Ako sťahovať všetky videá z YouTube playlist

Chcete si stiahnuť nie jeden, ale niekoľko YouTube videí? Rýchlym spôsobom je stiahnutie všetkých videí z jedného videa YouTube Zoznam skladieb Toto je veľmi jednoduché, vďaka špecializovaným stránkam, na ktoré nemusíte nič inštalovať do vášho počítača.

Už sme videli, aké ľahké je vytvoriť zoznam skladieb YouTube Zoznam skladieb a sťahovanie všetkých videí v zozname je rovnako jednoduché. Nebudeme používať žiadne aplikácie, ale webovú stránku Ddownr.

1, Skopírujte adresu zo zoznamu (YouTube playlist)

YouTube    playlistYouTube playlist

Budete potrebovať webovú adresu zoznamu skladieb. Vyberte celý text v paneli s adresou prehliadača a stlačte klávesovú skratku Control + C (alebo kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte príkaz Kopírovať). YouTube Adresy zoznamov skladieb sa líšia od adries videí tým, že majú zoznam skladieb slov po adrese youtube.com.

2, Vložte ho do služby Ddownr

YouTube    playlist

Použijeme Ddownr, pretože sme zistili, že to funguje bez problémov YouTube zoznamy skladieb, ale pravdou je, že existujú alternatívne účty, ktoré fungujú podobným spôsobom. Prejdite na stránku Ddownr a vložte adresu zoznamu skladieb do formulára.

3, Vyberte formát

YouTube    playlist

V predvolenom nastavení je služba Ddownr nakonfigurovaná tak, aby sťahovala videá zo zoznamu skladieb ako hudobné súbory MP3, ale nemusí to byť to, čo vás zaujíma. Ak chcete videá a nielen zvuk, radšej si vyberte MP4.

Má tri možnosti vo formáte MP4, z ktorých každá má odlišné rozlíšenie: 720, 1080 a 1440, usporiadané od najnižšej po najvyššiu kvalitu a tiež od výsledného videa od najnižšej po najvyššiu. Je len na vás, aký formát a rozlíšenie si vyberiete.

4, Stiahnuť ▼!

Ako sťahovať všetky videá z YouTube playlist 1

Stlačením tlačidla Prevziať začne webová stránka fungovať. Lišta postupu vám ukáže, ako dlho trvá príprava súboru, aj keď sťahovanie začne neskôr, keď dosiahne 100%.

Stiahnutie môže chvíľu trvať, pretože súbor môže byť dosť veľký, ak sú videá dlhé alebo je ich veľa. Všetky videá sa sťahujú spolu do komprimovaného súboru ZIP, ktorý obsahuje všetky videá. Ak chcete videá extrahovať do priečinka na pevnom disku, dvakrát kliknite na stiahnutý súbor.

Prečítajte si tiež 6 Najlepšie video platformy okrem YouTube!