Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sťahovať hudbu z YouTube do počítača, iPhone, Android

Ako najobľúbenejší poskytovateľ online video služieb dnes, YouTube Poskytuje nahrávanie, prehrávanie, prezeranie, komentovanie, zdieľanie, predplatné a ďalšie video služby miliónom používateľov na celom svete každý deň. Obsah vašich webových stránok zahŕňa všetky hudobné videá, videá s novinkami, videohry, filmy, zábavné videá, recenzie videí, výukové videá, videoreklamy, videá s módou krásy, videá s jazykovými štúdiami atď. Je potrebné povedať, že YouTube Táto platforma prináša ľuďom veľa zábavy a pohodlia.

Z dôvodu problémov s autorskými právami však ľudia nemôžu priamo sťahovať žiadne video YouTube, To je veľmi nepohodlné pre tých, ktorí chcú sťahovať hudbu YouTube do počítačov alebo mobilných telefónov.

Chcete sa toho vzdať? Prečítajte si tento článok najskôr a tu nájdete, že ho môžete použiť YouTube do MP3 prevodníkov, z ktorých môžete extrahovať hudbu YouTube videá Tieto nástroje sa ľahko používajú. Ďalej vám ukážem, ako používať rôzne nástroje na stiahnutie YouTube hudba pre váš iPhone, Android a počítač.

časť 1, Ako sťahovať hudbu z YouTube do počítača

download YouTube hudbu do počítača, najskôr si musíte stiahnuť a YouTube sťahovanie videa s YouTube do formátu MP3. Tu odporúčame 4K sťahovač videa, ktorý je veľmi výkonný a podporuje nielen sťahovanie videí z YouTube, Facebook, Twitter, Instagramatď., ale tiež umožňuje používateľom prevádzať videá do MP3, MP4, MOV, MKV, AVI a ďalších formátov. A čo je dôležitejšie, umožňuje používateľom sťahovať videá s pôvodným zvukom a titulkami, čo znamená, že môžeme sťahovať hudbu YouTube So zaručenou kvalitou. Ďalej sa pozrime, ako to funguje:

Stiahnite si 4K Downloader video pre Mac

1, Stiahnite si a nainštalujte video 4K Downloader

Bezplatný program na stiahnutie videa si môžete stiahnuť z jeho oficiálnych webových stránok a je plne kompatibilný s Windows Stiahnite si a nainštalujte 4K Video Downloader do svojho počítača a potom ho spustite, objaví sa vyskakovacie okno, klepnite na Free Trial alebo zatvorte.

Video Jihosoft 4K Downloader "width =" 600 "height =" 366 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/Como-descargar-musica-de-YouTube-a-la-počítač-iPhone-Android.png 600w, https: //www.jihosoft .com / wp-content / uploads / 2019/08 / 4k-video-downloader-300x183.png 300w "tama =" "m = "

2, Skopírujte a vložte a YouTube URL hudobného videa

Tu uvidíte hlavné rozhranie s mnohými funkciami, ako sú sťahovanie, konverzia, úpravy a ďalšie. Možno budete v pokušení tento program používať, ale pred tým otvorte YouTube potom skopírujte jeden alebo viac odkazov na hudobné videá, ktoré chcete stiahnuť, a kliknite na tlačidlo „+ Prilepiť adresu URL“. Teraz počkajte YouTube Preberač hudby na analýzu týchto odkazov.

Skopírujte a vložte a YouTube URL s videom s hudbou s programom na stiahnutie videa od spoločnosti Microsoftsoft. "width =" 600 "height =" 354 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1587614105_324_Como-descargar-musica-de-YouTube-to-počítač-iPhone-Android.png 600w, https://www.jihosoft.com/wp-content/uploads/2019/08/paste-url-300x177.png 300w "tama =" "m ="

3, Vyberte položku Kvalita a sťahujte hudbu z YouTube

Po úspešnej analýze sa zobrazí kontextové okno, v ktorom môžete prispôsobiť stiahnutie iba videa, stiahnutie pôvodného zvuku alebo jeho prevod do formátu MP3. Vzhľadom na našu tému dnes sa rozhodnite previesť YouTube do MP3, ale uvedomte si, že táto funkcia je k dispozícii iba členom. Ak chcete používať túto funkciu, musíte najprv odomknúť obmedzenie na verziu Pro, aby ste mohli túto funkciu odomknúť. Potom kliknutím na tlačidlo „Stiahnuť“ spustite proces. Po dokončení môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu priamo na počítači.

