Ako sťahovať hudbu zadarmo na Musopen.org

Počúvanie hudby je dnes zvyk, ktorý sa mnohí naučili, ale problémom je jeho neprístupnosť. Na vyriešenie tohto problému sme pripravili návody, ako sťahovať hudbu z Youtube a SoundCloud. Je čas vysvetliť, ako sťahovať hudbu zadarmo z lokality Musopen.org.

Ak chcete byť aktuálny a mať prístup k bezplatnej klasickej hudbe, čítajte ďalej!

1, Čo je Musopen.org?

Predtým, ako sa naučíte, ako sťahovať hudbu zadarmo z lokality Musopen.org, musíte vedieť, čo je platforma a ako funguje.

Musopen je nezisková organizácia so sídlom v Tarzane v Kalifornii, ktorú založil Aaron Dunn v roku 2005. Jej cieľom je „zdieľať hudbu“ poskytovaním bezplatnej hudby pre verejnosť bez obmedzenia autorských práv.

Ponúka rozsiahlu knižnicu nahrávok a partitúr vo verejnej sfére, ako aj získavanie peňazí na financovanie nahrávok klasickej hudby uverejnených vo verejnej doméne.

Platforma pracuje na freemiovom modeli, v ktorom je veľká časť obsahu k dispozícii zadarmo, takže môžete mať veľa hudby offline. Prémiové sťahovanie HD vyžaduje predplatné.

čo

copyright

Autorské právo je autorom autora tvorivých diel, ktorý má zabrániť ostatným v používaní ich diel na určité veci, vrátane kopírovania a vytvárania prezentácií.

Verejná doména?

Aby ste pochopili, ako sťahovať bezplatnú hudbu z lokality Musopen.org a pristupovať k viacerým skladbám offline, musíte vedieť, čo je to voľné dielo. Stručne povedané, odkazuje na všetky diela a diela, ktoré nemajú autorské práva, to znamená, že ich môže niekto bez prekážok používať, kopírovať a distribuovať.

Hudba sa stáva verejným majetkom mnohými rôznymi spôsobmi, napríklad uplynutím doby platnosti autorských práv, ak dielo nespĺňa podmienky na autorské práva alebo ak je pre verejnosť určený tvorcom.

2, Ako sťahujete hudbu zadarmo z Musopen.org?

Ak chcete sťahovať hudbu online, je to jedna z najlepších možností pre vás. Nájdete tu klasické diela najrôznejších autorov, ako sú Johann Sebastian Bach, Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven, Frdric Chopin a Franz Schubert.

Ak ešte nemáte oficiálnu webovú stránku platformy, musíte sa prihlásiť a prihlásiť sa alebo si vytvoriť účet. Ak to chcete urobiť, kliknite na zelený kužeľ v pravom hornom rohu a choďte na “Record,

zaregistrujte sa a stiahnite si bezplatnú hudbu na adrese Musopen.org

Pri vytváraní účtu nájdete tri možnosti:“Berie”,“Člen” a“Dobrodinec”, Najprv kliknite na modré tlačidlo, ktoré hovorí“Record”na“Berie”,

Teraz zadajte svoje meno, e-mailovú adresu a heslo a kliknite na“Prihlásiť”Hneď dole. Budete presmerovaní na svoj profil, kde môžete zmeniť svoj plán, zmeniť niektoré nastavenia, požiadať hudobníka, aby si najal alebo najal učiteľov.

zaregistrujte sa a stiahnite si bezplatnú hudbu na adrese Musopen.org

Vyhľadajte iba to, čo chcete stiahnuť“Hľadať” v hornej časti obrazovky vyberte skladbu, ktorú chcete stiahnuť. Potom kliknite na modrú ikonu sťahovania a stiahnite ju. Ak je žltá, budete si musieť stiahnuť prémiový účet.

Pozrite sa na

Stále o sťahovaní bezplatnej hudby z lokality Musopen.org máte prístup na hudobnú stránku a pomocou rovnakej ikony sťahovania môžete vybrať skladby, ktoré chcete stiahnuť.

ako sťahovať hudbu zadarmo z Musopen.org

Stiahnite si, ako sťahovať hudbu zadarmo z Musopen.org

Aký je rozdiel medzi Take, Member a Benefactor?

celkom jednoduché: plán “Berie” zadarmo, ale má určité obmedzenia. V tomto režime môžete hudbu sťahovať iba online 5 krát denne. Malo by sa spomenúť, že kvalita zvuku bude nízka a harmonogram vydávania hudby bude štandardný.

plán“Člen” ponúka ďalšie výhody: vďaka tomu môžete sťahovať hudbu online tak dlho, ako chcete, v kvalite HD, okrem prístupu k rádiu HD a prijímaniu hudby dva týždne vopred. Stojí to však 55 dolárov ročne.

konečne“Dobrodinec” Stojí to 20 dolárov mesačne alebo 240 dolárov ročne, pretože je to celkom slané. Má rovnaké výhody ako“Člen”a schopnosť objednať si hudbu.

Aký je rozdiel medzi Take, Member a Benefactor?

3, Čo ešte môžem robiť v Musopene?

Ak vaše znalosti o sťahovaní bezplatnej hudby z lokality Musopen.org nestačia a na webe chcete urobiť viac, nemajte obavy: je to možné!

Prostredníctvom služby Musopen máte prístup k dvom vynikajúcim aplikáciám, rádiu a praxi. Najskôr máte prístup k bezplatnému streamovaniu hudby vo vysokom rozlíšení, môžete počúvať na svojom smartfóne alebo v kombinácii s reproduktorom.

V druhom prípade môžete trénovať hracie nástroje, sledovať, ako dlho každý deň hráte, stanovovať týždenné ciele, požiadať o pomoc, ak uviaznete, a ďalšie.

Na webových stránkach nájdete aj súkromných učiteľov, ktorí vás učia hrať rôzne nástroje, ako sú viola, husle, flauta a klavír.

Čo ešte môžem robiť v Musopene?  ako sťahovať hudbu zadarmo na

Čo si myslíte o našom článku o sťahovaní hudby zadarmo z lokality Musopen.org?

Svoje komentáre nechajte v komentároch, ak už web poznáte alebo poznáte niekoho, kto sťahuje hudbu bez platenia. Nezabudnite sa tiež pozrieť, ako sťahovať filmy a hudbu YouTube v systéme Android bez akejkoľvek inštalácie!