Ako sťahovať videá, fotografie a živé prenosy z Instagram…

ako stiahnuť priamy instagram

Instagram je vedľa Facebook Y Twitter, jedna z najpopulárnejších a najdôležitejších sociálnych sietí súčasnosti. Nie je to však dokonalé, milióny ľudí neustále zdieľajú zábavný a zaujímavý obsah, či už v publikáciách, videách alebo v priamom prenose, to všetko však zostáva na sociálnej sieti, keďže Instagram neumožňuje sťahovanie čohokoľvek, čo je od iných používateľov.

Ale nebojte sa Instagram nedovoľte, v Google Play nájdete aplikácie tretích strán, ktoré vám pomôžu stiahnuť všetko, čo chcete. Navyše, hoci zatiaľ nie je možné ukladať živé prenosy iných používateľov cez aplikáciu, tu vám ukážeme veľmi dômyselný spôsob, ako to dosiahnuť.

Dve základné aplikácie na sťahovanie najlepších videí Instagram

Ako Instagram vyvíja sa, obsahuje veľmi zaujímavé možnosti. Dnes môžeme vidieť nielen fotografie a videá vo feede, ale aj interakciu používateľov so svojím publikom prostredníctvom živých videí alebo všetkého, čo je dostupné na kanáloch na IGTV.

Aby ste si mohli stiahnuť celý tento obsah, chceli by sme vám ukázať dve veľmi zaujímavé možnosti. V prvom prípade máme Story Saver pre Instagram, ideálne na sťahovanie príbehov vašich kontaktov. Potom je tu aplikácia, ktorú sme už dlho testovali a ktorá nám priniesla veľmi dobré výsledky, Video Downloader pre Instagram.

Stiahnite si Story Saver for Instagram na svojom mobile

stiahnite si šetrič príbehov pre instagram do svojho mobilu zadarmo

Bez toho, aby sme strácali čas, poďme do aplikácie, ktorá ťa opustí stiahnite si všetok obsah dostupný v účtoch vašich kontaktov. Story Saver je aplikácia určená na sťahovanie videí z rôznych zdrojov Instagram. Či už ide o príbehy, IGTV alebo obsah dostupný vo feede. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je stiahnuť si ho.

Story Saver pre Instagram - Story Downloader

Po nainštalovaní otvorte aplikáciu a prihláste sa do svojho účtu Instagram. Musíte mu udeliť povolenia, aby mal prístup k archívnym súborom. Po prihlásení uvidíte, že v hlavnom menu sa zobrazí zoznam vašich kontaktov. Tiež nad týmto zoznamom na pravej strane existujú možnosti, ako nájsť kontakt, zobraziť históriu vyhľadávania a tiež zoradiť kontakty podľa vašich preferencií.

Keď získate kontakt, ktorý vás zaujíma, kliknite naň a uvidíte, ako sa zobrazí nové menu s tromi záložkami; prvý zobrazuje obsah feedu, fotky aj videá. V druhej záložke nájdete príbehy že uvedený kontakt zdieľal a nakoniec, na tretej karte budete môcť vidieť a stiahnuť IGTV, ktoré vytvorili. Zaujímavým faktom o tejto aplikácii je to umožňuje vykonať niekoľko sťahovaní súčasne. Navyše, ak máte pochybnosti, ponúka vám pomerne jasný a priamy návod. Nakoniec, keď si stiahnete súbory, automaticky sa uložia do vašej mobilnej galérie.

Stiahnite si Video Downloader pre Instagram na svojom mobile

Video Downloader je ďalší super užitočný nástroj, pokiaľ ide o ukladanie zaujímavého obsahu, ktorý je dostupný iba v Instagram. Ak sa vám páčil Story Saver a zistilo sa, že je ľahko použiteľný budete milovať Video Downloader.

Stiahnite si videá z Instagram - Videá a fotografie

Vo videu vyššie môžete jasne vidieť, ako sa používa. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa a prejsť späť do normálnej aplikácie. Instagram. Ale … keď nájdete video alebo obrázok, ktorý sa vám páči, stačí skopírovať odkaz na publikáciu a prejsť na Sťahovanie videa, aby sa sťahovanie začalo. Príliš ľahké. Ak chcete skopírovať odkaz, musíte kliknúť na ikonu s tromi elipsami na pravej strane v hornej časti publikácie. Ďalej uvidíte niekoľko možností, vrátane možnosti kopírovania odkazu na video.

