Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sledovať polohu niekoho na WhatsApp

WhatApp je bezplatná aplikácia pre mobilné správy, ktorá umožňuje jej používateľom odosielať textové a hlasové správy, zdieľať fotografie, videá a dokumenty súkromne a uskutočňovať hlasové hovory a videohovory. Aplikácia je založená na mobilnom dátume alebo WiFi pripojení na vykonávanie všetkých týchto funkcií správ, bez potreby predplatného alebo mesačných poplatkov. So všetkými týmito vynikajúcimi funkciami nie je divu, že si rýchlo získala popularitu. Teraz slúži 2 jedna miliarda ľudí v 180 krajinách.

Rovnako ako v prípade akejkoľvek inej platformy na online zasielanie správ, aj v prípade používateľov ide o súkromie. Jeden by sa mohol opýtať: „Aká je bezpečnosť WhatsApp pri ochrane osobných údajov a informácií?“ WhatsApp má pomerne pokročilú funkciu zabezpečenia, pretože poskytuje šifrovanie end-to-end. To znamená, že k správam má prístup iba odosielateľ a príjemca. Sledovanie polohy však môže byť ďalším problémom.

Je ľahké sledovať ľudí cez WhatsApp a existuje veľa spôsobov, ako to urobiť. Najjednoduchší a najtransparentnejší spôsob je prostredníctvom funkcie „Zdieľanie polohy“ v aplikácii. Existuje však viac tajných metód, ktoré vám umožňujú vyhnúť sa detekcii.

Zdieľajte polohu

Prvým a najjednoduchším spôsobom, ako zistiť polohu niekoho prostredníctvom WhatsApp, je funkcia „Zdieľať polohu“, ktorá sa začala koncom roka 2017.

Táto metóda umožňuje zdieľať vašu polohu v správach typu one-on-one, tak aj v skupinových chatoch. Keď zdieľate svoju vlastnú polohu, osoba alebo ľudia, s ktorými hovoríte, môžu jednoducho urobiť to isté. Mnoho ľudí používa funkciu „Zdieľať polohu“ na koordináciu skupinových udalostí alebo stretnutí. Ak chcete používať túto funkciu, musíte v nastaveniach mobilného zariadenia povoliť povolenia polohy pre WhatsApp.

Ak chcete zdieľať svoju polohu, postupujte takto:

 1. Spustiť WhatsApp.
 2. Začnite chatovať s osobou alebo skupinou, ktorú chcete sledovať.
 3. Potom klepnite na ikonu „Sponky na papier“ na pravej strane textového poľa.
 4. WhatsApp otvorí ponuku dostupných typov príloh. Klepnite na ikonu Poloha. Povoľte WhatsApp prístup k umiestneniu vášho telefónu.
 5. Potom uvidíte mapu. Klepnite na tlačidlo „Zdieľať živé miesto“. Zobrazí sa upozornenie informujúce o tom, že všetci účastníci uvidia vašu polohu.WhatsApp Ako niekoho sledovať
 6. Vyberte obdobie, počas ktorého chcete zdieľať svoju pozíciu. 15 minút, 1 čas a 8 K dispozícii sú hodiny.WhatsApp umiestnenie
 7. Ak chcete, pridajte komentár a potom klepnite na tlačidlo „Odoslať“.

Každý v konverzácii teraz môže vidieť svoju polohu na mape po zvyšok zdieľaného obdobia, či už používate WhatsApp alebo nie. Zdieľanie svojej polohy môžete zastaviť klepnutím na tlačidlo „Zastaviť zdieľanie“ v chate. Aby tento spôsob fungoval, musí iná osoba alebo ľudia súhlasiť, aby s vami zdieľali svoje miesto. Ak áno, ich meno sa objaví na tej istej mape.

V nastaveniach telefónu môžete kedykoľvek zakázať povolenia polohy WhatsApp. Stačí prejsť na Nastavenia telefónu a potom vyberte možnosť Aplikácie a upozornenia. Klepnite na Rozšírené a potom na Povolenia na aplikáciu. Vyberte umiestnenie a vypnite WhatsApp.

Zakázať umiestnenie WhatsApp

Príkazový riadok

Ak chcete niekoho lokalizovať a nemáte telefón v blízkosti, môžete vždy použiť starý príkazový riadok. Upozorňujeme, že táto metóda funguje iba pre online verziu WhatsApp.

