Ako s┼ąahova┼ą knihy z Torrentu pre Android v roku 2020

Knihy prich├ídzaj├║ vo v┼íetk├Żch tvaroch a ve─żkostiach a niektor├ę dokonca dostali vyspelej┼íiu formu, aby sa dok├ízali vyrovna┼ą s modernou dobou: elektronick├ę knihy.

Elektronick├ę knihy s├║ digit├ílnou formou publik├ície. K tomu je mo┼żn├ę pristupova┼ą prostredn├şctvom po─Ź├şta─Źov alebo in├Żch elektronick├Żch zariaden├ş, ako s├║ va┼íe mobiln├ę telef├│ny. M├┤┼że obsahova┼ą texty, obr├ízky alebo dokonca kombin├íciu oboch.

Niektor├ę zariadenia s├║ vyroben├ę v├Żhradne na ─Ź├ştanie ako Amazon’s Kindle. Najlep┼íie na elektronick├Żch knih├ích je, ┼że m├┤┼żete nosi┼ą stovky alebo dokonca tis├şce titulov, bez toho, aby ste sa museli za┼ąa┼żova┼ą batohom alebo vl├í─Źi┼ą ich vo vreci.

Jedin├Żm probl├ęmom elektronick├Żch kn├şh je, ┼że niektor├ę tituly je ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą alebo dokonca poriadne drah├ę. ─îo by ste teda mali urobi┼ą?

Odpove─Ć?

Torrent ’em!

V zvy┼íku ─Źl├ínku sa dozviete, ako s┼ąahova┼ą knihy z Torrentu

─îo s├║ s├║bory Torrent?

Ke─Ć po─Ź├şta─Źov├Ż geek po─Źuje slovo ÔÇ×TorrentÔÇť, nemysl├ş na d├í┼ż─Ć a tr├│py. Hne─Ć mu napadne jeho dvan├ís┼ą s├║borov, ktor├ę sa mu pr├íve s┼ąahuj├║ do po─Ź├şta─Źa.

V technologickom svete ÔÇ×TorrentÔÇť ozna─Źuje po─Ź├şta─Źov├Ż s├║bor, ktor├Ż obsahuje metad├íta obsahuj├║ce r├┤zne inform├ície.

Stru─Źne povedan├ę, s├║bor Torrent funguje ako k─ż├║─Ź na spustenie s┼ąahovania zdie─żan├ęho s├║boru, ako s├║ filmy, hry, dokumenty alebo v tomto pr├şpade knihy. To sa d├í dosiahnu┼ą stiahnut├şm zodpovedaj├║ceho s├║boru .torrent a otvoren├şm s├║boru pomocou klienta torrent.

Teraz, ke─Ć pozn├íme z├íklady Torrentingu, po─Ćme sa pusti┼ą do podnikania a budovania alebo elektronickej kni┼żnice!

Je torrenting legálny?

Torrenting je ├║zko spojen├Ż s pir├ítstvom. Vzh─żadom na ve─żk├ę mno┼żstvo ├║dajov dostupn├Żch na internete nie je poch├Żb o tom, ┼że v├Ą─Ź┼íina z nich je nez├íkonn├í.

S┼ąahovanie s├║boru pomocou s├║boru s torrent klientom nie je samo o sebe nez├íkonn├ę, ale s┼ąahovanie alebo torrentovanie akejko─żvek polo┼żky, ktor├í je chr├ínen├í autorsk├Żmi pr├ívami a m├í in├ęho vlastn├şka, kradne, a preto je nez├íkonn├ę.

Ale nebojte sa, ak d├ívate pozor, aby ste si nes┼ąahovali materi├íl chr├ínen├Ż autorsk├Żmi pr├ívami, potom ste v bezpe─Ź├ş a str├í┼żcovia z├íkona za vami nepr├şdu, preto┼że neprekro─Ź├şte ┼żiadny z├íkon.

Teraz, ke─Ć pozn├íme z├íklady Torrentingu, po─Ćme sa pusti┼ą do podnikania a budovania alebo elektronickej kni┼żnice!

