Ako stiahnu┼ą manu├íl pre Nexus 5: V┼íetko ─Źo potrebuje┼í

Preto┼że zariadenia Nexus vyr├íba spolo─Źnos┼ą Google, v skuto─Źnosti nemaj├║ manu├íly na vlastnej str├ínke v├Żrobcu. V─Ćaka tomu je trochu n├íro─Źn├ę p├ítra┼ą po tom, pre ktor├ęho oper├ítora je n├ívod k telef├│nu. Nexus 5 oper├ítori s├║ obmedzen├ş, tak┼że spolo─Źnos┼ą LG v├ím skuto─Źne pon├║ka nieko─żko manu├ílov pre konkr├ętneho oper├ítora. Postup je jednoduch├Ż. Prejdite na ni┼ż┼íie uveden├ę webov├ę str├ínky a stiahnite si pr├şru─Źku vo form├íte PDF od mobiln├ęho oper├ítora svojho telef├│nu. Potom ho m├┤┼żete ulo┼żi┼ą do po─Ź├şta─Źa alebo si ho vytla─Źi┼ą, ak chcete.

Svoj Nexus ste u┼ż mohli vyzdobi┼ą 5 s nov├Żm puzdrom alebo sa nau─Źil rootova┼ą telef├│n, ale Nexus 5 manu├íl je miesto, kde n├íjdete takmer ─Źoko─żvek, ─Źo sa t├Żka prisp├┤sobenia a pou┼żitia.

Pozrime sa, ako stiahnu┼ą manu├íl pre Nexus 5.

Krok 1

Prejdite na odkaz ni┼ż┼íie, ktor├Ż sa najlep┼íie hod├ş k v├í┼ímu Nexusu 5 dopravca. Preto┼że spolo─Źnos┼ą LG poskytuje iba pr├şru─Źky a servis prostredn├şctvom spolo─Źnost├ş Sprint a T-Mobile, m├┤┼żete si stiahnu┼ą aj v┼íeobecn├Ż telef├│n LG Nexus 5 manu├íl, ak by ste chceli. Google obsahuje aj jednoduch├ęho stru─Źn├ęho sprievodcu, ak m├íte z├íujem.

Sprint Nexus 5

T-Mobile Nexus 5

V┼íeobecn├ę LG Nexus 5 Str├ínka

Stru─Źn├Ż sprievodca z webu Google

Krok 2

Posu┼łte zobrazenie nadol a kliknite na tla─Źidlo Podpora produktu.

nexus 5 tla─Źidlo podpory produktu

Krok 3

Posu┼łte sa nadol do sekcie Pr├şru─Źky a dokumenty a vyh─żadajte r├┤zne poskytnut├ę pr├şru─Źky. Niektor├ę z nich pon├║kaj├║ pr├şru─Źky v r├┤znych jazykoch, ale tento je iba v angli─Źtine. Kliknite na manu├ílny odkaz.

odkaz na stiahnutie manuálu

Krok 4

T├íto pr├şru─Źka sa stiahne do po─Ź├şta─Źa, kde ju m├┤┼żete otvori┼ą a ulo┼żi┼ą na ─żubovo─żn├ę miesto. To je v┼íetko! Pr├şru─Źku si m├┤┼żete ulo┼żi┼ą na in├ę miesto alebo si ju vytla─Źi┼ą, ak chcete.

Skvel├ę na s┼ąahovan├ş bezplatn├ęho manu├ílu je, ┼że k nemu m├íte kedyko─żvek pr├şstup k digit├ílnej verzii. M├┤┼żete sa tie┼ż dozvedie┼ą, ako stiahnu┼ą manu├íl pre Nexus 5 ak ste vyhodili p├┤vodn├Ż manu├íl alebo ste si k├║pili pou┼żit├Ż telef├│n, ktor├Ż nebol dodan├Ż s dokumentom. Celkovo Nexus 5 T├íto pr├şru─Źka je ide├ílna na pochopenie toho, ako v├í┼í telef├│n funguje, a str├ínky LG a Google v├ím poskytn├║ ─Ćal┼íie dokumenty, ktor├ę zaistia bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího telef├│nu a porozumej├║ v┼íetk├ęmu, za ─Źo ste zaplatili.

Ak m├íte nejak├ę ot├ízky o tom, ako stiahnu┼ą n├ívod na Nexus 5, dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. Po dokon─Źen├ş manu├ílneho s┼ąahovania pokra─Źujte a z├şskajte inform├ície o nepresk├║man├Żch tipoch pre zariadenie Nexus 5. Dokonca by v├ís mohlo zauj├şma┼ą z├şskanie niektor├Żch vlastn├Żch ROM pre zariadenie alebo ┼ípi─Źkov├ę pr├şslu┼íenstvo pre Nexus 5.