Ako skryjem svoje číslo v systéme Android Marshmallow

Ako vytáčať so skrytým číslom

Keď uskutočníme hovor, pokiaľ sme predtým nezmenili, osoba, ktorá prijíma hovor, môže vidieť naše telefónne číslo, Vo všeobecnosti nám operátori ponúkajú možnosť skryť naše číslo počas hovoru, čo môže byť veľmi užitočné, ak sa obávame o naše súkromie.

Skrytým hovorom alebo hovorom so skrytým číslom je hovor bránime osobe že my sme volanie vidieť naše telefónne číslo,

Toto je jediný rozdiel: hovor zostane rovnaký ako obvykle, s výnimkou detailov, že príjemca hovoru nevie, aké je naše telefónne číslo. Po prijatí správy sa zvyčajne zobrazí správa „Skryté čísla“Alebo”Súkromné ​​číslo“.

Tento trik funguje iba pri hovoroch, pretože klasické SMS vždy ukazujú naše telefónne číslo.

Poďme hovoriť o funkcii, ktorá môže byť veľmi užitočná okrem tohto detailu. Ak by sme to nevedeli, je veľmi ľahké udržať našu identitu skrytú, za niečo, za čo môžeme byť vďační za naše súkromie.

Ako vytáčať so skrytým číslom

Väčšinou Ak chcete zavolať so skrytým číslom, stačí použiť funkčný kód,

Bez ohľadu na to, aký typ telefónu máme, je dobré si pamätať Skrytie telefónneho čísla je úplne zadarmo, pre hocikoho. Ak vlastníme smartfón s Androidom, existuje niekoľko spôsobov, ako používať anonymné hovory. Najjednoduchšie je zadajte kód # 31 # pred číslom mobilného telefónu, ktorý chceme volať súkromne.

Stačí zadať číslo, na ktoré chcete zavolať (napríklad # 31 # 3001234567) a začať konverzáciu.

Je to také jednoduché, nemusíme robiť nič iné. Pamätajte, že tento kód skryje iba volanie, ktoré sme v tom čase uskutočnili, ostatné volania bez tohto kódu budú fungovať normálne a náš identifikátor bude vystavený.

U niektorých konkrétnych mobilných modelov je to možné skryť všetky uskutočnené hovory, s možnosťou, ktorá by mala byť Nastavenia> Telefón, Táto možnosť má zvyčajne názvy ako „Poslať svoje číslo“ alebo „Skryť totožnosť“, aj keď to úplne závisí od vášho zariadenia.

Na druhej strane, Niektorí operátori tiež ponúkajú túto možnosť skryť vaše telefónne číslo pri každom hovore. V takom prípade, ak by sme chceli zavolať, aby sme ukázali svoju totožnosť, museli by sme urobiť presný opak predchádzajúcej časti a jednoducho zavolať kód, keď chceme ukázať svoju totožnosť, keď voláme.

Aby sme to dosiahli, stačí kontaktovať nášho operátora a požiadajte ich o aktiváciu služby pre našu telefónnu linku, Naše osobné údaje nás môžu z bezpečnostných dôvodov požiadať. Zvyčajne sa jedná o bezplatnú službu.

Táto služba skrytého čísla nie je napriek tomu spoľahlivá: úsmev hovory na tiesňové čísla, napríklad naše číslo nie je skryté.