Ako sledova┼ą spr├ívy iMessages na iPhone?

V┼íimli ste si ned├ívno, ako sa va┼íe die┼ąa pok├║┼ía skry┼ą spr├ívy, ktor├ę dost├íva vo svojom iPhone? Alebo sa pok├║site opusti┼ą okolie, akon├íhle si na ich zariaden├ş v┼íimnete t├│n spr├ívy? Ak ├íno, potom je na─Źase pozorne sledova┼ą deti spolu s iMessages na ich zariaden├ş. V tomto mladom veku je pre deti dos┼ą ┼ąa┼żk├ę rozli┼íova┼ą medzi spr├ívnym a nespr├ívnym. Spolu s t├Żm v┼żdy odmietaj├║ dodr┼żiava┼ą bezpe─Źnostn├ę normy, ktor├ę ste im stanovili. A pokia─ż ide o manu├ílnu kontrolu ich spr├ív, je to z ich strany ve─żk├ę nie.

Rodi─Źom tak nezost├íva ni─Ź in├ę, ako pou┼żi┼ą nie─Źo, ─Źo tajne extrahuje textov├ę spr├ívy z ich iPhone a v┼íetky ich predlo┼ż├ş pred vami. Znie to neuverite─żne? Ale mSpy to s─żubuje a dokonca aj http://smstrackers.com/how-can-you-track-imessage-on-iphones-and-ipads/ toto tvrdenie podporuje.

Ak je to mo┼żn├ę, uvid├şme, ako to MSPY cel├ę rob├ş.

Sledujte správy iMessages na iPhone pomocou mSpy

V├Ą─Ź┼íina z v├ís u┼ż pozn├í MSPY. T├ş, ktor├ş nevedia o tejto ├║┼żasnej aplik├ícii, by mali vedie┼ą, ┼że MSPY je aplik├ícia na sledovanie, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą v┼íetky ─Źinnosti, ktor├ę sa dej├║ na cie─żovom zariaden├ş so syst├ęmom iOS. Proces monitorovania textov├Żch spr├ív sa st├íva skuto─Źne jednoduch├Żm, ke─Ć ─Źlovek pou┼ż├şva MSPY. Navy┼íe na kontrolu prijat├Żch alebo odoslan├Żch spr├ív nepotrebujete ani fyzick├Ż pr├şstup k ich zariadeniu. A ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie, aplik├ícia funguje v skrytom re┼żime, ktor├Ż de┼ąom znemo┼ż┼łuje zisti┼ą pr├ştomnos┼ą akejko─żvek takejto aplik├ície na svojom zariaden├ş.

Zaregistrovanie sa na serveri mSpy je prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą pri ─Ź├ştan├ş textov├Żch spr├ív svojho die┼ąa┼ąa. Potom vyberte najlep┼í├ş pl├ín pod─ża svojich potrieb a MSPY poskytne heslo, ktor├ę v├ím ─Ćalej pom├┤┼że pri prihl├ísen├ş sa do ├║─Źtu. Na rozdiel od zariadenia s Androidom nepotrebujete fyzick├Ż pr├şstup k cie─żov├ęmu mobiln├ęmu telef├│nu. Sta─Ź├ş sta─Źi┼ą poverenia iCloud cie─żov├ęho zariadenia iOS. Ke─Ć ich m├íte, pr├şstup k textov├Żm spr├ívam je mo┼żn├ę vykona┼ą aj so zatvoren├Żmi o─Źami.

Existuje v┼íak jedna vec, ktor├í v├ím m├┤┼że st├í┼ą v ceste a nedovol├ş v├ím sledova┼ą spr├ívy iMessages. Ak je v zariaden├ş iPhone povolen├í dvojfaktorov├í autentifik├ícia, nie je mo┼żn├ę sledova┼ą textov├ę spr├ívy. Preto sa v┼żdy odpor├║─Źa, aby bola dvojfaktorov├í autentifik├ícia v┼żdy deaktivovan├í, aby sa textov├ę spr├ívy zobrazovali na zariaden├ş iPhone. Nielen textov├ę spr├ívy, ale ke─Ć je povolen├í 2FA, celkov├ę monitorovanie iPhonu je tak obmedzen├ę, ┼że by ste odmietli vybra┼ą slu┼żby ┼ípion├í┼żnych aplik├íci├ş na sledovanie zariadenia iOS.

