Ako skry┼ą str├ínky aplik├ície na domovskej obrazovke iPhone alebo iPad, aby neboli …

skryte pr├şru─Źku zo str├ínok aplik├íci├ş na domovskej obrazovke

Nemus├şte by┼ą posadnut├Ż organiz├ítorom dom├ícej obrazovky, aby ste si uvedomili, ┼że aplik├ície pre iPhone a iPad s├║ v┼íade preplnen├ę, napriek v┼íetk├ęmu ├║siliu usporiada┼ą svoju domovsk├║ obrazovku. IOS a iPadOS 14 v├ím pom├┤┼żu prisp├┤sobi┼ą si domovsk├║ obrazovku tak, ako sa v├ím to p├í─Źi, tak┼że str├ínky ┼ípecifick├ę pre aplik├íciu bud├║ nevidite─żn├ę. Ke─Ć v├ím uk├í┼żeme, ako skry┼ą str├ínky aplik├íci├ş na domovskej obrazovke bez toho, aby ste odstr├ínili ak├ęko─żvek aplik├ície alebo ich vyplnili do prie─Źinkov, pokra─Źujte v sledovan├ş.

┼ápinav├ę dom├íce obrazovky n├ís zbl├íznia

Pravidelne sa pou┼ż├şva iba mal├í ─Źas┼ą aplik├íci├ş, ktor├ę s┼ąahujeme pre na┼íe telef├│ny iPhone a iPad z App Store. S rast├║cim po─Źtom aplik├íci├ş, ktor├ę s┼ąahujeme, sa zvy┼íuje t├║┼żba organizova┼ą obrazovky. Teraz chcete ma┼ą pr├şstup k po┼żadovanej aplik├ícii bez toho, aby ste ju h─żadali na mnoh├Żch str├ínkach aplik├ície na domovskej obrazovke.

Pr├şklad chaotickej domovskej obrazovky

M├ím ve─ża str├ínok aplik├íci├ş!

Nikdy som nechcel prech├ídza┼ą mnoh├Żmi str├ínkami aplik├ície. Na webe starostlivo uklad├ím najpou┼ż├şvanej┼íie aplik├ície 1, V┼íetky ostatn├ę aplik├ície uklad├ím do prie─Źinkov rozdelen├Żch do kateg├│ri├ş. Je zrejm├ę, ┼że tieto prie─Źinky s├║ rozlo┼żen├ę na mnoh├Żch str├ínkach. Napriek mojim najlep┼í├şm snah├ím vyrie┼íi┼ą chaos na dom├ícej obrazovke, st├íle m├ím asi 15 str├ín aplik├íci├ş na dom├ícej obrazovke.

Znepokojuje ma to, ale iOS a iPadOS 14 tento probl├ęm rie┼íia.

IOS a iPadOS 14 prichádzajú k záchrane

V syst├ęmoch iOS a iPadOS 14 m├┤┼żete svoju domovsk├║ obrazovku usporiada┼ą tak, ┼że str├ínky aplik├ície pod─ża potreby skryjete.

Jedn├í sa o nevyhnutn├║ funkciu usporiadania domovskej obrazovky pre pou┼ż├şvate─żov iOS, ktor├í sa prv├Żkr├ít uk├ízala vo virtu├ílnej re─Źi Apple WWDC 2020, ktor├í sa uskuto─Źnila 22. j├║na 2020.

V├Żu─Źba: 6 tipy na organizovanie umiest┼łovania ikon na ploche na va┼íom iPhone alebo iPade

Ak h─żad├íte najlep┼í├ş sp├┤sob usporiadania aplik├íci├ş, pre─Źo neskr├Żva┼ą niektor├ę str├ínky aplik├íci├ş z domovskej obrazovky, ktor├ę len zriedka pou┼ż├şvate? T├Żm sa neodstr├ínia ┼żiadne z va┼íich aplik├íci├ş – aj ke─Ć skryjete cel├║ str├ínku aplik├ície, aplik├íciu m├┤┼żete st├íle otvori┼ą pomocou funkcie vyh─żad├ívania v celom syst├ęme alebo v kni┼żnici aplik├íci├ş.

V├Żu─Źba: Synchroniz├ícia rozlo┼żenia domovskej obrazovky a aplik├íci├ş medzi zariadeniami Apple telev├şzory

Na pou┼żitie tejto funkcie potrebujete zariadenie kompatibiln├ę s iOS alebo iPadOS 14 alebo nov┼í├şm a p├ír min├║t svojho ─Źasu. Postupujte pod─ża in┼ítrukci├ş ni┼ż┼íie, kde n├íjdete podrobn├ę pokyny o tom, ako skry┼ą str├ínky aplik├ície na domovskej obrazovke

Skrytie stránok aplikácie z domovskej obrazovky

Ak chcete skry┼ą str├ínky aplik├ície na domovskej obrazovke, postupujte takto:

  1. Prihl├ísi┼ą sa re┼żim kr├║tenia klepnut├şm a podr┼żan├şm pr├ízdnej oblasti na domovskej obrazovke, a┼ż k├Żm sa ikony neza─Źn├║ pohybova┼ą, akoby tancovali. Pr├şpadne sa dotknite a podr┼żte ─żubovo─żn├║ aplik├íciu na domovskej obrazovke a vyberte polo┼żku Upravi┼ą domovsk├║ obrazovku v rozba─żovacej ponuke.
  2. V re┼żime jiggle klepnite na body str├ínky aplik├ície bl├şzko spodnej ─Źasti obrazovky, tesne nad dokom.
  3. Na domovskej obrazovke zariadenia sa teraz zobraz├ş preh─żad v┼íetk├Żch str├ínok aplik├ície a ka┼żd├í miniat├║ra na domovskej obrazovke m├í ni┼ż┼íie za─Źiarknut├ę pol├ş─Źko. Dotknite sa t├Żchto za─Źiarkavac├şch pol├ş─Źok na domovskej obrazovke vypnite v┼íetky str├ínky aplik├íci├ş ktor├ę chcete do─Źasne skry┼ą pred zobrazen├şm.
  4. Trafi┼ą hotov├Ż v pravom hornom rohu na dokon─Źenie zmien na domovskej obrazovke, alebo stla─Źte tla─Źidlo Domovsk├í str├ínka na zariadeniach bez ID tv├íre.
  5. dotykov├í hotov├Ż Op├Ą┼ą opust├şte re┼żim kr├║tenia.

A to je všetko!

skryte pr├şru─Źku zo str├ínok aplik├íci├ş na domovskej obrazovke

Preplnen├í dom├íca obrazovka by teraz mala by┼ą omnoho ─Źistej┼íia a za p├ír min├║t sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ktor├ę str├ínky aplik├ície chcete skry┼ą. Ako sme u┼ż uviedli, po skryt├ş str├ínok aplik├ície na domovskej str├ínke ich m├┤┼żete st├íle pou┼ż├şva┼ą a n├íjs┼ą pomocou vyh─żad├ívacieho n├ístroja a kni┼żnice aplik├íci├ş.

skryte pr├şru─Źku zo str├ínok aplik├íci├ş na domovskej obrazovke

Bodky nad dokom ukazuj├║, ko─żko str├ínok m├íte

Ak zist├şte, ┼że tento typ organiz├ície na dom├ícej obrazovke nie je pre v├ís, nebojte sa – sta─Ź├ş skontrolova┼ą str├ínky aplik├ície, ktor├║ chcete objavi┼ą.

Str├ínky aplik├ície bohu┼żia─ż nem├┤┼żete presun├║┼ą, ─Źo by bolo skvel├ę. Str├ínka kni┼żnice aplik├íci├ş je okrem toho povinn├í a nem├┤┼że sa skry┼ą. Pokia─ż ide o skrytie ka┼żdej domovskej obrazovky, mus├şte ma┼ą vidite─żn├║ aspo┼ł jednu domovsk├║ obrazovku.

Obnovenie rozlo┼żenia dom├ícej obrazovky

Je to ├║┼żasn├Ż zdroj na organizovanie va┼íej domovskej obrazovky, ale nemus├ş to by┼ą ┼í├ílka ─Źaju pre v┼íetk├Żch. Ak uprednost┼łujete manu├ílne spravovanie rozlo┼żenia hlavnej obrazovky, zv├Ż┼íte v├Żkon.

─îo ak v┼íak chcete presun├║┼ą v┼íetky tieto ikony aplik├íci├ş sp├Ą┼ą na miesto, kde boli?

Obnovte rozlo┼żenie ├║vodnej obrazovky

T├Żmto sa obnov├ş p├┤vodn├ę nastavenie na p├┤vodn├║ obrazovku.

M├┤┼żete to urobi┼ą jeden po druhom alebo pomocou nieko─żk├Żch klepnut├ş obnovi┼ą rozlo┼żenie ikon aplik├íci├ş na hlavnej obrazovke na v├Żrobn├ę nastavenia. Nastavenia Ôćĺ V┼íeobecn├ę Ôćĺ Obnovi┼ą Ôćĺ Obnovi┼ą rozlo┼żenie domovskej obrazovky,

Video: 50 najd├┤le┼żitej┼í├şch funkci├ş syst├ęmu iOS 14

Ak sa chcete r├Żchlo zozn├ími┼ą s ─Ćal┼í├şmi v├Żznamn├Żmi zmenami v syst├ęmoch iOS a iPadOS 14, pozrite si na┼íe ├║pln├ę video s podrobnos┼ąami o top 50 funkci├ích.

Zaregistrujte sa na iDownloadBlog na stránke YouTube

Potrebujem pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źil, odovzdajte ho svojim priate─żom a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

Zasekn├║┼ą sa? Nevie┼í, ako robi┼ą ur─Źit├ę veci s├ím Apple zariaden├ş? Dajte n├ím vedie┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected] a bud├║ce rie┼íenie m├┤┼że by┼ą rie┼íen├şm.

Svoje vlastn├ę n├ívrhy m├┤┼żete odosla┼ą prostredn├şctvom [email┬áprotected],