Ako Snap skóre na Snapchat prácu «

Spomedzi iných platforiem sociálnych médií považujem Snapchata za najzaujímavejšieho. Bol nositeľom horákov chýbajúcich médií a jeho funkcia Snap Score sa stala oveľa zvedavejšou. Existuje veľa funkcií, ktoré môžu byť na začiatku mätúce, ale na to si zvyknete. Dnes vám poviem, ako fungujú skóre Snap. Poďme

Čo je to okamžité skóre?

Poďme to pochopiť čo je Snap Score Je to špeciálny počet snímok, ktoré ste poslali a prijali, príbehy, ktoré ste uverejnili, a ďalšie faktory. Jednoducho povedané, vaše skóre Snapchat odráža, ako ste aktívny! Snap Scores tiež nie sú skutočné peniaze, iba za ich priateľské informácie.

Ako Snap skóre funguje?

Webová stránka Snapchat vysvetľuje, ako fungujú okamžité skóre: „Vaše skóre v službe Snapchat je určené mimoriadne tajnou špeciálnou rovnicou, ktorá kombinuje počet snímok, ktoré ste odoslali a prijali, príbehy, ktoré ste uverejnili, a niekoľko ďalších faktorov.“

  • Ako som už spomenul, vy obdržať 1 bod poslať doplnok a otvoriť doplnok, každej z nich. Pre chatovanie na Snapchat nemá zmysel.
  • Aj vy výhra 1 bod za odovzdanie doplnku k vášmu príbehu. bohužiaľ, žiadne body sú odmenení, ak vidíte príbeh.
  • Ďalšie body, ktoré sa pridajú do vášho modulu Snapchat, sa môžu premyslieť.
  • Neaktívny účet Snapchat nezíska žiadne body, ale akonáhle odošlete svoj prvý doplnok po prestávke, získate 6 bodov.
  • Odosiela sa ten istý doplnok 8 rozdielny ľudia vás budú hľadať 8 body spolu s 1 bod za odoslanie samotného doplnku.
  • Nezabudnite, že vaše celkové skóre Snap vypočítané službou Snapchat môže byť vyššie ako to, čo ste dostali. Závisí to od toho, ako vám Snapchat môže dať body.
  • Ak chcete zvýšiť svoje skóre Snap, potrebujete stále lámať! Buďte aktívny na stránke Snapchat a uverejňovať príspevky.
  • Ďalším spôsobom, ako zlepšiť svoje skóre, je pridanie účtov celebrít. Pomocou svojich účtov môžete zvýšiť svoje skóre skokov.
  • Hoci na vaše snímky neuvidia ani na ne neodpovedajú, ak im pošlete celebrity, poraziť ťa 1 bod. To nie je moc, ale aspoň nebudete rušiť svojich priateľov.

Ako nájsť Snapchat Scormôj

krok 1: Spustite program Snapchat a prejdite na prijatú stránku Snaps.

krok 2: V hlavičke sa zobrazí „Snapchat“. Klepnite na to. Môžete tiež prejsť na obrazovku fotoaparátu Snapchat a prejsť prstom nadol.

krok 3: Rovnaký nadpis bude teraz zobrazovať dve rôzne čísla.

krok 4: Číslo na ľavej strane predstavuje celkový počet Snapov, ktoré ste poslali, zatiaľ čo číslo napravo ukazuje, koľko Snapov ste dostali.

krok 5: Prejdite na svoju profilovú stránku a pozrite sa na svoje celkové skóre Snapchat. Klepnutím na obrázok bieleho ducha získate prístup na stránku profilu.

krok 6: Teraz môžete vidieť svoje celkové skóre Snapchat.

Často kladené otázky

Ako fungujú rýchle skóre?

Podľa Snapchatu závisí vaše skóre Snapchatu na počte odoslaných a prijatých snímok. Používatelia vyhrávajú 1 ukážte na odoslanie doplnku a 1 ukážte na zobrazenie doplnku. Žiaľ, za prezeranie príbehov Snapchat sa neudeľujú žiadne body.

Môže skóre Snapchat stúpať samo?

Nie, skóre Snapchat nezvyšuje svoje skóre. Ak nie ste na Snapchate dlhodobo aktívny, vyhráte 6 body za prvý snímok.

Ako sa počíta skóre Snapchat?

Webová stránka Snapchat jasne naznačuje, že skóre Snapchat je súčet všetkých odoslaných a prijatých snímok. To znamená, že zakaždým, keď odošlete alebo prijmete doplnok, vyhráte 1 bod. Nezískavate skóre za chatovanie alebo pozeranie príbehov Snapchat.

Môže Snapchat vidieť moje fotografie?

Snapchat jasne uvádza, že jeho snímky môže odosielateľ a príjemca vidieť iba na krátky čas. Zamestnanci modulu Snapchat neuvidia vaše snímky ani žiadny zdieľaný obsah v aplikácii. Výnimka je: niektorí zamestnanci majú prístup k svojim neotvoreným snímkam skôr, ako zmiznú po uplynutí 30 dní.

záver

Nie je ťažké pochopiť, ako fungujú okamžité skóre. Systém by však mohol byť komplikovaný. Ak vypočítate celkový počet snímok, ktoré ste odoslali a prijali na individuálnej úrovni, vaše Snap skóre sa bude líšiť od toho, čo ukazuje Snapchat. Mnoho používateľov bolo svedkom tohto problému av súčasnosti sa nezdá byť žiadne riešenie.