Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sťahovať vtipné videá z YouTube – Jednoduché a bezplatné

YouTube Je to fantastická platforma s veľmi komickým obsahom. A to je skvelé, pretože veľa ľudí chce ísť domov a len sledovať nejaké vtipné videá. Čo môžete skutočne získať, ak budete venovať pozornosť a budete vedieť, kde hľadať. V posledných rokoch popularita videozáznamov prudko vzrástla a je čoraz atraktívnejšie vidieť takýto obsah.

Závisí to YouTube Je navrhnutý tak, aby bol univerzálny, pracuje neuveriteľne dobre a kreatívnym spôsobom vás posunie na ďalšiu úroveň. YouTube Je to najväčšia platforma na zdieľanie videí a má veľké množstvo videí, takže ak máte radi vytvorenie niečoho nového a iného, ​​je to ten správny spôsob. Nájsť správne vtipné videá môže byť ťažké, ale my sme tu preto, aby sme vám pomohli. A my vám tiež ukážeme, ako ušetriť YouTube videá.

Vtipné videá z YouTube

Top 10 zábavy YouTube Kanály 2019

    Smosh: Smosh už bol YouTube na mnoho rokov, a sú to géniové vpredu. Majú veľmi odlišný obsah zameraný na filmy, hudbu, ale tiež poskytujú originálne paródie. College Humor: CollegeHumor je tiež pomerne starý kanál a neustále sa nabíjajú. Humor je jednoznačne určený pre mladšie publikum, ale má veľa originálnych náčrtkov, a to ho robí skutočne zaujímavým. Pán Bean: Takmer všetci vedia, pán Bean, a byť s ním schopný skúmať a užívať si nejaké kreatívne videá, je úžasné. a YouTube Kanál, ktorý obsahuje, ponúka fantastickú zbierku animácií a starých videí, ktoré si teraz môžete užiť. FailArmy: Meno hovorí všetko. Tu môžete vidieť všetky druhy porúch, ktoré ľudia urobili za posledný týždeň alebo mesiac. Stránka je pravidelne aktualizovaná o nový obsah a je to predovšetkým zbierka závad z celého internetu. Nigahiga: Tu nájdete zábavné videá, ale nedávno sa kanál stal podcastom. Existujú aj niektoré prechodné videá, čo je veľmi dobrý nápad. Celkovo si myslíte, že je celkom zábavné a zábavné pozerať sa. Ahoj rodina Bee: Rodina, ktorá vytvára komediálny obsah, je veľmi vzrušujúca sledovať a odvádza fantastickú prácu. Uverejňujú niekoľko videí týždenne a je známe, že celá rodina je zábavná. To je presne to, čo skutočne vedie veci na ďalšiu úroveň a priťahuje ľudí, aby sa bavili. Tom reproduktor: Prázdna mačka je v hrách veľmi populárnou postavou, ale môžete ju aj ovládať YouTube Kanál a vychutnajte si všetky druhy kreslených sekcií a náčrtov. Ľudia stále milujú túto mačku a majú dokonca najrôznejšie šortky a kreatívny obsah. Zábava alebo smrť: Na tomto kanáli je veľa zábavného obsahu. Sú veľmi kreatívni a mnoho paródií je super zaujímavých. Okrem toho tiež zobrazujú roubíky, ktoré si môžete zahrať so svojimi priateľmi, ak chcete. Len sa smiať: Zábavné žarty sú tu vždy vzrušujúce a zábavné. A to robia. Poskytujú vám všetky druhy kreatívneho obsahu, aby ste si ich mohli užiť a ponoriť sa. Legrační vinice: Vinice sú krátke videá a mnohí ich majú radi, pretože ponúkajú toľko komédie v jednom kuse. Je to skutočne zábavný a kreatívny obsah as neustálym zaťažením môžete mať vždy nové veci.

YouTube-videohämtningsbegränsningar

Nešťastné je, že si stiahnete všetky typy obsahu YouTube V súčasnosti to jednoducho nemôžete urobiť. Bude musieť YouTube Prémium za stiahnutie akéhokoľvek videa, ale má mesačný poplatok a vy sa mu chcete vyhnúť. Najlepší spôsob, ako to dosiahnuť, je použiť nástroj, ktorý umožňuje rýchle a ľahké sťahovanie vtipných videí. To znamená, že existuje veľa podvodných nástrojov, takže skutočne musíte zistiť, ktorý nástroj pre vás funguje a ako ho môžete správne používať. Môžete si stiahnuť vtipné videá z YouTube Nemusíte robiť starosti, ak viete, ako na to, a tu je niekoľko správnych možností, ktoré treba zvážiť.