Na konci procesu nastavenia dostanete s├║kromn├Ż k─ż├║─Ź k e -mailov├ęmu ├║─Źtu zaregistrovan├ęmu v slu┼żbe mSpy. Tento s├║kromn├Ż k─ż├║─Ź je v bud├║cnosti potrebn├Ż na zmenu hesla MSPY V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je stiahnu┼ą si tento s├║kromn├Ż k─ż├║─Ź a ulo┼żi┼ą ho offline do svojho zariadenia. D├┤vodom je, ┼że ak obnov├şte heslo bez nahrania tohto k─ż├║─Źa, v┼íetky ├║daje, ktor├ę ste sledovali pomocou mSpy, bud├║ ┼íifrovan├ę.

Teraz je cie─żov├ę zariadenie iPhone pripraven├ę na monitorovanie.

Po prihl├ísen├ş sa do ├║─Źtu mSpy prejdete najsk├┤r na informa─Źn├Ż panel mSpy. Tu m├┤┼żete vidie┼ą r├┤zne dostupn├ę funkcie sledovania.

Prejdite na mSpy. Textov├ę spr├ívy mo┼żnos┼ą a tu uvid├şte v┼íetky spr├ívy iMessages, ktor├ę die┼ąa prij├şma alebo odosiela. Na ─żavej strane uvid├şte konverz├ície z r├┤znych kontaktov. Jednoducho klepnite na po┼żadovan├Ż a pre─Ź├ştajte si cel├║ konverz├íciu medzi t├Żmto kontaktom a va┼íim die┼ąa┼ąom.

V spr├íve sa zobraz├ş aj meno odosielate─ża. Spolu so spr├ívami sa v├ím bude zobrazova┼ą aj pe─Źiatka ─Źasu a d├ítumu. Synchroniz├ícii so zariaden├şm m├┤┼że nejak├Ż ─Źas trva┼ą, ale akon├íhle bude hotov├Ż, neunikne v├ím ani jedna konverz├ícia prebiehaj├║ca vo forme textov├Żch spr├ív.

Z├ívere─Źn├ę slov├í

Tu umiestnime n├í┼í ─Źl├ínok na odpo─Źinok o sledovan├ş spr├ív iMessages na cie─żovom zariaden├ş iOS. mSpy funguje ├║┼żasne, pokia─ż ide o sledovanie mobiln├Żch telef├│nov. M├┤┼żete to v┼íak urobi┼ą iba vtedy, ak je 2FA na zariaden├ş vypnut├í. A tie 2FA s├║ vypnut├ę, v┼íetko, ─Źo potrebujete, s├║ poverenia iCloud zariadenia. Nie je potrebn├Ż ani fyzick├Ż pr├şstup k zariadeniu. mSpy v├ím umo┼ż┼łuje nielen prech├ídza┼ą spr├ívami iMessage v├í┼ího die┼ąa┼ąa, ale je mo┼żn├ę sledova┼ą aj ─Ćal┼íie ─Źinnosti die┼ąa┼ąa. Ich spr├ívy si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą aj na in├Żch soci├ílnych ├║─Źtoch. Tie┼ż je ─żahk├ę sledova┼ą ich polohu. Spolu so sledovan├şm polohy je ─żahk├ę vytvori┼ą aj imagin├írny plot s geo-oploten├şm.

D├║fame teda, ┼że sme dok├ízali vyrie┼íi┼ą v┼íetky va┼íe ot├ízky t├Żkaj├║ce sa sledovania textov├Żch spr├ív v syst├ęme iOS. V pr├şpade ak├Żchko─żvek probl├ęmov nev├íhajte zanecha┼ą koment├ír.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2xsXZ9R