UPOZORNENIE: D├┤razne sa vyhr├í┼żame ak├Żmko─żvek nez├íkonn├Żm alebo neetick├Żm ─Źinom tu v Joy Of Android. Na tento ├║─Źel odpor├║─Źame na┼íim ─Źitate─żom, aby dodr┼żiavali z├íkony, preto┼że odmietame ak├║ko─żvek zodpovednos┼ą za ak├ęko─żvek d├┤sledky, ktor├ę m├┤┼żu nasledova┼ą, ak urob├şte inak. Ak radi ─Ź├ştate knihu, k├║pte si ju a podporte autora.

S├║visiace ─Źl├ínky: Torrenting v syst├ęme Android – najlep┼íie triky, tipy a aplik├ície

Ako s┼ąahova┼ą knihy pomocou Torrentu pre Android

Krok 1: Inštalácia klienta Torrent

Predt├Żm, ako za─Źnete s┼ąahova┼ą, mus├şte si nain┼ítalova┼ą klienta Torrent. Torrent Client je softv├ęr, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą alebo s┼ąahova┼ą s├║bory torrent.

Tento softv├ęr je nevyhnutnou po┼żiadavkou v Torrentingu. Bez toho by ste nemohli s┼ąahova┼ą a otv├íra┼ą svoj s├║bor torrent.

uTorrent Nain┼ítalujte si sn├şmku obrazovky-s┼ąahujte knihy z Torrentu pomocou syst├ęmu AndroidNain┼ítalujte uTorrent pomocou Google Play Store
    ├Źs┼ą do Google Play Store Zadajte ÔÇ×Torrent klientÔÇťDo vyh─żad├ívacieho po─ża a vyberte po┼żadovan├║ aplik├íciu. Na tento ├║─Źel odpor├║─Źame pou┼żi┼ą uTorrent, preto┼że ide o jednu zo zaveden├Żch aplik├íci├ş na torrentovanie. Kliknite naÔÇ×In┼ítal├ícia
Google Play

Krok 2: V├Żber v├í┼ího odkazu na Torrent

M├┤┼żete si myslie┼ą, ┼że v├Żber dobr├ęho n├ízvu m├┤┼że by┼ą najlep┼íou vecou, ÔÇőÔÇőktor├║ je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą pri pl├ínovan├ş torrentu knihy, ale my si mysl├şme opak.

Ako sme u┼ż diskutovali, hoci je Torrenting ├║plne leg├ílny, zdie─żanie alebo s┼ąahovanie ak├ęhoko─żvek materi├ílu, ktor├Ż nie je v├í┼í, je ├║plne zak├ízan├ę. Preto m├┤┼żeme s┼ąahova┼ą knihy iba z torrentov├Żch webov├Żch str├ínok, ktor├ę propaguj├║ polo┼żky, ktor├ę s├║ verejne dostupn├ę.

Z tohto d├┤vodu odpor├║─Źame nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku Internet Archive, neziskovej organiz├ície, ktor├í poskytuje mili├│ny leg├ílnych digit├ílnych k├│pi├ş materi├ílov na ─Ź├ştanie a tis├şce ─Ćal┼í├şch s├║borov v r├┤znych form├ítoch.

Len cho─Ć do https://archive.org a uvid├şte mno┼żstvo bezplatn├Żch polo┼żiek, ktor├ę je mo┼żn├ę stiahnu┼ą. Ak pozn├íte nejak├ę webov├ę str├ínky, ktor├ę zdie─żaj├║ leg├ílny obsah, pode─żte sa o to s nami v sekcii koment├írov!

Internetov├ę arch├şvy-s┼ąahovanie kn├şh cez TorrentDomovsk├í str├ínka internetov├ęho arch├şvu.

Krok 3: V├Żber knihy

V┼żdy pam├Ątajte na to, ┼że m├┤┼żete s┼ąahova┼ą iba knihy, ktor├ę s├║ verejne dostupn├ę. Materi├íly chr├ínen├ę autorsk├Żmi pr├ívami v├ím m├┤┼żu hrozi┼ą pr├ívne obvinenia a nechceli by ste, aby sa to stalo, v┼íak?

