Ako sledova┼ą telev├şziu v syst├ęme Android, aby ste si priniesli tubu so sebou

Radi sledujete vide├í na svojom zariaden├ş s Androidom?

─îo ke─Ć chcete robi┼ą nie─Źo viac, ne┼ż len sledova┼ą stiahnut├ę HD video?

V─Ćaka podpore v├Żvoj├írov a neuverite─żnej platforme Androidu m├┤┼żete telev├şziu sledova┼ą aj na svojom smartf├│ne s Androidom rovnako ako na be┼żnom HD telev├şzore. T├Żm sa z├í┼żitok z Androidu pos├║va na ├║plne nov├║ ├║rove┼ł, preto┼że platforma m├í potenci├íl nahradi┼ą klasick├║ k├íblov├║ telev├şziu. V syst├ęme Android bolo v minulosti nieko─żko aplik├íci├ş na streamovanie telev├şzie a v├Ą─Ź┼íina z nich na v├Ą─Ź┼íine zariaden├ş fungovala zle. St├íle v┼íak m├┤┼żete n├íjs┼ą nieko─żko skvel├Żch telev├şznych aplik├íci├ş pre Android na sledovanie va┼íich ob─ż├║ben├Żch telev├şznych rel├íci├ş a filmov.

Americk├í telev├şzia a r├ídio zadarmo

US TV Android

Toto je pravdepodobne jedna z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş, preto┼że v syst├ęme Android funguje bezchybne. Ako nazna─Źuje n├ízov, aplik├ícia obsahuje v├Ą─Ź┼íinu telev├şznych kan├ílov z USA a zoznam kan├ílov sa pravidelne aktualizuje. Nemus├şte plati┼ą ┼żiadne predplatn├ę a nie je potrebn├í ┼żiadna registr├ícia. Po in┼ítal├ícii aplik├ície do zariadenia m├┤┼żete priamo streamova┼ą kan├íl zo zoznamu kan├ílov. Aplik├ícia tie┼ż podporuje zobrazenie uk├í┼żky kan├íla pred jeho skuto─Źn├Żm streamovan├şm.

Aplik├ícia m├í vstavan├Ż prehr├íva─Ź, ─Źo znamen├í, ┼że neotvor├ş odkazy v prehliada─Źi a na streamovanie nepotrebujete Adobe Flash Player. Americk├í telev├şzia m├í tie┼ż exkluz├şvnu funkciu na nahr├ívanie va┼íich ob─ż├║ben├Żch telev├şznych rel├íci├ş z kan├ílov priamo na va┼íom zariaden├ş s Androidom bez straty kvality. Aplik├ícia nie je k dispoz├şcii v obchode Google Play, ale m├┤┼żete si ju stiahnu┼ą tu alebo zadarmo z Amazon. Po stiahnut├ş sta─Ź├ş nain┼ítalova┼ą s├║bor apk pomocou ─żubovo─żn├ęho spr├ívcu s├║borov.

HBO GO

Android HBO GO

Toto je ofici├ílna ofici├ílna aplik├ícia HBO na streamovanie va┼íich ob─ż├║ben├Żch filmov, telev├şznych rel├íci├ş a dokumentov HBO priamo na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Aplik├ícia je k dispoz├şcii iba pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş maj├║ predplatn├ę HBO prostredn├şctvom svojho miestneho poskytovate─ża telev├şzie, ale za pou┼ż├şvanie slu┼żby vo svojom zariaden├ş s Androidom nemus├şte plati┼ą. Aplik├ícia pon├║ka takmer v┼íetky ob─ż├║ben├ę telev├şzne rel├ície HBO. Sledujte v┼íetky klasiky ako Entourage, Game of Thrones a True Blood.

Aplik├ícia nie je na sledovanie star├Żch telev├şznych epiz├│d. Funguje to iba pre ned├ívne rel├ície. Pou┼ż├şvanie aplik├ície je jednoduch├ę, preto┼że si m├┤┼żete ─żahko vybra┼ą epiz├│dy zo svojich ob─ż├║ben├Żch telev├şznych rel├íci├ş HBO. Stiahnite si aplik├íciu z obchodu Google Pay.

Stiahnu┼ą na Google Play

Praskanie

Aplikácia Crackle pre Android

Crackle je ─Ćal┼íia fantastick├í aplik├ícia na sledovanie telev├şzie na zariadeniach Android. Aplik├ícia je k dispoz├şcii zadarmo a na jej pou┼ż├şvanie nie je potrebn├í ┼żiadna registr├ícia ani predplatn├ę. Aplik├íciu si stiahlo viac ako 20 000 000 ─żud├ş a pon├║ka tis├şce filmov a vide├ş, ktor├ę m├┤┼żete streamova┼ą na svojom zariaden├ş s Androidom jedin├Żm klepnut├şm. Aj ke─Ć je na v├Żber to─żko titulov, aplik├ícia poskytuje mesa─Źn├ę aktualiz├ície a do zoznamu prid├íva ─Ćal┼íie telev├şzne rel├ície a filmy.

