Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako sledova┼ą Discovery Channel bez k├íbla

Objav je z├ísadn├Ż pre t├Żch, ktor├ş maj├║ radi vedeck├ę a technologick├ę predstavenia, dokument├írne filmy o pr├şrode, vesm├şr a ─Ćal┼íie podobn├ę programy. Ak preru┼í├şte k├íbel, neznamen├í to, ┼że sa chcete Discovery vzda┼ą.

V tomto ─Źl├ínku sa zaober├íme r├┤znymi sp├┤sobmi, ako m├┤┼żete na─Ćalej sledova┼ą svoj ob─ż├║ben├Ż vedeck├Ż kan├íl bez k├íbla.

Existuj├║ nejak├ę bezplatn├ę mo┼żnosti?

Neexistuj├║ ┼żiadne overen├ę sp├┤soby, ako sledova┼ą Discovery Channel zadarmo. Ak sa chcete na─Ćalej pozera┼ą na Gold Rush, Deadliest Catch a ─Ćal┼íie popul├írne programy Discovery, mus├şte sa dr┼ża┼ą poskytovate─ża k├íblovej telev├şzie alebo si vybra┼ą platen├║ slu┼żbu streamovania.

M├┤┼żete v┼íak vyu┼żi┼ą skuto─Źnos┼ą, ┼że v├Ą─Ź┼íina streamingov├Żch slu┼żieb pon├║ka bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu. Zvy─Źajne trvaj├║ t├Ż┼żde┼ł, ale prechod z jednej slu┼żby na druh├║ v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą viac ako mesiac bezplatn├ęho streamovania slu┼żby Discovery. Ke─Ć je ─Źas uskuto─Źni┼ą prv├║ platbu, nezabudnite zru┼íi┼ą svoje predplatn├ę. M├┤┼żete to tie┼ż sk├║si┼ą. Stiahnite si aplik├íciu DiscoveryGO, ktor├í je pr├şstupn├í pre t├Żch, ktor├ş sa m├┤┼żu prihl├ísi┼ą pomocou svojich k├íblov├Żch inform├íci├ş. M├┤┼żete sk├║si┼ą pou┼żi┼ą va┼íe ─Ź├şsla internetov├Żch slu┼żieb, ale nie je ┼żiadna z├íruka, ┼że budete ├║spe┼ín├ş. M├┤┼żete tie┼ż skontrolova┼ą, ─Źi je v├í┼í poskytovate─ż telev├şzneho vysielania, napr├şklad Hulu alebo Philo, prijat├Ż a pou┼żi┼ą tieto poverenia na prihl├ísenie a pou┼ż├şvanie aplik├ície.

V aplik├ícii DiscoveryGO je k dispoz├şcii bezplatn├Ż obsah, ale v├Ą─Ź┼íinou iba mal├ę klipy z najzn├ímej┼í├şch programov Discovery a nie z cel├Żch sekci├ş.

Ak m├íte z├íujem o ┼żiv├Ż obsah v slu┼żbe Discovery a chcete z├şska┼ą pr├şstup k celej ─Źasti ─żubovo─żn├ęho programu, mus├şte sa prihl├ísi┼ą na odber.

ako sa pozera┼ą na kan├íl na vyh─żad├ívanie

Ak├ę streamingov├ę slu┼żby m├í Discovery Channel?

Dobr├ę pre nich! Zoznam je pomerne rozsiahly, preto┼że takmer v┼íetky ob─ż├║ben├ę streamingov├ę slu┼żby zahrnuj├║ tento kan├íl do svojej zostavy. Ot├ízka znie, ktor├Ż bal├şk je pod─ża v├ís vhodn├Ż a ako kompatibiln├í je slu┼żba s va┼íimi zariadeniami.

Discovery m├┤┼żete sledova┼ą s nasleduj├║cimi slu┼żbami:

  1. Philo
  2. Sling TV
  3. YouTube telev├şzia
  4. FuboTV
  5. AT & T TV teraz
  6. Hulu + ┼żiv├í telev├şzia

M├íte in├║ mo┼żnos┼ą. Ak v├ís zauj├şma iba jedna alebo dve rel├ície, nemus├şte kupova┼ą cel├Ż bal├şk kan├ílov, ktor├ę nikdy nebudete sledova┼ą. Konkr├ętne sekcie svojich ob─ż├║ben├Żch rel├íci├ş si m├┤┼żete k├║pi┼ą na str├ínke Amazon, Napr├şklad posledn├í sez├│na show Discovery stoj├ş 14,99 dol├írov. Toto je menej ako mesa─Źn├ę predplatn├ę pre najlacnej┼íie slu┼żby streamovania. Preto m├í v├Ą─Ź┼í├ş zmysel, ak si len chcete pozrie┼ą ┼íou.