Tip: Knihy vydan├ę pred rokom 1923 s├║ automaticky verejne dostupn├ę. Na tejto str├ínke n├íjdete komplexnej┼í├ş n├ívod, ako ur─Źi┼ą, ktor├ę knihy je z pr├ívneho h─żadiska bezpe─Źn├ę s┼ąahova┼ą a ktor├ę nie.

1. Do vyh─żad├ívacieho panela zadajte n├ízov po┼żadovanej knihy a vyberte ho na nasleduj├║cej str├ínke.

Internetov├Ż arch├şv-s┼ąahovanie kn├şh cez TorrentPolo┼żka s logom ÔÇ×KnihaÔÇť znamen├í, ┼że s├║bor je e -kniha.

2. Kliknite na n├ízov, posu┼łte sa nadol na mo┼żnosti s┼ąahovania a zvo─żte ÔÇ×TorrentÔÇť. Automaticky sa za─Źne s┼ąahova┼ą.

Mo┼żnosti s┼ąahovania-s┼ąahovanie kn├şh cez TorrentMo┼żnosti s┼ąahovania z internetov├ęho arch├şvu. S├║bor Torrent sa nach├ídza v spodnej ─Źasti mo┼żnosti.

3. Kliknite na upozornenie, ktor├ę sa zobraz├ş, ke─Ć prehliada─Ź dokon─Ź├ş s┼ąahovanie s├║boru .torrent.

Screenshot-Download-Books-on-TorrentPo dokon─Źen├ş s┼ąahovania s├║boru do telef├│nu stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Otvori┼ąÔÇť.

4. S├║bor sa automaticky za─Źne s┼ąahova┼ą do klienta uTorrent.

uTorrent-s┼ąahujte knihy na GoogleS┼ąahovanie s├║boru by sa malo automaticky za─Źa┼ą po prehliada─Źi.

5. Po─Źkajte, k├Żm sa s┼ąahovanie dokon─Ź├ş, a pokra─Źujte ─Ćal┼í├şm krokom!

Krok 4: V├Żber aplik├ície na ─Ź├ştanie

Po dokon─Źen├ş s┼ąahovania s├║boru m├┤┼żete by┼ą sklaman├ş, preto┼że sa s├║bor nepodarilo otvori┼ą.

Niektor├ę form├íty elektronick├Żch kn├şh s├║ v programe Epub, ktor├Ż v├Ą─Ź┼íina telef├│nov s Androidom nemohla otvori┼ą bez pomoci aplik├ície tretej strany. Preto si mus├şme nain┼ítalova┼ą jeden, aby sme mohli okam┼żite za─Źa┼ą ─Ź├şta┼ą.

Existuje mno┼żstvo aplik├íci├ş na ─Ź├ştanie. V┼íetko v┼íak z├ívis├ş od po┼żadovanej funk─Źnosti a rozhrania, ktor├ę uprednost┼łujete.

V takom pr├şpade odpor├║─Źame pou┼żi┼ą aplik├íciu ReadEra, ktor├í dok├í┼że otvori┼ą form├íty elektronick├Żch kn├şh .pdf aj .epub. Spotrebuje iba 11 MB ├║lo┼żn├ęho priestoru a m├í ─Źist├ę a jednoduch├ę rozhranie, ─Źo z neho rob├ş perfektn├║ aplik├íciu na ─Ź├ştanie.

Mus├şte si pre─Ź├şta┼ą: 10 najlep┼í├şch ─Ź├şta─Źiek elektronick├Żch kn├şh pre Android

ReadEra-s┼ąahujte knihy z Torrentu pomocou syst├ęmu AndroidNain┼ítalujte aplik├íciu ReadEra pomocou Google Play Store

1. ├Źs┼ą do Google Play Store

2. Zadajte ÔÇ×ReaderEra ÔÇŁ vo vyh─żad├ívacom poli.

3. Kliknite na ÔÇ×In┼ítal├íciaÔÇťA po─Źkajte, k├Żm sa dokon─Ź├ş.

Google Play

Krok 5: Otvorenie knihy

Ke─Ć ste dokon─Źili in┼ítal├íciu a s┼ąahovanie, zost├íva u┼ż len otvori┼ą stiahnut├Ż s├║bor a zisti┼ą, ─Źi funguje.

