Ako sťahovať online videá s 9xbuddy?

V tomto blogovom príspevku sa budeme veľa baviť o 9xbuddy – jednom z najlepších nástrojov na sťahovanie videa na internete. A budeme tiež hovoriť o tom, ako sťahovať videá pomocou 9xbuddy. Dúfam, že sa vám blogový príspevok bude páčiť.

Sťahovanie je jednou z najčastejšie vykonávaných činností online. Či už ide o súbor, šablónu, dokumenty, audio, video/film, softvér, aplikáciu atď.; všetko, čo je k dispozícii online, sa pokúšame stiahnuť v prípade potreby. Zoznam je nekonečný, ľudia si stále sťahujú rôzne veci online, aby si ich mohli ponechať na ďalšie použitie.

Nájdete veľa ľudí, ku ktorým máte ľahký prístup YouTube na sledovanie rôznych videí, ale napriek tomu si ich chcú stiahnuť, aby ich mohli používať na rôzne účely. V takom prípade teda musí byť potrebný dobrý nástroj na stiahnutie videa. Správny?

K dispozícii je veľa bezplatných aj platených nástrojov vo forme online nástrojov alebo dokonca samostatných softvérových programov, ktoré si môžete stiahnuť do počítača. Mnoho z nich je platených a mnohé sú zadarmo.

Veľa vecí som sťahoval aj online. Vo väčšine prípadov sú hlavným obsahom videá a ja a väčšina z nás ich sťahujeme online. Mnohým online stránkam, ktoré som predtým používal na sťahovanie videí, vypršala platnosť alebo sú preťažené toľkými reklamami, a preto sa zdá, že práca s takýmito webmi je takmer nemožná. Mnohí ani nepracujú dobre.

Pri hľadaní najlepšej možnosti sťahovania videí z obľúbených webových stránok na zdieľanie videa som teda našiel 9xbuddy. A práve o tom budem hovoriť. Áno, v tomto príspevku budem diskutovať o tom, čo je 9xbuddy a ako si môžete sťahovať videá pomocou 9xBuddy.

Čo je 9xbuddy?

9xbuddy je online nástroj na sťahovanie videa, ktorý môžete použiť na sťahovanie videí z mnohých webových stránok. Na jeho domovskej stránke je textová oblasť, do ktorej môžete zadať odkaz na video, a kliknutím na tlačidlo „Stiahnuť“ stiahnete akékoľvek videá.

Aj keď môžete sťahovať súbory priamo z jeho domovskej stránky, vytvorilo niekoľko samostatných stránok pre webové stránky, z ktorých si môžete sťahovať videá z týchto konkrétnych serverov. Ale aby som bol úprimný, oddelené stránky pre jednotlivé webové stránky sa zdajú byť taktikou SEO iba preto, že si môžete sťahovať videá z ľubovoľných webových stránok na ľubovoľnej jednotlivej stránke. Napríklad som išiel na stránku pre web „A“ a potom som to vzal YouTubeAdresu URL videa používateľa a vloženú tam a ja som ho mohol stiahnuť. To znamená, že tieto jednotlivé stránky sú vyrobené iba na účely SEO. Pozrime sa na tento príklad,

Vyššie uvedený obrázok obrazovky je na stránke 9xbuddy, ktorá požaduje odkaz na video od Porcore, ale môžete vložiť video akéhokoľvek iného webu a budete si ho môcť stiahnuť. Stačí napríklad prilepiť a YouTube URL videa, pokúste sa ho stiahnuť a budete ho môcť stiahnuť.

To jednoznačne znamená, že jednotlivé stránky 9xbuddy slúžia iba na účely SEO a možnosť sťahovania je na každej stránke rovnaká. Nestrácajte preto čas navštevovaním jednotlivých stránok akéhokoľvek webu na 9xbuddy. Stačí si stiahnuť akékoľvek video z domovskej stránky 9xbuddy. (Toto je časovo úsporný tip pre vás pri používaní 9xbuddy)

Najlepšie na 9xbuddy je, že podporuje obrovské množstvo webových stránok s videami, z ktorých si môžete sťahovať videá. Neviem presne, koľko stránok podporuje sťahovanie videí, ale som si istý, že podporujú viac ako 2 800 stránok na zdieľanie/hostenie videa. To znamená, že si môžete ľahko sťahovať videá z týchto 2 800 stránok. Môžu podporovať viac, ale uvádzam iba toto číslo z ich najnovších prírastkov.

Tieto stránky som skryl, pretože na snímkach obrazovky sú aj odkazy na stránky pre dospelých, čo môže byť pre mnohých urážlivé.

Ako sťahovať online videá pomocou 9xbuddy?