Ako sledova┼ą Discovery s Philo

Jedna z najdostupnej┼í├şch mo┼żnost├ş, Philo, v├ím poskytuje pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm epiz├│dam objavu iba za 20 dol├írov mesa─Źne. K dispoz├şcii je bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia a pon├║ka viac ako 40 kan├ílov. Zostava zah┼Ľ┼ła takmer cel├║ rodinu Discovery, tak┼że si m├┤┼żete tie┼ż vychutna┼ą Animal Planet, DIY Channel, History Channel a ─Ćal┼íie.

V├Ą─Ź┼íina platforiem podporuje Philo, tak┼że m├┤┼żete za─Źa┼ą e┼íte dnes – sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą obchod s aplik├íciami na svojom zariaden├ş a ste pripraven├ş ├şs┼ą.

Ako pozera┼ą Discovery pomocou Sling TV

Discovery je k dispoz├şcii predplatite─żom telev├şzie Sling ako s├║─Źas┼ą bal├şka Blue. Ak m├íte z├íujem o rozsiahlej┼íiu zostavu kan├ílov, m├┤┼żete sa rozhodn├║┼ą pre trochu drah┼í├ş program Orange + Blue, ktor├Ż stoj├ş 45 dol├írov mesa─Źne, zatia─ż ─Źo modr├Ż stoj├ş 30 dol├írov.

Bal├ş─Źek Sling TV Blue obsahuje aj niektor├ę ─Ćal┼íie kan├íly z rodiny Discovery, napr├şklad TLC alebo Food Network. Ak zvol├şte modr├Ż pl├ín, m├┤┼żete sledova┼ą pr├║dy na troch zariadeniach s├║─Źasne.

Ako sa pozera┼ą na Discovery YouTube telev├şzia

YouTube Telev├şzia je ─Ćal┼íou streamovacou slu┼żbou, ktor├í m├í Discovery Channel. Aj ke─Ć je t├íto platforma pomerne mlad├í, je u┼ż dos┼ą popul├írna kv├┤li jej kompatibilite so ┼íirokou ┼ík├ílou zariaden├ş.

YouTube pon├║ka jeden program za 49,99 dol├írov mesa─Źne a m├í viac ako 70 kan├ílov. S├ęria zah┼Ľ┼ła Discovery, Animal Planet, Nat Geo Wild, TLC a mnoho ─Ćal┼í├şch. M├┤┼żete sledova┼ą Discovery v re├ílnom ─Źase alebo vybra┼ą sekcie na po┼żiadanie. Okrem toho ich m├┤┼żete zaznamena┼ą aj do cloudu DVR Cloud, ktor├Ż obsahuje s├║bory a┼ż dev├Ą┼ą mesiacov.

Ako sledova┼ą Discovery s FuboTV

FuboTV je ─Ćal┼íia streamovacia slu┼żba, ktor├í v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą Discovery na┼żivo. Od roku 2019 zah┼Ľ┼ła FuboTV Discovery a niektor├ę ─Ćal┼íie zauj├şmav├ę kan├íly v bal├şku Standard, ktor├ę s├║ tie┼ż najlacnej┼íie dostupn├ę. Okrem kan├íla Discovery si m├┤┼żete vychutna┼ą Animal Planet, TLC, Food Network, Travel Channel a ─Ćal┼íie.

Tento ┼ítandardn├Ż pl├ín stoj├ş 54,99 dol├írov mesa─Źne a m├í asi 100 kan├ílov. Je kompatibiln├Ż s takmer v┼íetk├Żmi zariadeniami a umo┼ż┼łuje v├ím s├║─Źasne streamova┼ą na dvoch z nich. Na po┼żiadanie je mo┼żn├ę ulo┼żi┼ą aj 30 hod├şn obsahu a sekcie sledovania.

Ako sledova┼ą Discovery pomocou AT&T TV teraz

Mnoho ─żud├ş m├í radi t├║to k├íblov├║ mo┼żnos┼ą z d├┤vodu rozsiahleho zoznamu dostupn├Żch kan├ílov (viac ako 125 v r├ímci najkomplexnej┼í├şch bal├şkov). Ak chcete streamova┼ą Discovery, mus├şte presko─Źi┼ą prv├ę dva z├íkladn├ę bal├ş─Źky a za─Źa┼ą sledova┼ą pl├íny Entertainment, Choice, Xtra alebo Ultimate. M├┤┼żu by┼ą drah┼íie, ale pon├║kaj├║ tie┼ż Discovery Family, Discovery Life, Discovery en Espa├▒ol a ove─ża viac.

Z├şskanie predplatn├ęho AT&T TV Now je jednoduch├ę. Nav┼ít├şvte t├║to ofici├ílnu str├ínku slu┼żby a vyberte jeden z bal├şkov, vytvorte si ├║─Źet a ste pripraven├ş na streamovanie.

