Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android a udr┼ża┼ą svoje spr├ívy v s├║krom├ş

Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android a udr┼ża┼ą svoje spr├ívy v s├║krom├ş 1

D├║fam, ┼że ste so mnou, ke─Ć poviem: Je to nepr├şjemn├ę, ke─Ć v├ím ─żudia chytia telef├│n a ─Ź├ştaj├║ osobn├ę spr├ívy, ktor├ę nechcete zdie─ża┼ą. Nebojte sa viac! Preto┼że som sa dal dohromady 2 met├│dy, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu skry┼ą SMS v syst├ęme Android.

Ochrana osobn├Żch ├║dajov a zabezpe─Źenie boli v┼żdy ve─żk├Żm probl├ęmom opera─Źn├ęho syst├ęmu Android. Dokonca aj vtedy, ke─Ć aplik├ície na odosielanie spr├ív, ako je WhatsApp, Skype, a KakaoTalk sa objavili, tento probl├ęm zost├íva. Ak sa nem├Żlim … S├║kromie a bezpe─Źnos┼ą s├║ pravdepodobne najv├Ą─Ź┼íou staros┼ąou v├Ą─Ź┼íiny pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android.

Ochrana súkromia vašich správ

Pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov, aj ke─Ć ─żudia v syst├ęme Android teraz pou┼ż├şvaj├║ okam┼żit├ę spr├ívy, ve─ża ─żud├ş st├íle pou┼ż├şva ako sp├┤sob komunik├ície SMS. Zlou spr├ívou je, ┼że niekedy nastan├║ situ├ície, ke─Ć si in├ş ─żudia pre─Ź├ştaj├║ va┼íu spr├ívu SMS, a tak naru┼íia va┼íe s├║kromie.

Nebojte sa! Bu─Ćte m├║dri a jednoducho ich skryte! Nasleduj├║ce met├│dy v├ím pom├┤┼żu skry┼ą upozornenia prostredn├şctvom SMS dokonca aj na uzamknutej obrazovke. M├┤┼żete tie┼ż skry┼ą prich├ídzaj├║ce textov├ę spr├ívy od konkr├ętneho kontaktu. Ak h─żad├íte sp├┤sob, ako skry┼ą prich├ídzaj├║ce SMS a MMS v predvolenej aplik├ícii na odosielanie spr├ív na zariaden├ş Android, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş.

1. Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android ich archiv├íciou

Archiv├ícia spr├ív SMS v aplik├ícii Messenger v├ím pom├┤┼że skry┼ą spr├ívy SMS bez toho, aby ste ich museli odstra┼łova┼ą. T├íto funkcia je k dispoz├şcii takmer vo v┼íetk├Żch aplik├íci├ích na odosielanie spr├ív pre Android a je v┼íeobecne dostupn├í dlh├Żm stla─Źen├şm konkr├ętneho kontaktu.

Na tento tutori├íl som pou┼żil Google Messenger referen─Źn├í aplik├ícia. Ak e┼íte nem├íte aplik├íciu na odosielanie spr├ív, odpor├║─Źam pou┼żi┼ą Google Messenger. Aplik├íciu si m├┤┼żete stiahnu┼ą kliknut├şm na tla─Źidlo ni┼ż┼íie.

Google Messenger logo aplikácieGoogle Messenger
Google Play

Krok 1: Otvorte aplikáciu na odosielanie správ

Po otvoren├ş aplik├ície posu┼łte spr├ívu doprava a archivujte ju. Ak to vo va┼íej aplik├ícii Messenger nefunguje, m├┤┼żete to urobi┼ą dlh├Żm stla─Źen├şm konkr├ętneho kontaktu. Takto sa spr├ívy, ktor├ę ste archivovali, nezobrazia na domovskej str├ínke va┼íej aplik├ície Messenger.

Posunut├şm doprava alebo dlh├Żm stla─Źen├şm skryjete SMS v syst├ęme AndroidPrejdite prstom doprava alebo dlho stla─Źte kontakt

Krok 2: Pozrite si svoje archivovan├ę spr├ívy

Ak si chcete zobrazi┼ą spr├ívy, ktor├ę ste archivovali, klepnite na ponuku mo┼żnost├ş (tri bodky) a zvo─żte ÔÇ×Archivovan├ę. ÔÇŁ Tu uvid├şte v┼íetky spr├ívy, ktor├ę ste archivovali.

Ak chcete v syst├ęme Android skry┼ą spr├ívy SMS, vyberte v aplik├ícii na odosielanie spr├ív ÔÇ×archivovan├ęÔÇťArchivovan├ę spr├ívy

2. Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android pomocou aplik├ície tretej strany

Existuje mnoho aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą skry┼ą SMS v syst├ęme Android, ale na ├║─Źely tohto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żem, ako konkr├ętne pou┼żi┼ą jednu z nich, Schr├ínka spr├ív. Pri tejto met├│de v├ím okrem mo┼żnosti skry┼ą SMS v syst├ęme Android uk├í┼żem aj sp├┤sob, ako skry┼ą aplik├ície so s├║kromn├Żm obsahom.

