Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sledovať stratený alebo ukradnutý iPhone 8 plus pomocou počítača

Ako sledovať stratený alebo ukradnutý iPhone 8 plus pomocou počítača 1

iPhone 8 plus je teraz na trhu s viac zaujímavými funkciami. Apple nikdy nedokázali vylepšiť nový iPhone, aj keď mali oveľa lepšie iPhone X ako vlajkovú loď. Nikdy sa im nepodarilo vylepšiť aspekty iPhone 8 plus. Lepší procesor, ktorý na iPhone X, bionický čip A11 a vylepšenia fotoaparátu urobili, iPhone 8 plus lepšie ako starý model. Všetky tieto vylepšenia určite spôsobia pohyb cenovej značky. Predstavte si, že iPhone stratíte alebo vám ho ukradnú 8 plus s väčšou cenovkou. Toto bude skutočná nočná mora. Tento článok vás prevedie krokmi na zistenie strateného alebo ukradnutého iPhone 8 plus pomocou počítača.

Keď si kúpite iPhone 8 plus strávenie veľkej časti vrecka bude mať krivku v tvári. Ale predstavte si, že ho stratíte, môže vás to zaseknúť a obávať sa. ale Apple je spoločnosť, ktorá sa vždy stará o bezpečnosť používateľa a ochrana osobných údajov má v takýchto prípadoch niečo, čo vám môže pomôcť. Existuje veľa funkcií, ktoré môžete povoliť na uloženie vášho iPhone 8 plus a podrobnosti o ňom. Čítajte ďalej a zistite to.

Spôsoby, ako vystopovať stratený alebo ukradnutý iPhone 8 plus pomocou počítača

Jediná inteligentná možnosť poskytovaná všetkým používateľom iPhone, ktorá im umožňuje uchovávať vaše zariadenie; uložiť je iCloud nájsť môj iPhone. Ak je povolená, táto funkcia sa dá použiť na sledovanie vášho iPhone 8 plus a manipulujte s ním na diaľku. To môže byť veľmi užitočné, keď z akéhokoľvek dôvodu stratíte svoj iPhone. Môžete to ľahko sledovať; ak to nefungovalo dobre, môžete si aspoň zachrániť osobné údaje pred zneužitím.

Ako aktivovať nájsť môj iPhone

Ak chcete na sledovanie vášho iPhone používať funkcie iCloud, musíte si na svojom zariadení nájsť môj iPhone povolený. Vždy je rozumné aktivovať pri prvej aktivácii zariadenia pre svoju bezpečnosť. Postupy, ako to povoliť, sú:

    Otvorte nastaveniaObalte svoje menoObalte svoje meno zariadeniaNa nájdenie môjho iPhone zapnite jeho zapnutie

Ako sledovať s iCloud

Kroky na sledovanie chýbajúceho iPhone 8 plus použitie iCloud sú:

    V prehliadači počítača prejdite na stránku iCloud.com. Prihláste sa pomocou Apple referencieOtvorenie nájdenia môjho zariadenia iPhone za účelom nájdenia miestaMôžete prehrávať niektoré zvuky, aby ste ho našli v okolí Ak sa stratí niekde inde, môžete aktivovať stratený režim a dočasne zablokovať svoj iPhone.

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako sledovať stratený alebo ukradnutý iPhone 8 plus pomocou počítača. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte komentár nižšie.