Ako skryť „som online“ pred Telegramom a posledným …

Mnohí sa radi stretávajú na telegrame, iní používajú tých najlepších herných robotov, aby si ich užili s priateľmi a tiež sa porozprávali so svojimi spolupracovníkmi alebo priateľmi. Ak ste jedným z tých používateľov, ktorí vždy používajú túto alternatívu k WhatsApp, Nestane sa vám, že sa chcete porozprávať s priateľmi bez toho, aby to zistil váš šéf? Nebojte sa … Váš stav „online“ a čas „posledného pripojenia“ môžete pred všetkými ostatnými skryť a tu vám vysvetlíme, ako to urobiť.

Ako v Telegrame skryjete „online“ a čas „posledného“?

  1. Otvára sa Telegram.
  2. Rozbalí sa panel ponuky (stačí kliknúť na tlačidlo, ktoré vyzerá ako hamburger a je vľavo hore).
  3. Vyber si sekcii nastavení (má symbol matice).
  4. Kliknite tlačidlo „Ochrana osobných údajov a zabezpečenie“.
  5. kliknite kde je uvedené „Naposledy a online“.

Ako sa skryť online na Telegrame

V sekcii „Naposledy a online“ uvidíte tri možnosti a v rámci nich môžete mať výnimky z pravidla:

  • Všetci: každý môže vidieť čas posledného pobytu a vidieť, že ste online. V sekcii „Pridať výnimky“ si však môžete vybrať kontakty, s ktorými nechcete zdieľať svoje informácie.
  • Moje kontakty: V tejto možnosti musíte vybrať kontakty, s ktorými nechcete zdieľať svoje informácie a koho chcete vidieť. Zoznamy sú v časti výnimky.
  • Nikto: nikto nevidí váš online stav ani čas vášho posledného pripojenia. Vaše informácie môžu vidieť iba tí, ktorých vyberiete v sekcii „Pridať výnimky“.

Skryte sa online na Telegrame

Ak sa rozhodnete, že niekto iný nemôže vidieť váš čas „naposledy“ a stav „online“, ani neuvidíte informácie kedy ste sa naposledy pripojili alebo či v tom čase používate telegram.

Chcete sa dozvedieť viac o všetkom, čo môžete robiť na Telegrame? Pozrite sa na tento článok o všetkom, čo môžete urobiť, pomocou možností pre vývojárov.