Ako sledova┼ą Discovery pomocou Hulu + Live TV

Hulu je spolu s Netflix jednou z najpopul├írnej┼í├şch streamingov├Żch slu┼żieb. Ich pl├íny zah┼Ľ┼łaj├║ jeden bal├şk za 54,99 dol├írov mesa─Źne. Za t├║to cenu z├şskate viac ako 60 kan├ílov vr├ítane Discovery Channel.

Hulu m├í vynikaj├║cu podporu zariaden├ş, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje streamova┼ą na dvoch zariadeniach s├║─Źasne. Z├íkladn├Ż pl├ín bohu┼żia─ż obsahuje iba prim├írny kan├íl zis┼ąovania. St├íle si m├┤┼żete vybra┼ą roz┼í├şrenie z├íbavy pre ─Ćal┼í├şch $8 jeden mesiac na z├şskanie Discovery Family a Discovery Life. Okrem ┼ípaniel─Źiny patria Discovery en Espa├▒ol a Discovery Familia.

pozerajte sa na objavovac├ş kan├íl bez k├íbla

Ako zobrazi┼ą kan├íl Discovery na r├┤znych zariadeniach?

Doteraz uveden├ę streamingov├ę aplik├ície s├║ podporovan├ę takmer v┼íetk├Żmi dostupn├Żmi zariadeniami. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, ┼że n├íjdete vhodn├ę zariadenie bez oh─żadu na to, ktor├ę zariadenie chcete streamova┼ą.

robot smartphones a tablety predt├Żm nemali vstavan├║ aplik├íciu Philo, ale teraz to robia. Preto podporuj├║ v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę streamingov├ę slu┼żby. To ist├ę plat├ş pre telef├│ny iPhone a iPady – s├║ kompatibiln├ę so v┼íetk├Żmi aplik├íciami, ktor├ę streamuj├║ Discovery.

Ak ho m├íte Amazon Fire TV, m├íte nieko─żko mo┼żnost├ş. M├┤┼żete sledova┼ą Discovery na Philo, YouTube TV, Sling TV, FuboTV, AT&T TV Now a Hulu + Live TV.

Ak chcete streamova┼ą Discovery na jednom Apple TV, m├┤┼żete si stiahnu┼ą aplik├íciu DiscoveryGO a pok├║si┼ą sa prihl├ísi┼ą pomocou svojich streamovac├şch slu┼żieb. V┼íetky slu┼żby z n├í┼ího zoznamu funguj├║ na v├ís Apple TV, sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą obchod App Store a prevzia┼ą ho.

Zariadenia Roku s├║ zn├íme svojou vynikaj├║cou kompatibilitou. Niet divu, ┼że Discovery m├┤┼żete streamova┼ą pomocou ktorejko─żvek zo ┼íiestich aplik├íci├ş, ktor├ę sme spomenuli v tomto ─Źl├ínku. Sta─Ź├ş si vybra┼ą ten, ktor├Ż vyhovuje va┼íim potreb├ím z Roku Channel Store. Funguje aj aplik├ícia DiscoveryGO.

Objav ide

Hern├ę konzoly m├┤┼żu tie┼ż streamova┼ą zis┼ąovanie, aj ke─Ć tu s├║ mo┼żnosti obmedzen├ę. M├┤┼żete si vybra┼ą medzi telev├şzormi Sling podporovan├Żmi programami Xbox One a Hulu, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Xbox One a Xbox 360, ako aj Nintendo Switch, YouTube Telev├şzor sa d├í vysiela┼ą aj na konzole Xbox One.

Podpora zariadenia Chromecast tie┼ż nezaost├íva. Discovery m├┤┼żete streamova┼ą prostredn├şctvom Philo, Sling TV, AT&T TV Now, FuboTV, Hulu a YouTube TV.

Objavte rodinu Discovery bez kábla

Ako vid├şte, mnoh├ş poskytovatelia telev├şznych slu┼żieb, ktor├ş nie s├║ k├íblov├ş, ch├ípu d├┤le┼żitos┼ą kan├íla Discovery. Je z├íbavn├Ż a vzdel├ívac├ş a vhodn├Ż pre cel├║ rodinu. To je d├┤vod, pre─Źo m├íte to─żko mo┼żnost├ş, pokia─ż ide o streamovanie tohto kan├íla na┼żivo alebo pozeranie obsahu na po┼żiadanie. N├íjdite k├íbel, ktor├Ż vyhovuje v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu a preferenci├ím, a za─Źnite si u┼ż├şva┼ą Discovery e┼íte dnes.

Ktor├║ vo─żbu si vyberiete? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.