Ako sťahovať Stock Samsung Galaxy Tapety S6

Samsung Galaxy S6 je nabitý trikmi a funkciami a jeho domáca obrazovka má krásnu estetiku iba so základným pozadím. The Galaxy S6 (a jeho zakrivený bratranec, S6 Edge) má dvanásť skladových tapiet a každá má svoj charakteristický štýl Samsung. Našťastie nemusíte vlastniť a Galaxy S6 alebo S6 Edge na použitie týchto tapiet.

Vďaka niekoľkým užitočným používateľom, webovým stránkam na zdieľanie súborov a internetu môžete tieto tapety použiť na akomkoľvek telefóne s Androidom. Všetky tieto tapety vám síce šetria energiu batérie, ale dodajú vášmu pozadiu nový štýl.

Ako vyzerajú tapety S6?

Pre Samsung je k dispozícii dvanásť predvolených tapiet Galaxy S6 a je jednoduchšie ukázať vám niekoľko z nich, než o nich hovoriť sám. Začnem tým, ktorý väčšina používateľov systému Android rozpozná.

Najprv S6

Ak to nevyzerá povedome, čo hovoríte na tento?

s6-2

Tieto dve tapety sú najznámejšie Galaxy Pozadia S6, ale stále je na výber ďalších desať, keď si stiahnete celý balík. Ak sú však títo dvaja jediní, o ktorých máte záujem, SamMobile ich už vydal.

Keď som už spomínal čierne tapety, v Samsungu ich je niekoľko Galaxy Balenie S6. Nie sú úplne čierne, ale pokiaľ je pozadie prevažne tmavé, efekt je stále prítomný.

s6-3

Po odčítaní červených čiar je toto pozadie menej náročné na batériu než ostatné dve, ktoré som predviedol. Tento trik na čiernom pozadí nie je mýtus a podporuje ho výskum a testovanie. Ak mi neveríte, môžete sa pozrieť.

Kde si môžem stiahnuť tapety?

Môžete si stiahnuť balík, ktorý obsahuje všetky predvolené pozadia S6; môžete sa prekopať cez vyhľadávací nástroj alebo si môžete zobrať dva, ktoré SamMobile vydal. Nemám žiadne odkazy na jednotlivé tapety, ale mám k dispozícii dve zrkadlá pre celé balenie.

Ak dávate prednosť MEGA, Poskytol som zrkadlo.

V opačnom prípade môžete stiahnite si verziu Mediafire.

Veľkosť sťahovania je našťastie malá, takže ani používatelia obmedzenej šírky pásma nebudú mať problémy.

Čo bude ďalej?

Čo potom, keď si stiahnete požadovanú tapetu a prejdete na ňu? Osobne si tapetu prepínam minimálne raz za týždeň, takže viem, že rovnakú si nenechám dlho.

Našťastie máte v knižnici S6 na výber z dvanástich tapiet, ale čo ostatné tapety?

s6-4

Vo svete Androidu je na výber veľa tapiet; od pôsobivých živých tapiet alebo po tapety, ktoré dokážu oveľa viac, ako sa očakávalo. Voľba je na vás, a ak si nesťahujete ďalšie tapety, stále máte na výber z dvanástich.

Záver

Sťahovanie skladových tapiet dodaných so zariadením Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge je našťastie ľahká úloha. Pokiaľ máte funkčné internetové pripojenie, môže byť vašim pozadím Androidu čokoľvek, po čom túžite.

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa sťahovania tapiet, zanechajte komentár nižšie. Zaistíme, aby boli vaše obavy vyriešené čo najskôr.