Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako s┼ąahova┼ą Mario Kart Tour 1,4,0 APK – aktualiz├ícia z decembra

Ako s┼ąahova┼ą Mario Kart Tour 1,4,0 APK - aktualiz├ícia z decembra 1

Obsah

(Update) – Prehliadka Mario Kart je teraz ofici├ílne mimo ├║radn├şkov, tak┼że m├┤┼żete Stiahnu┼ą Ôľ╝ Najnov┼íia verzia tejto hry z dan├ęho odkazu.
Vr├í┼ąte sa sp├Ą┼ą do svojho detstva pomocou ├║plne novej hry Mario Kart Tour. Ka┼żd├Ż z n├ís hral Mario v na┼íom detstve a v┼íetci sme ho milovali. Tentoraz hra pri┼íla s ohromuj├║cou spr├ívou, ┼że t├íto verzia bude pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android ve─żk├í. Aj ke─Ć hra bude vydan├í pre platformy, ktor├ę s├║ iOS a Android, hlavn├í pozornos┼ą sa bude zameriava┼ą na pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android. Hra bola vyvinut├í spolo─Źnos┼ąou Nintendo, tak┼że m├┤┼żete uh├ídnu┼ą, ┼że ├║┼żasn├í bude t├íto hra.
Bolo ozn├ímen├ę, ┼że toto bude s├ęria Mario, ktor├í je k dispoz├şcii pre mobiln├ę telef├│ny po spusten├ş Super Mario. Pravdepodobne bude prepusten├Ż do marca 2019. Bude to ├║plne s├║visie┼ą s klasick├Żmi ark├ídov├Żmi dostihov├Żmi s├ęriami, ktor├ę Nintendo predstavila aj predt├Żm. No, t├íto vec je st├íle v nap├Ąt├ş, ─Źi bude hra platen├í alebo zadarmo hra┼ą. S najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou bude hra┼ą zadarmo jeden odpo─Źinok bude zn├ímy s jeho vydan├şm.

Stiahnite si Mario Kart Tour Tour APK

Názov aplikácieMario Kart Tour Tour
Názov súboruMario-kart-tour-1,4,0APK
Celkov├í velkos┼ą119.4 MB
Najnovšia verzia1,4,0
Vy┼żaduje sa minim├ílna verzia syst├ęmu AndroidAndroid 5,0 (L├şzanka)
Aktualizovan├ę d┼ła 12 december 2019
MD50afc652a779a1dbc8f268d6a5456f8a5

(Z d├┤vodu DMCA bol odkaz na stiahnutie odstr├ínen├Ż – KIndly nav┼ít├şvte obchod Google Play)


Ako s┼ąahova┼ą Mario Kart Tour 1,4,0 APK - aktualiz├ícia z decembra 2Tu s├║ niektor├ę z najo─Źak├ívanej┼í├şch funkci├ş, ktor├ę sa zobrazia v hre-

  1. R├┤zni pretek├íri– Bude ve─ża r├┤znych pretek├írov. Aj ke─Ć zatia─ż nebolo ozn├ímen├ę, kto bude t├Żmto pretek├írom, stretnete sa s niektor├Żmi zn├ímymi pretek├írmi, s ktor├Żmi ste u┼ż obozn├ímen├ş. Mo┼żno pr├şde s niektor├Żmi legend├írnymi postavami v├í┼ího ob─ż├║ben├ęho Maria.
  2. Skladby a kurzy– Bud├║ existova┼ą r├┤zne skladby, tak┼że budete ma┼ą mo┼żnos┼ą naraz narazi┼ą na r├┤zne skladby. M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą ten, ktor├Ż sa v├ím p├í─Źi z r├┤znych st├┤p.
  3. meny– Budete tie┼ż ma┼ą meny, ktor├ę z├şskate, ak vyhr├íte ak├║ko─żvek ├║lohu, a bud├║ sa nach├ídza┼ą meny, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą aj v hre.
  4. Hra┼ą online- M├┤┼żete si tie┼ż zahra┼ą so svojimi priate─żmi z ─żubovo─żn├ęho miesta na svete, preto┼że bude ma┼ą tie┼ż funkciu na hranie online.
  5. ├Ü┼żasn├Ż soundtrack– Ak├íko─żvek hra je ne├║pln├í bez soundtracku a tu v tejto hre budete ma┼ą svoju star├║ ob─ż├║ben├║ soundtrack Mario, tak┼że ─Źo je lep┼íie.
Tentoraz sa s├ęria Mario predstav├ş pre zariadenie, ktor├ę nie je Nintendo, tak┼że je to tak
bude to skvel├ę vydanie. Bu─Ćte pripraven├ş s t├Żmto za┼żi┼ą ├║┼żasn├Ż z├í┼żitok
nadchádzajúce Mario Kart Tour Tour.
Pre viac inform├íci├ş a najnov┼íie aktualiz├ície zosta┼łte naladen├ş s GN Radar.