 1. Spustite web WhatsApp na počítači.
 2. Otvorte rozhovor s osobou, ktorú chcete vyhľadať.
 3. Zatvorte všetky ostatné aplikácie, programy a procesy, ktoré môžu bežať na vašom počítači, pretože môžu narušiť proces monitorovania.
 4. Súčasne stlačte tlačidlá „Control“, „Alt“ a „Delete“, čím sa spustí Správca úloh.
 5. Potom stlačte tlačidlo "Windows„A zároveň písmeno„ R “. Tým sa spustí funkcia „Spustiť“.Sledujte niekoho na WhatsApp
 6. Do textového poľa napíšte „cmd“ a stlačte „Enter“. Týmto sa spustí príkazový riadok.
 7. Keď sa spustí príkazový riadok, do príkazového riadka napíšte „netstat-an“ a stlačte tlačidlo „Enter“.
 8. Príkazový riadok vám ukáže IP adresu osoby, s ktorou chatujete. Zapíšte si to.
 9. Prejdite na stránku https://www.iptrackeronline.com a do vyhľadávacieho panela zadajte adresu.Ako sledovať niekoho na WhatsApp
 10. Stlačte „Enter“ a zobrazia sa na mape.

Sledovacie odkazy

Ak vyššie uvedené metódy nie sú príťažlivé, môžete kedykoľvek skúsiť použiť nasledujúce odkazy. Tento spôsob si môže vyžadovať trochu viac práce z vašej strany, ale je účinný, aj keď osoba, ktorú sledujete, zamietla vašu žiadosť o zdieľanie polohy. Čítajte ďalej a zistite, ako nájsť osobu pomocou nadväzujúcich odkazov.

 1. Najprv si musíte vytvoriť bezplatný webhostingový účet na serveri, ktorý ponúka bezplatný hosting. My3gb, Hostgator a 000webshot sú populárne možnosti.
 2. Po dokončení konfigurácie sa prihláste do hostiteľského účtu a prejdite do časti „Správca súborov“.
 3. Stiahnite si súbor ZIP „Sledovanie súboru ZIP“ do svojho počítača.
 4. Rozbaľte súbor. V priečinku sa zobrazia tri súbory.
 5. Potom tieto súbory nahrajte na svoj hostingový účet. Mali by ste ich odovzdať do koreňového adresára priečinka správca súborov [public_html].
 6. Po nahraní súborov odošlite odkaz osobe, ktorú chcete vyhľadať. Môže to vyzerať takto: techhacks.my3gb.com.
 7. Všetky informácie o umiestnení a zariadení cieľovej osoby sa uložia do súboru log.txt umiestneného v koreňovom priečinku.

Inspectlet

Ak nie ste fanúšikom praktického prístupu, vždy môžete pomocou služby online alebo aplikácie sledovať osobu, s ktorou chatujete. Jednou z týchto služieb je Inspectlet. Aj keď sa to primárne týkalo sledovania návštevnosti webových stránok a tvorby tepelných máp, Inspectlet sa dá použiť na vyhľadanie ľudí, s ktorými hovoríte. Facebook a WhatsApp

Pozrime sa, ako sledovať ľudí pomocou Inspectlet.

 1. Otvorte prehliadač a prejdite na oficiálnu stránku Inspectlet.
 2. Vytvorte si účet.
 3. Potom sa prihláste do svojho účtu.
 4. Aplikácia vám poskytne kód sledovania, ktorý môžete vložiť do četu WhatsApp.
 5. Keď sa osoba, ktorú chcete vyhľadať, dotkne a otvorí odkaz, Inspectlet vám odošle jej polohu a ďalšie informácie.

Inspectlet

Kedy použiť tieto metódy?

Ak chcete nadviazať kontakt so svojím priateľom alebo partnerom a poskytnúť im pokyny v reálnom čase, je najlepšie začať s nimi zdieľať svoju polohu. Ak však potrebujete nájsť spurného tínedžera, môžete tak urobiť pomocou niektorých zložitejších metód. Váš cieľ nemusí nikdy zistiť, že sú sledované. Zvážte však túto poznámku opatrne. Metódy sledovania polohy tretích strán nie sú veľmi ľahké a musíte byť veľmi dôvtipní, aby ste sa dostali von a vyhli sa podvodom s internetom.

Table of Contents