Stiahnite si hudbu z YouTube s programom na sťahovanie videa Jihosoft 4K. "width =" 600 "height =" 354 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1587614105_223_Como-descargar-musica-de-YouTube-to-počítač-iPhone-Android.png 600w, https: //www.jihosoft.com/wp-content/uploads/2019/08/youtube-music-downloader-300x177.png 300w "tama =" "m = "

časť 2, Ako sťahovať hudbu z YouTube do iPhone

Ak si chcete stiahnuť YouTube hudbu pre iPhone alebo iPad, môžete použiť program Online Video Converter. Ako už názov napovedá, jedná sa o profesionálny video konvertor, ktorý možno použiť na konverziu videa v rôznych formátoch, vrátane MP3, AAC, M4A, WMA, FLV, MPG atď. Funguje to s mnohými webmi atď YouTube, Vimeo, Tumblr, LiveLeak, MySpace atď. Ďalej vám ukážem, ako sťahovať hudbu YouTube prostredníctvom tohto bezplatného online YouTube na MP3 prevodník:

 1. otvorený YouTube a skopírujte odkaz na hudobné video, ktoré chcete stiahnuť.
 2. Navštívte web onlinevideoconverter.com a vložte URL do poľa.
 3. Kliknite na tlačidlo Filter a vyberte výstupný formát zvuku / videa. V tomto okamihu musíte vybrať MP3 a kliknutím na Ďalšie nastavenia vyberte kvalitu zvuku.
  Online video konvertor. "width =" 600 "height =" 196 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1587614105_495_Como-descargar-musica-de-YouTube-at-the-computer-iPhone-Android.png 600w, https: //www.jihosoft .com / wp-content / uploads / 2019/08 / onlinevideoconverter-300x98.png 300w "tama =" "m ="
 4. Potom klepnite na tlačidlo Štart a program sa začne pripravovať na konverziu.
 5. Po dokončení môžete naskenovať kód QR uvedený nižšie a stiahnuť ho YouTube hudbu priamo do vášho iPhone!
  Online nástroje na konverziu videa. "width =" 600 "height =" 243 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1587614105_645_Como-descargar-musica-de-YouTube-to-počítač-iPhone-Android.png 600w, https: //www.jihosoft.com/wp-content/uploads/2019/08/online-video-converter-300x122.png 300w "tama =" "m = "

časť 3, Ako sťahovať hudbu z YouTube do systému Android

Ako jeden z najlepších YouTube Aplikácie na stiahnutie videa pre Android, VidMate vám pomôže nielen sťahovať videá z YouTube do systému Android, ale tiež sťahuje hudbu. Akýkoľvek hudobný súbor od YouTube, Dailymotion, SoundCloud, Vine, Vimeo atď. Môžete si ich zadarmo stiahnuť prostredníctvom služby VidMate. Môžete si vybrať MP3, M4A, WEBM a ďalšie formáty podľa vašich preferencií. Ďalej sa pozrime na vaše konkrétne kroky:

 1. Stiahnite si a nainštalujte si aplikáciu VidMate do svojho telefónu s Androidom.
 2. Otvorte aplikáciu a vyhľadajte hudobné video, ktoré chcete stiahnuť.
 3. Prehrajte video a kliknite na ikonu Stiahnuť.
 4. Vyberte kvalitu hudby a začnite sťahovať hudbu YouTube do systému Android
 5. Po dokončení sa vaša obľúbená hudba uloží priamo do telefónu.
  Ako sťahovať hudbu z YouTube do systému Android. "width =" 600 "height =" 400 "srcset =" https://applexgen.com/wp-content/uploads/2020/04/1587614105_41_Como-descargar-musica-de-YouTube-to-počítač-iPhone-Android.png 600w, https: //www.jihosoft. com / wp-content / uploads / 2019/08 / vidmate-300x200.png 300w "tama =" "m ="

Zrátané podčiarknuté

Vyššie uvedené sú tri rôzne spôsoby sťahovania hudby YouTube, Po prečítaní tohto článku zistíte, že stiahnutie YouTube hudba je jednoduchá, pokiaľ zistíte, že je skvelá YouTube na prevodník MP3. Ak zistíte, že je lepšie YouTube sťahovanie hudby, zanechajte komentár nižšie; Ak sa vám tento článok páči alebo cítite, že vám to pomôže, zdieľajte ho so svojou rodinou a priateľmi.