Neexistuje nič, čo by vás viedlo, pretože sťahovanie videí pomocou 9xbuddy je veľmi jednoduché. Ale napriek tomu by som sa s vami rád podelil o rýchly návod.

  1. Najprv navštívte webovú stránku s videami, kde získate adresu URL videa. Skopírujem napríklad odkaz na video z YouTube.
  2. Teraz navštívte domovskú stránku 9xbuddy. Do vyhľadávacieho poľa vložte webovú adresu videa a kliknite na „stiahnuť“.
  3. Teraz uvidíte toto:

Existuje veľa možností sťahovania videa, stačí kliknúť na „STIAHNI TERAZ”Na ktorúkoľvek z možností podľa vašich požiadaviek. Spustí sa sťahovanie.

V závislosti od veľkosti videa sa vaše video stiahne o niekoľko minút. Ako však vidíte, existuje veľa možností, môžete si stiahnuť aj verziu MP3.

To je všetko! Takto si môžete sťahovať videá pomocou 9xbuddy. Vďaka tomuto jednoduchému postupu je sťahovanie 9xbuddy v tejto chvíli tým najlepším vo firme!

Kedy a ako bolo spustené 9xbuddy?

Podľa môjho výskumu to začal Ind, ktorý má webovú stránku 123sudo.com, kde je projekt 9xbuddy pridaný. A v spodnej časti webovej stránky 9xbuddy je tiež riadok s textom „VYROBENÉ S LÁSKOU BY123SUDO“. Podľa dátumu autorských práv sa v ňom uvádza roky 2014-2020 až dodnes (08-05-2020), že stránka bola spustená v roku 2014 a stále je spustená. Nasnímal som pre vás snímku obrazovky z ich hlavného webu 123sudo.

Na domovskej stránke 9xbuddy vlastník stránok uvádza „Primárnou motiváciou 9xbuddy boli moji priatelia a rodina, ktorí ma stále žiadali o pomoc so sťahovaním ich videí z rôznych stránok. Viete, keď ste IT tímom svojej rodiny, každý vás považuje za svoju osobnú technickú podporu. Ale ja som ten milý a chcel som im dať spôsob, ako si sami stiahnuť požadované videá bez toho, aby ma neustále požiadali o pomoc.“.

To znamená, že stránku spustila osoba, ktorú jeho priatelia/rodina požiadali o riešenie sťahovania videa, a prišiel na webovú stránku 9xbuddy, ktorá sa v súčasnosti javí ako najlepší online nástroj na sťahovanie videa.

Aké sú tienisté stránky 9xbuddy?

Ako každá služba alebo produkt má aj 9xbuddy niekoľko nevýhod, ktoré uvádzam nižšie:

  • 9xbuddy je skutočne skvelá webová stránka na sťahovanie videí online, ale uvádzajú odkazy na mnohé webové stránky na domovskej stránke a ďalšie stránky, na ktorých je tiež veľa stránok pre dospelých. Webovú stránku teda musia používať dospelí (18+) a nie deti. Alebo ak ste urazení takými webmi, ktoré spomínajú stránky pre dospelých alebo dospelých, tak nesmiete navštíviť 9xbuddy. Okrem toho môžete iba navštevovať a sťahovať súbory pomocou sťahovača 9xbuddy, ako som postupoval vyššie.
  • Sem -tam je veľa reklám a vždy, keď prvýkrát kliknete kdekoľvek na webe, prejde na novú kartu, ktorou sa reklama otvorí. To je niekedy dráždivé. Ale na druhej strane to môžeme tolerovať, pretože nástroj je ponúkaný zadarmo a majiteľ by na ňom mohol chcieť zarobiť nejaké peniaze. To je dôvod, prečo zobrazujú reklamy.

Má 9xbuddy svoju mobilnú aplikáciu?

Áno, majú aplikáciu, ale nie je známa ako „aplikácia 9xbuddy“, ale je spustená s názvom „OFFMP4“ a nájdete ju na offmp4 bodka com. Tam si môžete stiahnuť súbor APK aplikácie a potom ho nainštalovať do telefónu s Androidom. Táto funkcia je momentálne k dispozícii iba pre telefóny s Androidom.

Spodný riadok

Okrem všetkých mínusov a ďalších vecí som miloval 9xbuddy, pretože si môžem stiahnuť takmer akékoľvek verejné video na internet bez toho, aby som zaplatil čo i len cent. Čo je teda lepšie ako to!

Povedal by som teda, že ak hľadáte najlepší nástroj na sťahovanie videa, 9xbuddy je najlepšia voľba.

Dúfam, že je to pre vás niečo užitočné a teraz viete, ako sťahovať videá pomocou 9xbuddy.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2La7IFP