Ako sťažiť váš AirPod

AirPods sú veľmi pohodlné zariadenia, ktoré sa dajú použiť na rôzne účely. Tieto malé reproduktory používame na rôzne účely, od počúvania piesní, podcastov, filmov, zvukových kníh a ďalších. AirPods musia byť dostatočne hlasné, aby sme mohli jasne počuť všetko bez hluku v pozadí. Ak váš AirPod nie je dosť ťažký, potom je to určite problém. Dnes vám teda ukážeme niektoré z najlepších spôsobov, ako sťažiť pripojenie AirPodu k vášmu iPhone.

Kroky na skomplikovanie vášho AirPodu

Skontrolujte, či je aktivovaný režim nízkej spotreby

Ak sa váš iPhone nachádza v režime nízkej spotreby, zvuk vášho AirPods sa znížil. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je preto skontrolovať a deaktivovať režim nízkej spotreby vo vašom iPhone. Tu je návod, ako to urobiť.

    Prejdite na nastavenia Teraz prejdite nadol a klepnite na batériu. Vypnite režim nízkej spotreby. Týmto sa deaktivuje režim nízkej spotreby a vaše AirPods bude teraz ťažšie ako predtým.

Skontrolujte limit hlasitosti

Limit hlasitosti tiež znižuje čistotu zvuku z vašich AirPodov. Ak je nastavenie limitu hlasitosti nízke, zvuk na prehrávanie médií bude na vašich AirPodoch a iných slúchadlách pripojených k vášmu iPhone nízky. Ak chcete toto nastavenie overiť, postupujte podľa uvedených krokov.

    Otvorenie inštalačnej aplikácie Klepnite na Hudba a potom na Objem hlasitosti. Nastavte gombík obmedzenia hlasitosti na maximum

Resetujte svoj AirPod

Môžete odpojiť svojho kamaráta a potom znova spárovať svoje AirPods, aby ste vyriešili problém so zväzkom. Niekedy to funguje dobre a môže to sťažiť váš AirPod.

    Ak to chcete urobiť, prejdite na nastavenia a potom otvorte nastavenia Bluetooth Zabudnite na AirPods a potom vypnite Bluetooth. Reštartujte telefón. Zapnite Bluetooth a potom spárujte AirPods.

Skontrolujte zvukové problémy. Dúfajme, že tento problém je vyriešený, ak súvisí s pripojením.

Vylepšite basy

Ďalšou metódou, ktorá sťažuje vaše AirPods, je kontrola nastavení EQ.

    Prejdite na Nastavenia Klepnite na Hudba a potom na karte Prehrávanie vyberte položku EQ Vyberte položku Zvýraznenie basov

Kalibrácia zvuku

Ak vyššie uvedené metódy nefungujú, môžete vyskúšať kalibráciu zvuku zariadení iPhone a AirPods.

Ak to chcete urobiť

    Zmeňte hlasitosť na najnižšiu úroveň. Prejdite na nastavenia. Odpojte AirPods (od odpojenia, ktoré sme nemali v úmysle odpojiť) Prehrávanie zvuku na vašom iPhone Teraz prehrávajte hlasitosť na minimum Teraz pripojte AirPods a upravte zvuk tak, aby vyhovoval vašim potrebám

Tým sa kalibruje zvuk medzi AirPods a vaším iPhone.

Póry AirPods môžu byť zablokované

Vaše póry AirPod môžu byť upchané kožou alebo ušným voskom, čo môže spôsobiť, že AirPods znejú. Skontrolujte zanesené póry a pokúste sa póry vyčistiť mäkkou handričkou.

Tu je niekoľko pracovných metód na kontrolu a opravu problémov so zvukom na vašich AirPodoch. Toto skomplikuje váš AirPod a zvýši zrozumiteľnosť zvuku. Ak je zvuk z vašich AirPods stále veľmi nízky, môže to byť problém s hardvérom a bolo by lepšie ho preniesť do najbližšieho servisného strediska.