Krok 1: Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu

Aplik├ícia je bezplatn├í, aj ke─Ć zah┼Ľ┼ła n├íkupy v aplik├ícii.

Logo aplikácie Message LockerLogo Locker Locker (SMS Lock)
Google Play

Krok 2: Vytvorte a potvr─Ćte svoj PIN

Je to nevyhnutn├ę pre pr├şstup k aplik├ícii, preto┼że ide o aplik├íciu na ochranu osobn├Żch ├║dajov, budete od nej musie┼ą vytvori┼ą PIN. Alternat├şvne m├┤┼żete tie┼ż vytvori┼ą vzor, ÔÇőÔÇőak v├ím t├íto forma zabezpe─Źenia viac vyhovuje.

Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android - vytvorte PINVytvorte si PIN

Krok 3: Obnovenie nastavenia

Je to potrebn├ę v pr├şpade, ┼że zabudnete svoj PIN. Ak m├íte slab├║ pam├Ą┼ą, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą sa na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch spr├ívcov hesiel.

Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android - nastavenie e -mailu na obnovenieE -mail na obnovenie

Krok 4: Vyberte aplik├ície, ktor├ę chcete skry┼ą

Teraz m├íte mo┼żnos┼ą vybra┼ą si, ktor├ę aplik├ície chcete skry┼ą. Ak chcete skry┼ą svoje spr├ívy SMS, mali by ste vybra┼ą svoju aplik├íciu na odosielanie spr├ív (alebo v┼íetky aplik├ície na odosielanie spr├ív, ktor├ę pou┼ż├şvate a ktor├ę chcete nastavi┼ą ako s├║kromn├ę). Ak h─żad├íte ─Ćal┼íie aplik├ície na odosielanie spr├ív, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív.

Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android - skry┼ą aplik├ície na odosielanie spr├ívSkryte svoje aplik├ície

Krok 5: Presk├║majte ─Ćal┼íie mo┼żnosti

Stla─Źen├şm panela s ponukami v ─żavom hornom rohu (tri zvisl├ę ─Źiary) m├┤┼żete uzamkn├║┼ą fotografie, vymaza┼ą nepotrebn├ę inform├ície, upgradova┼ą alebo sa o aplik├ícii dozvedie┼ą viac.

Mo┼żnosti ponuky - ako skry┼ą SMS v syst├ęme AndroidBo─Źn├ę menu

─Źasto kladen├ę ot├ízky

Čo znamená SMS?

SMS je skratka pre slu┼żbu kr├ítkych spr├ív, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje odosiela┼ą textov├ę spr├ívy, ktor├ę maj├║ maxim├ílne 160 znakov.

Ak├Ż je rozdiel medzi MMS a SMS?

SMS je skratka pre slu┼żbu kr├ítkych spr├ív, zatia─ż ─Źo MMS je skratka pre slu┼żbu multimedi├ílnych spr├ív. MMS sa pou┼ż├şva na odosielanie medi├ílnych s├║borov, ako s├║ fotografie, zatia─ż ─Źo SMS sa pou┼ż├şva na odoslanie spr├ívy, ktor├í nem├í viac ako 160 znakov. Stru─Źne povedan├ę, nem├┤┼żete odosiela┼ą medi├ílne s├║bory v SMS!

Ak je pre v├ís s├║kromie pri odosielan├ş spr├ív ve─żk├Żm probl├ęmom, vysk├║┼íajte ochranu obrazovky Privacy. Zn├ş┼żi to ┼íancu, ┼że sa va┼íe o─Źi zat├║laj├║ a bud├║ si ─Ź├şta┼ą va┼íe spr├ívy, bez toho, aby ste o tom vedeli.

ochrana osobn├Żch ├║dajov-skry┼ą-smsChr├í┼łte svoje zariadenie pred zvedav├Żmi o─Źami!
Ako skry┼ą SMS v syst├ęme Android a udr┼ża┼ą svoje spr├ívy v s├║krom├ş 2

Skryte svoje spr├ívy SMS – vezmite sp├Ą┼ą svoje s├║kromie

─îi u┼ż chcete skry┼ą spr├ívy SMS v syst├ęme Android od konkr├ętnej osoby, alebo len chcete ponecha┼ą svoje spr├ívy SMS s├║kromn├ę, m├┤┼żete postupova┼ą pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch krokov a nau─Źi┼ą sa skry┼ą spr├ívy SMS a MMS v syst├ęme Android. Dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żiavali pokyny, a pokojne nap├ş┼íte ak├ęko─żvek ot├ízky ni┼ż┼íie.

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą pou┼ż├şva┼ą prisp├┤sobite─żn├║ aplik├íciu SMS namiesto predvolenej aplik├ície pre SMS. M├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼í zoznam 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre SMS pre Android. Ak ste v minulosti odstr├ínili d├┤le┼żit├ę spr├ívy z telef├│nu, aby ich ostatn├ş nevideli, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├ívod, ako odstr├íni┼ą odstr├ínen├ę spr├ívy.

Ak├║ met├│du ste teda vysk├║┼íali? Dajte mi vedie┼ą svoj n├ízor v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż odkaz na obr├ízok