvidíte stiahnutie APK verzie Beta 7.0 z Telegramu.
  • Stiahnite si aplikáciu a nainštalujte si APK do svojho mobilu.
  • Otvorte aplikáciu na svojom mobile.
  • Prostredníctvom SMS (alebo aplikácie Telegram) vám pošlú šesťmiestny kód, ktorý musíte zadať, aby ste aktivovali beta verziu Telegramu.
  • Po správnej aktivácii aplikácie prejdite do konverzácie a začnite videohovor.
  • Stlačte tlačidlo s tromi bodkami ktorý je v pravej hornej časti konverzácie a stlačte “Videohovor“, Prijmite povolenia a máte hotovo.

Je to hotové! Takto jednoducho môžete uskutočňovať videohovory so svojimi kontaktmi v telegrame. Ako ste si mohli všimnúť, ide o pomerne jednoduchý proces, ktorý môže byť pre vás veľmi užitočný. Samozrejme, odporúčame použiť stabilné pripojenie, aby ste mohli naplno využiť túto novú funkciu aplikácie.

telegramové videohovory

Hoci Telegram o tom neprezradil žiadne oficiálne informácie, Všetko nasvedčuje tomu, že táto funkcia sa v najbližších týždňoch dostane aj do stabilnej verzie aplikácie. Táto nová funkcia nepochybne celkom jasne ukazuje, ako veľmi sa platforma vyvinula.

a ty Plánujete využiť telegramové videohovory?