Vynikajúci nástroj na sťahovanie vtipných videí z YouTube

Jednou z najťažších vecí pre väčšinu z nás, keď chceme sťahovať vtipné videá, je to YouTube obmedzuje nás kvôli autorským právam. Ak však platíte za prémiovú službu, môžete si stiahnuť obsah. Takže to bude problém, ako si môžete stiahnuť zábavu? YouTube videá bez toho, aby ste si za to zaobstarali špecializovanú službu? Je to všetko o nájdení správneho nástroja, ktorý šetrí zábavu. YouTube videá pre vás

1, Jusoft 4K Video Downloader

Video Jihosoft 4K Downloader je zďaleka jeden z najlepších a najpopulárnejších nástrojov na sťahovanie vtipných videí z YouTube, Skutočne sa odlišuje tým, že videá môžete ukladať kdekoľvek. Funguje to dobre s tisíckami rôznych videí, YouTube byť najlepším príkladom tu. Pomocou tohto nástroja si môžete stiahnuť všetko YouTube kanály a zoznamy skladieb bez problémov. Taktiež uľahčujú ukladanie všetkých typov obsahu, či už je to 1080P, 4K, 3D alebo VR, dokonca je podporovaný aj 360-stupňový obsah.

Stiahnite si zadarmo video downloader pre Windows Stiahnite si zadarmo Video Downloader pre Mac

Okrem toho vám softvér na stiahnutie videa do spoločnosti Jihosoft 4K pomôže stiahnuť zábavu YouTube videá s titulkami, zvukmi a obálkami. Tento nástroj ide ďalej a ponúka možnosť previesť vaše videá na všetky typy formátov, ako sú MP3, MP4, MKV, AVI, MOV a mnoho ďalších video formátov. Skutočne to robí rozdiel a dáva vám skvelý spôsob, ako neustále prenášať skúsenosti do nových výšin. Je kreatívny a výkonný, preto by ste si ho mali vyskúšať.

Ako môžete používať Jihosoft 4K Video? Stiahnutie vtipných videí z YouTube?

krok 1, Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je stiahnuť 4K YouTube a stiahnite si ho do svojho počítača Mac alebo Windows výpočtovej.

Jihosoft zdarma 4k sťahovanie videa. "width =" 600 "height =" 354 "tama =" "m ="

krok 2, Po inštalácii ju môžete použiť. Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je získať zoznam YouTube filmy, ktoré chcete stiahnuť. Prilepte adresu URL do aplikácie stlačením tlačidla + Prilepiť adresy URL.

Prilepte adresu URL do aplikácie stlačením tlačidla + Prilepiť adresy URL. "width =" 600 "height =" 354 "tama ="

krok 3, Teraz musíte počkať, kým sa video Jihosoft 4K Downloader Tool trochu zanalyzuje. V súčasnej dobe sa objaví dialógové okno, kde si môžete zvoliť celkovú kvalitu, formát, zvuk a tiež vedieť veľkosť videa. Môžete si tiež vybrať, či si chcete video len stiahnuť, jednoducho si stiahnuť zvuk alebo previesť video do iných formátov. Môžete si tiež zvoliť stiahnutie titulkov.

Môžete si vybrať celkovú kvalitu, formát, zvuk. "width =" 600 "height =" 354 "tama =" "m ="

krok 5, Stlačte tlačidlo Načítať a môžete začať sťahovať video. V závislosti od veľkosti videa môže tento proces chvíľu trvať. Po dokončení sťahovania môžete pristupovať k svojmu súboru vo výstupnom priečinku a tam ho môžete skontrolovať, ak chcete.

Stlačte tlačidlo Načítať a môžete začať sťahovať video. "width =" 600 "height =" 354 "tama =" "m =" ": ="

2, Y2mate

Y2mate vám pomôže stiahnuť videá a zvuk z YouTube, Pretože sa jedná o online nástroj, ktorý neponúka veľa funkcií, stiahne súbor tak, ako je, bez akýchkoľvek skutočných zmien alebo možností. Našťastie je proces sťahovania intuitívny, hoci v závislosti od veľkosti videa to môže chvíľu trvať.

3, KeepVid

Keepvid robí niečo podobné, ale skutočnosť, že ide o platený nástroj, znamená, že naozaj nemáte veľa možností. Čo je stále skvelé, ak si chcete video stiahnuť tak, ako je. Ak však pri sťahovaní hľadáte formát nižšej alebo vyššej kvality, nemusí to byť pre vás ten pravý nástroj.

Keepvid robí niečo ako "width =" 600 "height =" 368 "tama =" "m ="

4, Ddownr

Ddownr pomáha sťahovať YouTube videá a zoznamy videí zdarma. Dobrá vec je, že si tiež môžete stiahnuť zoznamy skladieb a vybrať výber zoznamov skladieb. Nemôžete si však stiahnuť celý kanál a spravovať aj rôzne obmedzenia.

záver

Ak si chcete stiahnuť vtipné videá od YouTubeJihosoft 4K Video Downloader, je to zďaleka najkomplexnejší a profesionálny nástroj, ktorý môžete použiť. Je spoľahlivá, profesionálna a ponúka fantastické počiatočné výsledky a veľké výhody pri zachovaní čo najúplnejších skúseností. Odporúčame vám ich skontrolovať a otestovať, pretože vám to pomôže ušetriť YouTube videá oveľa jednoduchšie a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Je to skvelý nástroj s množstvom skvelých nápadov. Možno by ste si ho mali pozrieť dnes. Majte na pamäti, že si môžete stiahnuť toľko videí, koľko chcete, takže máte týmto spôsobom veľa možností a žiadne obmedzenia!