Ako stiahnu┼ą manu├íl pre Nexus 7: Sp├ísa vo vrecku

Nexus 7 je zauj├şmav├ę, preto┼że tablet m├í podobn├Ż manu├íl ako mnoho nosi─Źov. Zatia─ż ─Źo telef├│ny maj├║ v├Ą─Ź┼íinou manu├íly, ktor├ę sa od oper├ítora k nosi─Źu v├Żrazne l├ş┼íia, mnoh├ę z Nexusov 7 oper├ítori ako Verizon jednoducho poskytuj├║ ┼ítandardn├Ż Google Nexus 7 Stru─Źn├Ż sprievodca na ich str├ínkach.

Som si ist├Ż, ┼że ste svoj tablet za─Źali upravova┼ą pomocou skvel├ęho zariadenia Nexus 7 obaly alebo dokonca s extr├ęmnej┼í├şm pr├şslu┼íenstvom pre tablet, ale v├í┼í manu├íl je najd├┤le┼żitej┼íia vec, ktor├║ m├íte v┼żdy pri sebe.

Preh─żadal som internet a h─żadal naju┼żito─Źnej┼í├ş Nexus 7 pr├şru─Źiek a na┼íiel tri zdroje. Pozrime sa, ako stiahnu┼ą manu├íl pre Nexus 7.

Metóda 1: Webová stránka Asus

Asus je jedn├Żm z hlavn├Żch v├Żrobcov zariadenia Nexus 7, tak┼że nie je prekvapen├şm, ┼że maj├║ svoj vlastn├Ż manu├íl. T├íto str├ínka s manu├ílom je moja najob─ż├║benej┼íia, preto┼że v├ím pon├║ka ve─ża jazykov├Żch mo┼żnost├ş.

Krok 1

Odkazy na manu├íly n├íjdete na webovej str├ínke spolo─Źnosti Asus. Kliknite na mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím najviac vyhovuje pre v├í┼í jazyk.

globálny nexus 7 manuál od asusu

Krok 2

Otvorte si pr├şru─Źku vo vlastnom okne prehliada─Źa alebo si ju ulo┼żte do po─Ź├şta─Źa. M├┤┼żete si ho tie┼ż vytla─Źi┼ą.

Metóda 2: Webová stránka T-Mobile

Sprievodca T-Mobile sa mierne l├ş┼íi od ostatn├Żch pr├şru─Źiek, ktor├ę n├íjdete online. Ak m├íte T-Mobile Nexus 7 potom by som odporu─Źil stiahnu┼ą t├║to mo┼żnos┼ą na rozdiel od ostatn├Żch.

Krok 1

Cho─Ćte na T-Mobile Nexus 7 manu├ílna str├ínka.

Krok 2

Kliknut├şm na tla─Źidlo Zobrazi┼ą zobraz├şte manu├íl vo svojom prehliada─Źi, alebo kliknut├şm na tla─Źidlo Stiahnu┼ą ho ulo┼ż├şte do po─Ź├şta─Źa. To je asi v┼íetko, pokia─ż ide o T-Mobile Nexus 7 Manu├ílny.

zobrazi┼ą alebo stiahnu┼ą prepojenie 7 Manu├ílny

Met├│da 3: Sprievodca Google

T├íto met├│da je r├Żchla a jednoduch├í, ale nemus├ş poskytn├║┼ą v┼íetko, ─Źo pre svoj tablet potrebujete. Je to v┼íeobecnej┼í├ş sprievodca pre ovl├ídanie syst├ęmu Android vo va┼íom tablete a zvyknutie si na rozhranie. Ve─ża oper├ítorov jednoducho poskytuje tohto sprievodcu na svojich str├ínkach, tak┼że ak m├íte tablet Verizon alebo in├ęho oper├ítora, m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą, ┼że ho n├íjdete na ich str├ínkach.

Existuje iba jeden krok. Kliknite na tento odkaz a nain┼ítalujte si Nexus 7 Sprievodca r├Żchlym ┼ítartom syst├ęmu Android vo va┼íom zariaden├ş. To je v┼íetko!

Nexus 7 je pln├í pr├şle┼żitost├ş a manu├íl v├ím umo┼żn├ş naplno vyu┼żi┼ą potenci├íl zariadenia. Ak nem├┤┼żete n├íjs┼ą svoj manu├íl alebo ste si k├║pili tablet z druhej ruky, budete si chcie┼ą stiahnu┼ą n├ívod na Nexus 7 na rie┼íenie probl├ęmov a ─Ćal┼íie ├║lohy.

Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov, ak m├íte nejak├ę ot├ízky t├Żkaj├║ce sa s┼ąahovania manu├ílu pre Nexus 7. Potom prejdite na prisp├┤sobenie Nexusu 7 e┼íte viac s najlep┼í├şmi ROM pre tablet. Mohlo by v├ís dokonca zauj├şma┼ą testovanie nov├ęho Androidu L vo va┼íom zariaden├ş.