Ako stiahnuť Samsung Galaxy Súbory skladu S6

O zvuky telefónu môžete prísť niekoľkými spôsobmi a ešte jednoduchšie je to, ak si svoj Samsung radi prispôsobujete Galaxy S6. Čo sa však stane, keď ich chcete späť? Osobne som obeťou toho, že nemám rád zmeny, bez ohľadu na okolnosti, takže to vždy zvažujem.

Zmena názoru nie je jediným dôvodom straty; problémy so softvérom môžu viesť k zlyhaniu skladových zvukov. Ak by ste chceli v telefóne znova počuť svoje pôvodné zvuky, poznám tri spôsoby, ako to môžete zmeniť na skutočnosť. Ak vám tieto metódy nefungujú, môžem ponúknuť aj niektoré alternatívy.

Metóda 1: Stiahnutie zvukového balíka

Z názvu by sa zdalo, že je to jediný spôsob, ako získať Samsung Galaxy Skladom S6 sa ozýva zvuk. Táto metóda je však najrýchlejšia a najľahšia z týchto troch.

Pre túto metódu vám ukážem dve rôzne miesta, kde si môžete stiahnuť základné zvuky z viacerých zariadení, a potom ako ich nainštalovať, ak neviete ako. Ak už viete, ako tieto zvuky nastaviť, pokojne po prvom kroku preskočte.

Existuje niekoľko možností na hromadné stiahnutie zvukov. Oba pochádzajú z fór XDA a ide o veľké súbory.

Odkazy v týchto dvoch fórach prinášajú veľký počet základných zvukov a zvukov pre zariadenia Android. Príspevok vývojárov XDA si môžete pozrieť tu (alebo použiť odkaz na priame stiahnutie) pre S6 a potom ďalší príspevok tu pre viacero zariadení s Androidom (alebo použiť odkaz na priame stiahnutie).

znie to zip

Pomocou jedného z odkazov si môžete stiahnuť skupinu súborov, ktoré použijete na nahradenie súčasných zvukov systému. Druhý odkaz vám neposkytne základné zvuky pre S6, ale ak chcete niečo nové, máte možnosť.

Máte svoje súbory, ale čo teraz? Aktuálne zvukové súbory budete musieť nahradiť tými, ktoré ste stiahli Krok 1, ale Samsung Galaxy S6 vám nedovolí nahradiť všetko bez upravených povolení priečinkov.

Ak vás tento krok nezaujal, samostatné pokyny k aplikácii nájdete v Krok 3.

Zvuky ako vyzváňacie tóny a budíky je možné ľahko nahradiť po prenose stiahnutých zvukových súborov do interného úložiska. Ak však chcete nahradiť zvuky používateľského rozhrania alebo zvuky prehrávané pri štarte, budete potrebovať prieskumník koreňových súborov.

V tomto prípade budem hovoriť o použití koreňového prehliadača na nahradenie vášho Samsungu Galaxy Zvuky spustenia S6.

Root Browser si môžete stiahnuť kliknutím na odkaz vyššie alebo na tlačidlo Google Play nižšie:

Stiahnite si z Google Play7

S nainštalovaným koreňovým prehliadačom budete potrebovať:

Uistite sa, že je telefón pripojený k počítaču. V počítači sa pohybujte v systémových priečinkoch telefónu.

Systém> Médiá> Zvuk> Používateľské rozhranie> názov súboru.ogg

Ak ste sa predtým pokúsili skopírovať súbor, pravdepodobne ste videli, že operáciu nemožno dokončiť. Je to kvôli nedostatku zavedených povolení, s ktorými vám Root Browser pomôže. Po otvorení koreňového prehliadača prejdite do telefónu Systém priečinok.

povolenie

Dlho stlačte priečinok a potom zmeňte povolenie na 0777 alebo rwx rwx rwx

Ak to nefunguje, môžete nastaviť povolenia pre každý súbor, ktorý chcete preniesť, jednotlivo.

Keď to urobíte, skúste nahradiť pôvodný zvukový súbor novým, ktorý ste stiahli.

Môžete to urobiť pre akýkoľvek súbor, ktorý chcete nahradiť, a niektoré nevyžadujú zmenené povolenia.

Našťastie zahrnutý zips, ktorý obsahuje zvuky akcií S6, je možné použiť blikaním zipsu, namiesto toho, aby ste sa museli namáhať s povoleniami. Vyžaduje si to použitie vlastnej obnovy, napríklad TWRP.