N├íjdite obsah zo slu┼żieb Sony Pictures, Tri-star a Columbia v slu┼żbe Crackle. Na sledovanie rel├íci├ş a filmov v HD potrebujete r├Żchle internetov├ę pripojenie, aby ste sa vyhli probl├ęmom s ukladan├şm do vyrovn├ívacej pam├Ąte. Ak chcete za─Źa┼ą pozera┼ą, sta─Ź├ş vybra┼ą kartu Filmy alebo rel├ície a potom si m├┤┼żete vybra┼ą svoju ob─ż├║ben├║ rel├íciu alebo film a klepn├║┼ą na tla─Źidlo Pozrie┼ą teraz. Stiahnite si Crackle z obchodu Google Play zadarmo.

Stiahnu┼ą na Google Play

Netflix

Aplikácia Netflix pre Android

Netflix je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch predplatn├Żch telev├şznych slu┼żieb na svete. Aplik├ícia je k dispoz├şcii zadarmo, ale na zobrazenie obsahu vo svojom zariaden├ş s Androidom by ste mali ma┼ą predplatn├ę Netflix. Ak nie ste v s├║─Źasnosti prihl├ísen├ş na odber Netflixu, ale napriek tomu by ste to chceli vysk├║┼ía┼ą, m├┤┼żete z├şska┼ą mesa─Źn├║ bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu.

Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą tis├şce telev├şznych rel├íci├ş priamo na va┼íom zariaden├ş s Androidom s mo┼żnos┼ąou za─Źa┼ą pozera┼ą na jednom zariaden├ş a pokra─Źova┼ą v sledovan├ş na inom zariaden├ş. Rel├ície ako House of Cards a Gelato sa pravidelne aktualizuj├║, ─Źo znamen├í, ┼że budete m├┤c┼ą streamova┼ą najnov┼íie epiz├│dy priamo zo svojho zariadenia Android. Stiahnite si aplik├íciu zadarmo z obchodu Google Play.

Stiahnu┼ą na Google Play

SPB telev├şzia

SPB TV pre Android

SPB TV je bezplatn├í aplik├ícia pre ┼żiv├ę telev├şzne vysielanie pre Android, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje streamova┼ą na va┼íom zariaden├ş s Androidom r├┤zne telev├şzne kan├íly z cel├ęho sveta. Aplik├íciu SPB TV si stiahlo viac ako 15 000 000 pou┼ż├şvate─żov a nie je k dispoz├şcii iba pre Android, preto┼że aplik├ícia existuje u┼ż nejak├Ż ─Źas na in├Żch platform├ích vr├ítane Maemo a iOS.

Aplik├ícia pon├║ka mno┼żstvo telev├şznych kan├ílov z r├┤znych kateg├│ri├ş vr├ítane ┼íportu, spr├ív, hudby a z├íbavy. Tie┼ż podporuje video na po┼żiadanie, ─Źo znamen├í, ┼że si m├┤┼żete vybra┼ą konkr├ętny obsah, ktor├Ż chcete sledova┼ą. Aplik├ícia pon├║ka vysokokvalitn├ę streamy, ale na plynul├ę streamovanie budete potrebova┼ą dobr├ę internetov├ę pripojenie. Aplik├ícia m├í tie┼ż integrovan├ęho telev├şzneho sprievodcu a obraz v obrazovom re┼żime.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver

S┼ąahovanie a sledovanie HD vide├ş je pomerne jednoduch├ę a filmy si m├┤┼żete jednoducho vychutn├íva┼ą na svojom zariaden├ş s Androidom. Sledovanie telev├şzie je v┼íak st├íle v po─Źiato─Źn├Żch f├ízach a vo svojom zariaden├ş nen├íjdete ve─ża dobr├Żch aplik├íci├ş na streamovanie telev├şzie. Najlep┼í├ş sp├┤sob, ako sledova┼ą telev├şziu, ke─Ć ste na cest├ích, je prostredn├şctvom r├┤znych predplatn├Żch slu┼żieb, ako s├║ Netflix a Hulu Plus, preto┼że obsah je k dispoz├şcii zadarmo a m├┤┼żete streamova┼ą tis├şce filmov a telev├şznych rel├íci├ş priamo do svojho smartf├│nu. Prezrite si na┼íe zoznamy najlep┼í├şch aplik├íci├ş na sledovanie ┼żiv├ęho telev├şzneho vysielania v syst├ęme Android a sp├┤soby, ako sledova┼ą vide├í s priate─żmi a doplni┼ą tieto met├│dy.

Pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş nepou┼ż├şvaj├║ slu┼żbu predplatn├ęho telev├şzie, v┼íak m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├ície ako Crackle, US TV and Radio a SPB TV. Tieto aplik├ície nemusia fungova┼ą na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom a pri streamovan├ş sa m├┤┼żete stretn├║┼ą s probl├ęmami. Ak sme zme┼íkali aplik├íciu, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, alebo m├íte nejak├ę ot├ízky, nev├íhajte ich spomen├║┼ą ni┼ż┼íie.