Okrem toho máte možnosť uverejňovať príspevky na svoj účet Instagram obsah, ktorý ste práve stiahli. Nie je to zlé, ale nezabudnite, aké dôležité je rešpektovať autorské práva. Ak porovnáme túto aplikáciu s predchádzajúcou, samozrejme si všimneme, že fungujú inak, aj keď oboje má svoje čaro.

osobne Video Downloader by mohol byť v mnohých prípadoch pohodlnejší, pretože vás neobmedzuje v používaní aplikácie Instagram aby ste mohli využívať ich služby. Stačí skopírovať odkaz, prilepiť a voila.

Jediný spôsob, ako môžete uložiť živé prenosy z Instagram

Byť praktický niekedy funguje najlepšie pre každého. Preto, aj keď stále neexistujú žiadne aplikácie, ktoré nám umožňujú sťahovať Live InstagramÁno, môžete použiť veľmi dômyselné riešenie, aj keď možno nie najelegantnejšie; zaznamenajte obrazovku mobilu.

A nemáme na mysli nahrávanie obrazovky mobilu kamerou, ale natívna funkcia na nahrávanie obrazovky, hoci môžete použiť aj aplikáciu tretej strany. V závislosti od vrstvy prispôsobenia vášho tímu bude zahrnutá alebo nie. Vo väčšine prípadov je to tak, nájdete ho na telefónoch Xiaomi, Realme, Samsung a Huawei. Ak je to váš prípad, jednoducho musíte prejdite do rozbaľovacej ponuky systému, potiahnite prstom z horného konca nadol po lište a nájsť možnosť nahrávania obrazovky.

V prípade Xiaomi vám integrovaná aplikácia ponúka niekoľko možností od rozlíšenie videa, veľkosť a orientáciu k zdroju zvuku, takže sa môžete rozhodnúť, či chcete okrem nahrávania obrazovky nahrávať aj externý zvuk z mobilného mikrofónu.

Ale ak to nie je váš prípad, môžete prejdite znova na google play a vyberte si jednu z najpopulárnejších aplikácií na nahrávanie obrazovky mobilu. Naše odporúčanie je vyskúšať AZ Screen Recorder, jeden z najjednoduchších na použitie a stále jeden z najkompletnejších.

AZ Screen Recorder - Bez koreňa

Ide samozrejme o to, že po nainštalovaní aplikácie prejdite na video a začnite nahrávať obrazovku počas prehrávania. Ak nie je „profesionálny“, tak si ho lepšie upravíte pomocou možností aplikácie alebo mobilného video editora. samozrejme, nie najelegantnejšie riešenie Ale ak to funguje a nemáte inú možnosť, tak prečo to neskúsiť.

Všetko, s čím môžete robiť Instagram

ako stiahnuť aplikáciu na stiahnutie priameho instagramového návodu

Napriek tomu, že vám nedovolí sťahovať videá, fotografie ani priame videá vašich priateľov a iných kontaktov, Instagram umožňuje vám robiť mnoho ďalších super skvelých vecí.

Aby sme to dokázali, nedávno sme o tom hovorili nová možnosť Instagram ktorý vám umožňuje zobraziť profily iných používateľov počas relácie videohovoru. Myslím, Sledujte svojich priateľov bez ohľadu na vzdialenosť! Okrem toho vám v ďalšom príspevku hovoríme, že čoskoro budete môcť četovať inkognito v čete Instagram, možnosť, na ktorú mnohí z nás čakali a ktorá by zlepšila jednu z najslabších funkcií aplikácie, chat. O tom ani nehovoriac je takmer nemožné chatovať Instagram cez počítač. A hovoríme takmer preto, že sme tiež objavili dva veľmi zaujímavé a jednoduché spôsoby, ako používať chat Instagram z vášho PC.

A ako tieto príklady, existuje mnoho ďalších vecí, niektoré lepšie ako iné. V každom prípade dajte všetko do rovnováhy, je nevyhnutné neuvedomovať si prečo Instagram je v súčasnosti jednou z najsilnejších sociálnych sietí a mobilných aplikácií na trhu.