Ako stiahnuť manuál pre Samsung Galaxy Okraj S6

Existuje toľko dôvodov, prečo by ste si mali prečítať používateľskú príručku svojho Galaxy Okraj S6.

Ak si len zvyknete na obrazovku Edge, je to skvelý spôsob, ako si vybaviť nové technológie, ktoré sa na obrazovke nachádzajú. Ak máte problémy s telefónom a internetom, je vhodné mať pripraveného sprievodcu riešením problémov, ktorý vám s akýmikoľvek problémami pomôže.

Ak chcete získať digitálnu kópiu používateľskej príručky, v jednom jednoduchom kroku vám ukážeme, ako na to. Pozrite sa, ako získať návod nižšie;

Stiahnite si ho priamo od spoločnosti Samsung

Samsung Galaxy Používateľská príručka S6 Edge

Najbezpečnejší spôsob, ako získať súbor, je stiahnuť ho priamo z webových stránok Samsung. Tu je odkaz na stránku. Súbor sa otvorí vo formáte PDF, takže sa uistite, že máte niečo, čo je možné použiť na jeho otvorenie v zariadení alebo v počítači.

Ak máte záujem stať sa odborníkom na všetky funkcie tohto zariadenia, k dispozícii je 140 strán informácií. Ak máte problémy, môžete tiež nájsť sekciu na riešenie problémov, ale môžete sa nás tiež opýtať, či máte problémy so zariadením. Ak vám môžeme pomôcť, ozveme sa vám čo najskôr s riešením alebo dvoma.

MUSÍŠ SI PREČÍTAŤ: Samsung Galaxy Problémy a riešenie problémov s okrajom S6

Stojí za to sa pozrieť, aby ste zistili, čo všetko vaše zariadenie môže ponúknuť, a my máme k dispozícii množstvo článkov, ktoré vám pomôžu podrobne sa zorientovať v zariadení. Na prehľadanie možností môžete použiť funkciu vyhľadávania.

MUSÍŠ SI PREČÍTAŤ: 14 tipov, trikov a hackov pre Samsung Galaxy Okraj S6

Záver:

Priamym odkazom na samotný zdroj neurobíte chybu a prečítanie manuálu by pravdepodobne dokonca naučilo pokročilých používateľov jednu alebo dve veci o tom, čo môže S6 Edge ponúknuť.

Teraz by ste si mali mať možnosť priamo stiahnuť a zobraziť používateľskú príručku a je to skvelý zdroj, ktorý máte k dispozícii len pre prípad, že by ste narazili na nejaké problémy.

Ak sme zmeškali jednoduchý spôsob získania používateľskej príručky alebo máte otázky týkajúce sa S6 Edge, dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch alebo nás môžete kontaktovať prostredníctvom Facebook alebo Twitter.

Odporúčaný kredit obrázku