Ako stiahnuť manuál pre Samsung Galaxy S4: Know It All

Hľadáte spôsob, ako získať návod na obsluhu Galaxy S4 bez zakúpenia zariadenia? Ak ste odpovedali áno, ukážeme vám, ako si môžete stiahnuť príručku pre Samsung Galaxy S4. Rád sa pozriem na to, ako môžem upravovať nastavenia videa, meniť vyzváňacie tóny a dokonca resetovať telefón. Príslušenstvo a puzdrá sú skvelé na prispôsobenie S4, ale pohľad na starú príručku vám pomôže udržať telefón čerstvý.

Príručky sú zvyčajne k dispozícii v škatuli pri kúpe úplne nového telefónu, ale nemusí byť dostupné, ak ste si kúpili použitý telefón. Dobrou správou je, že príručka Samsung je k dispozícii zadarmo na oficiálnych webových stránkach spoločnosti a nemusíte svoj telefón rootovať ani nič technicky vykonávať.

Krok 1

Prejdite na oficiálnu webovú stránku produktu Samsung, kde nájdete svoj model Galaxy S4. Kliknutím na jeden z nižšie uvedených odkazov otvoríte webovú stránku pre svoj model.

AT&T Galaxy S4

Verizon Wireless Galaxy S4

Šprint Galaxy S4

T-Mobile Galaxy S4

Osemjadrový Exynos 5 Galaxy S4 (priamy odkaz v angličtine)

Krok 2

Prejdite nadol na stránke produktu a kliknite na kartu Príručky. Teraz uvidíte dostupné príručky pre váš model.

príručky Samsung

Krok 3

Kliknite na tlačidlo PDF pod kartou Stiahnuť súbor vedľa manuálu, ktorý chcete stiahnuť. Príručku si budete môcť stiahnuť v španielčine alebo angličtine.

manuál pdf

Krok 4

V rozbaľovacom zozname Globálne centrum sťahovania kliknite na tlačidlo ODOSLAŤ. Manuál by sa mal teraz začať načítavať do vášho prehliadača.

manuálne odoslanie

Krok 5

Kliknutím na ikonu Uložiť si stiahnete súbor PDF do počítača.

Krok 6

Ak hľadáte príručku v inom jazyku, kliknite na jeden z nižšie uvedených odkazov na požadovaný jazyk. Toto sú priame odkazy na súbor PDF. Gratulujem. Práve ste sa dozvedeli, ako si stiahnuť manuál pre Samsung Galaxy S4.

Japonský

Čínsky

Nemecký

Francúzsky

Rusky

Ak ste si kúpili z druhej ruky Galaxy S4 alebo ak ste stratili príručku, ktorá bola dodaná v škatuli, je dobré si ju stiahnuť do počítača. Príručky obsahujú informácie o takmer všetkom, čo súvisí so zariadením, od použitia hardvéru až po používanie softvéru. Ak chcete maximálne využiť svoje Galaxy S4, potom by ste si mali určite prečítať návod.

Spoločnosť Samsung odviedla skvelú prácu pri sprístupňovaní príručiek svojho telefónu na svojich webových stránkach a pre používateľov, ktorí ju nemajú, si ju môžu ľahko stiahnuť za niekoľko minút. Všetky vyššie uvedené odkazy sú z oficiálnych webových stránok spoločnosti Samsung. Uistite sa, že si stiahnete správnu príručku pre svoj model a podľa preferovaného jazyka, a položte si akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa sťahovania príručky pre spoločnosť Samsung. Galaxy S4! Dokonca by vás mohli zaujímať tipy, aplikácie, snímky obrazovky a ROM pre váš S4.