Ako sledovať objekty pomocou systému Android: Nájdite veci, ktoré stratím

Som si istý, že všetci raz za čas prídeme o bežné položky, ako sú kľúče a peňaženky. Väčšina používateľov stále neprišla na spôsob, ako sledovať svoje objekty alebo ich udržať v bezpečí. Našťastie v systéme Android existuje riešenie pre takmer všetko a teraz môžete svoje stratené položky ľahko sledovať pomocou zariadenia s Androidom. Ak často strácate veci ako peňaženku, tašku alebo kľúče, pokračujte v čítaní a zistite, ako môžete položky v systéme Android jednoducho sledovať.

V tomto príspevku vám poviem o skvelom zariadení, ktoré môžete použiť na sledovanie položiek v systéme Android. Funguje to tak, že tieto malé štítky je možné pripojiť k vašim položkám a keď ich stratíte, môžete ich vyhľadať pomocou smartfónu s Androidom. Niekomu sa tieto malé zariadenia môžu zdať trochu nákladné, ale ak vás už unavuje strata vecí, som si istý, že za tie peniaze budú stáť.

Dlaždica

Dlaždice je jedným z najznámejších zariadení dostupných pre iPhone a Android. Zariadenie získalo mnoho pozitívnych recenzií a umožňuje vám ľahko sledovať položky v systéme Android prostredníctvom aplikácie Tile, ktorá je k dispozícii na Google Play Store. Zariadenie Tile je skutočne malé a tenké a môžete ho pripevniť takmer k čomukoľvek. Zariadenie je navyše odolné voči vode.

Zariadenie Tile funguje zhruba rok bez toho, aby ste museli vymeniť batérie alebo nabíjať zariadenie. Po roku môžete zariadenia recyklovať a získať najnovšie modely. Napriek tomu, že je zariadenie skutočne malé, je aj dosť ťažké a pravdepodobne prežije, aj keď ho hodíte niekoľkokrát. Tile má tiež vstavaný reproduktor a bude hrať zvuk, keď sa k nemu priblížite, kým nebudete mať dlaždice vo svojich rukách.

Funguje to tak, že zariadenie Tile môžete pripevniť na čokoľvek, čo často strácate. Keď predmet stratíte, môžete ho nájsť prostredníctvom aplikácie Tile vo svojom zariadení s Androidom pomocou pripojenia Bluetooth. Aplikácia podporuje signály Bluetooth až do vzdialenosti 100 stôp a môžete sa pripojiť 8 dlaždice so zariadením Android. Okrem toho aplikácia Tile zaznamenáva aj posledné známe umiestnenie objektu

Ak stratíte dlaždicu, môžete použiť možnosť Označiť ako stratenú. Vďaka tomu vám aplikácia oznámi, či vašu dlaždicu nájde niekto iný. Ak chcete skontrolovať, či je váš telefón podporovaný, pozrite sa na zoznam kompatibility. Ak váš telefón nie je v zozname, ale používa systém Android 4.4 alebo vyšší a má Bluetooth 4.0, potom je šanca, že Tile bude s vašim telefónom fungovať.

Krok 1 – Kúpte si dlaždice

Kúpte si Dlaždice pomocou oficiálnych webových stránok Tile alebo prostredníctvom Amazon.

Krok 2 – Nainštalujte dlaždicu na svoje zariadenie Android

Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Tile do svojho zariadenia s Androidom. Aplikáciu získate pomocou tlačidla Google Play nižšie.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 3 – Vytvorte si svoj účet na dlaždiciach

Otvorte aplikáciu a klepnite na Začíname. Budete si musieť vytvoriť nový účet. Po vytvorení účtu budete tiež musieť overiť svoje e -mailové ID. Po overení svojho ID sa prihláste do svojho účtu a prejdite úvodnými obrazovkami.

dlaždice android

Krok 4 – Switch Na Bluetooth vo vašom zariadení Android

Na svojom zariadení s Androidom povoľte Bluetooth.

Krok 5 – Pridajte názov na svoje zariadenie Android

Klepnite na tlačidlo Pridať vpravo dole a stlačením tlačidla e na zariadení Tile ho prepojte so zariadením Android. Po pridaní dlaždice ju môžete pomenovať.

dlaždice pridať android

Krok 6 – Pripojte dlaždicu k objektu

Pripojte svoje zariadenie Tile k požadovanému predmetu, napríklad ku kľúčom alebo do tašky.

dlaždice android kľúče

Krok 7 – Sledujte položky pomocou systému Android

Keď chcete objekt nájsť, klepnite na telefóne na názov dlaždice a stlačte tlačidlo Hľadať. Teraz môžete začať kráčať a nájsť svoj objekt. Podľa kruhu na obrazovke skontrolujte, či idete správnym smerom. Akonáhle je objekt v blízkosti, kruh sa zmení na modrý. Aplikácia zobrazí správu, že je blízko. Zariadenie Tile začne zvoniť, ak je v blízkosti, aby ste ho ľahko našli.

dlaždica nájsť android

Krok 8 – Stlačte Hotovo

Hneď ako nájdete objekt, klepnite na tlačidlo Hotovo.

dlaždice android zavrieť

Záver

Na serveri je k dispozícii množstvo aplikácií Google Play Store ktoré môžu mnohým používateľom systému Android uľahčiť život. Jedným z najväčších problémov, s ktorými sa stretáva takmer každý, je každodenná strata bežných vecí, ako sú tašky a kľúče. Ak ste unavení zo straty cenných vecí a hľadáte účinný spôsob sledovania svojich predmetov, potom je dlaždica pravdepodobne najlepšou dostupnou možnosťou.

Používanie Tile je nielen veľmi jednoduché, ale zariadenia Tile sú skutočne malé a dajú sa ľahko pripevniť takmer ku všetkým položkám, dokonca aj k notebookom a bicyklom. Aj keď sa to niekomu môže zdať trochu nákladné, som si istý, že to bude stáť za to, pretože o svoje položky už neprídete. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa ich opýtať v nižšie uvedenej oblasti komentárov.