1. Otvorte aplik├íciu ReadEra a nechajte ju skenova┼ą prostredn├şctvom telef├│nu.

ReadEra-Stiahnu┼ą-knihy-on-TorrentKliknut├şm na polo┼żku ÔÇ×H─żada┼ąÔÇť umo┼żn├şte aplik├ícii ReadEra v telef├│ne vyh─żad├íva┼ą ─Źitate─żn├ę s├║bory.

2. ReadEra potom na obrazovke zobraz├ş v┼íetky dostupn├ę knihy.

Pre─Ź├ştajte si Era-s┼ąahujte knihy cez TorrentKe─Ć aplik├ícia ReadEra naskenuje v├í┼í telef├│n, zobraz├ş v┼íetky dostupn├ę form├íty, ktor├ę si m├┤┼żete v aplik├ícii pre─Ź├şta┼ą.

3. Vyberte ho a teraz si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą svoju knihu!

Knihy na stiahnutie z TorrentuPo vykonan├ş v┼íetk├Żch krokov si m├┤┼żete kone─Źne pre─Ź├şta┼ą svoju knihu!

─îast├ę ot├ízky

Ak├ę knihy si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Torrentu?

Na Torrente si m├┤┼żete stiahnu┼ą v┼íetky druhy kn├şh a publik├íci├ş – rom├íny, ─Źasopisy, u─Źebnice at─Ć. -, ale nikdy si nem├┤┼żete by┼ą ist├ş, ─Źi s├║ leg├ílne alebo nie. Nezabudnite si stiahnu┼ą knihy, na ktor├ę sa nevz┼ąahuj├║ autorsk├ę pr├íva, a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

M├┤┼żete torrentova┼ą zvukov├ę knihy?

├üno. Zvukov├ę e -knihy alebo audioknihy je mo┼żn├ę stiahnu┼ą aj na serveri Torrent. Obvykle je naform├ítovan├Ż vo form├íte .mp3, tak┼że si ho m├┤┼żete jednoducho prehra┼ą v ┼ítandardnom zvukovom prehr├íva─Źi Android.

M├┤┼żete Torrentova┼ą knihy na s├║bor Kindle?

├üno m├┤┼że┼í! Sta─Ź├ş si ho stiahnu┼ą vy┼í┼íie uveden├Żmi sp├┤sobmi a potom ho m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom svojho Kindlee -mail alebo ho preneste prostredn├şctvom k├íbla USB. Ak si v┼íak knihu m├┤┼żete k├║pi┼ą, sta─Ź├ş ju k├║pi┼ą v ich obchode!

Knihy cez Torrent – za─Źnite ─Ź├şta┼ą!

Gratulujem Dosiahli ste ─Źas┼ą, na ktor├║ sa te┼í├şte! S┼ąahovanie v┼íetk├Żch polo┼żiek je dokon─Źen├ę, in┼ítal├ícia potrebn├Żch aplik├íci├ş je dokon─Źen├í a urobili ste to najleg├ílnej┼í├şm mo┼żn├Żm sp├┤sobom.

Aj ke─Ć niektor├ş pova┼żuj├║ Torrenting za zanedbanie povinnej starostlivosti, nem├íte sa ─Źoho ob├íva┼ą, pokia─ż budete dodr┼żiava┼ą z├íkony a pam├Ąta┼ą si pravidl├í o vlastn├şctve chr├ínenom autorsk├Żmi pr├ívami.

Teraz v┼íetko, ─Źo potrebujete, je tich├ę miesto na sedenie a u┼ż├şvanie si knihy. A oh, ─Ćal┼íie priate─żsk├ę pripomenutie, ak sa v├ím kniha naozaj p├í─Źi, nezabudnite si ju na po─Źes┼ą autora k├║pi┼ą v najbli┼ż┼íom kn├şhkupectve.

Teraz si sadnite, relaxujte a ─Ź├ştajte ─Ćalej!

Ak sa chcete nie─Źo podeli┼ą alebo m├íte nejak├ę ot├ízky, nev├íhajte nap├şsa┼ą koment├íre ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├ę obr├ízkov├ę kredity