Ak chcete zapnúť zips:

Spustite vlastné obnovenie, tieto kroky budú predpokladať, že ide o TWRP, ale postup by mal byť podobný aj pre ostatné vlastné obnovy. Vyberte položku InstallNavigate na miesto, kde máte vo svojom zariadení súbor zip. Potiahnutím nainštalujte súbor zip. Teraz vyberte možnosť reštartovania, a vaše zvuky by sa mali použiť.

Ak však táto metóda problém nevyrieši, môže ísť o problém so softvérom, ktorý máte Metóda 2 mohol vyriešiť.

Metóda 2: Obnovenie výrobných nastavení

Obnovenie továrenských nastavení by nemalo byť prvým riešením, po ktorom by mal používateľ siahnuť, ale je to riešenie, ktoré vedie k rýchlemu úspechu. Vykonanie továrenského nastavenia na zariadení Samsung Galaxy S6 vráti všetky zvuky do skladu, ale to nebude mať veľký problém, ak máte už nastavené zálohy.

Napriek tomu, aj keď už máte zálohu svojho zariadenia, nemôže byť na škodu vytvoriť zálohu iným spôsobom. Vaše údaje nikdy nebudú dostatočne chránené, keď sa chystáte poslať ich všetky do zabudnutia.

Samsung Galaxy S6 je možné resetovať iba v niekoľkých krokoch tak, že sa zorientujete vo svojich nastaveniach.

Začať:

Prejdite do svojho nastavenie z ľubovoľného menu. Nájsť Zálohovať a resetovať v nastavenie ponuku a klepnite na ňu.

Okrem toho môžete v tejto ponuke použiť funkcie zálohovania a znova sa uistiť, že sú vaše osobné údaje náležite chránené.

Akonáhle ste v Zálohovať a resetovať ponuku, posuňte sa nadol a:

Nájsť Obnovenie továrenských dát možnosť v spodnej časti. Ak na ňu klepnete, dostanete sa do novej ponuky, kde potvrdíte svoje rozhodnutie, a dostanete informácie o tom, čo s vašim zariadením urobí obnovenie továrenských nastavení. Budete musieť prejsť niekoľkými ďalšími ponukami. na potvrdenie vášho rozhodnutia, ale po zásahu Reset zariadenia, a potom Vymazať všetko, musíš len počkať.

Váš telefón by potom mal byť čoskoro vrátený do skladu, čím sa obnovia pôvodné zvuky.

Metóda 3: Obnovenie zálohy

Toto je metóda, ktorá bude fungovať iba vtedy, ak ste si predtým urobili zálohu, a dokonca to môže byť metóda, ktorú ste už predtým vyskúšali. Existuje mnoho spôsobov, ako zálohovať Samsung Galaxy S6, ale ak nemáte zálohu, ktorá obsahuje zvuky vašich akcií, táto metóda nebude veľmi užitočná.

Ak to však urobíte, obnovenie predtým vytvorenej zálohy vám môže poskytnúť prístup k súborom potrebným v Metóda 1. Ak je to pre vás možné, skopírujte súbory prítomné v predchádzajúcej zálohe a nahrané súbory nahraďte súborom Metóda 1 pre nové súbory.

Vytvorte si vo svojom zariadení zálohu aktuálnych nastavení a údajov. Pred použitím starých súborov v zodpovedajúcom kroku to obnovíte.

Obnovte zálohu svojho Samsungu Galaxy S6, ktorý obsahuje zvukové súbory pre vaše zariadenie.

Buď pomocou počítača, alebo softvéru uvedeného v Metóda 1, preneste požadované zvukové súbory zo zariadenia do ľahko dostupného priečinka v počítači.

Teraz obnovte zálohu, ktorú ste vytvorili Krok 1, pred použitím súborov načítaných z predchádzajúcej zálohy.

Odtiaľto môžete postupovať podľa pokynov v Metóda 1 ako keby ste si namiesto toho stiahli súbory.

Záver

Bez ohľadu na to, či problém so softvérom spôsobil zlyhanie zvukov vašich skladieb, alebo ste prahli po ich zvukoch, existujú tri jednoduché spôsoby, ako sa pokúsiť získať späť svoje staré zvuky. Ak budete chcieť svoje zvuky niekedy znova zmeniť, nezabudnite si vytvoriť zálohu, ktorá bude v budúcnosti dobre obnovená.

Osvedčili sa vám tieto metódy? Ak nie, môžete zanechať komentár nižšie a položiť akékoľvek otázky, s ktorými by ste mohli potrebovať pomoc, a my vám zazvoníme, aj keď to váš telefón nedokáže.

Odporúčaný kredit obrázku