Ako: Spustite svoj Galaxy S10 do režimu obnovenia & Režim sťahovania

Na to, aby ste vedeli, aké dôležité je zaviesť S10 do režimu obnovenia alebo do režimu sťahovania, nemusíte byť tvrdým modderom. V skutočnosti sú tieto ponuky pred spustením niečo, čo by mal každý poznať. Prvý vám môže pomôcť dostať sa z mäkkých tehál, zatiaľ čo druhý vám umožní použiť nástroje ako Odin a Smart Switch na flashovanie súborov firmvéru a opravu telefónu, ak zlyhajú všetky ostatné riešenia.

Rovnako ako S9 a S8 pred ním, Galaxy S10e, S10 a S10+ nemajú fyzické tlačidlo domovskej stránky. To znamená, že budete musieť vstúpiť do režimu obnovenia alebo do režimu sťahovania pomocou kombinácie tlačidiel Bixby, hlasitosti a napájania. Tento postup je veľmi jednoduchý a ľahko zvládnuteľný, keď poznáte kombinácie tlačidiel pre oba režimy, ktoré zvýrazníme nižšie.

Zavádzanie do režimu obnovenia

Aby ste S10 spustili do režimu obnovenia, musíte najskôr vypnúť zariadenie. Keď ho úplne vypnete, stlačte a podržte tlačidlá zvýšenia hlasitosti a Bixby (tlačidlo tesne pod kolískou hlasitosti), potom stlačte a podržte vypínač.

Hneď ako sa S10 zapne, ihneď pustite iba tlačidlo napájania a potom, ako uvidíte modrú obrazovku s logom Android, uvoľnite tlačidlá zvýšenia hlasitosti a Bixby.

Ako nabootovať váš Galaxy S10 do režimu obnovenia a režimu sťahovania

Odtiaľ modrá obrazovka takmer okamžite prejde na obrazovku obnovenia, akonáhle vaše zariadenie nezistí žiadne príkazy alebo aktualizácie. Teraz budete môcť vykonávať dôležité úlohy, od aplikácie aktualizácií prostredníctvom karty ADB alebo SD, vymazania vyrovnávacej pamäte zariadenia alebo obnovenia výrobných nastavení.

Zavádzanie do režimu sťahovania

Na spustenie S10 do režimu sťahovania budete tiež potrebovať vypnúť telefón, aby ste mohli začať. Potom stlačte a podržte tlačidlo zníženia hlasitosti spolu s klávesom Bixby tesne pod ním, potom stlačte a podržte vypínač.

Telefón sa po tom okamžite spustí v režime sťahovania, akonáhle to urobíte, uvoľnite všetky tri tlačidlá. Opätovným stlačením tlačidla zvýšenia hlasitosti potvrďte, že chcete spustiť režim sťahovania, a potom budete môcť bezplatne prezerať súbory firmvéru alebo iný softvér pomocou Odin alebo Smart Switch.

Ako nabootovať váš Galaxy S10 do režimu obnovenia a režimu sťahovania

Nenechajte si ujsť: Ďalšie tipy a triky pre vás Galaxy S10