Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sťahovať videá na iOS pomocou VLC Player

Sťahovanie videí na iOS nie je ľahké z mnohých dôvodov; Prehliadače v systéme iOS nemajú vždy možnosť uložiť súbor s videom, aj keď ho môžu prehrávať, niektoré prehliadače a aplikácie však nemajú prístup k úložisku na zariadeniach iPhone alebo iPad a namiesto toho ich jednoducho ukladajú do svojich vlastných knižníc a mnohých webových stránok. aplikácie, ktoré môžu priamo sťahovať videá z počítača, nefungujú na mobilnom zariadení. Ak chcete sťahovať videá na iOS, môžete skúsiť prehrávač VLC.

To bude mať určité obmedzenia. Toto nebude fungovať pre YouTube URL. Ak máte aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť YouTube videá, získajte adresu URL, ktorú vygeneruje, a namiesto toho ju použite. Pravdepodobne budete mať šťastie. Toto nebude fungovať pre torrent. Toto nebude fungovať ani pre živé vysielanie, t. J. Nebudete ich schopní zachytiť. Jediná vec, s ktorou toto funguje, je skutočný odkaz na súbor a je len na vás, ako ho získate.

Stiahnite si videá na iOS

Najprv získajte odkaz na stiahnutie videa. Otvorte prehrávač VLC a prejdite na kartu Sieť. Klepnite na „Stiahnuť“ a zadajte odkaz. Klepnite na tlačidlo sťahovania. Priebeh sťahovania sa zobrazí v prehrávači VLC a po jeho dokončení si môžete video prezerať offline.

Ako sťahovať videá na iOS pomocou VLC Player 1

Ak si chcete video pozrieť, v aplikácii iOS otvorte aplikáciu Files a prejdite do priečinka prehrávača VLC. Video bude k dispozícii. Toto video je na vašom zariadení, ale NIE JE v priečinku s fotoaparátom. Ak to nie je veľký problém, máte hotovo, ale ak chcete video presunúť do priečinka s fotoaparátom, môžete. Je to len jeden krok.

Klepnite a podržte na videu (alebo naň klepnite a získajte ďalšie možnosti). V otvorenej ponuke sa zobrazí možnosť Zdieľať. Klepnite na ňu a zdieľaný zoznam akcií bude mať možnosť Uložiť video. Klepnite na možnosť „Uložiť video“ a video sa uloží do priečinka s fotoaparátom.

Ako sťahovať videá na iOS pomocou VLC Player 2

V tomto okamihu máte dve kópie videa; jeden z fotoaparátu a jeden z aplikácie Files a oba zaberajú miesto. Ak nemáte dostatok voľného miesta, môžete odstrániť kópiu videa v aplikácii Files a použiť iba tú, ktorá sa nachádza v priečinku fotoaparátu. Je to čisto na šetrenie miesta a nič iné.