Ako skontrolovať, koľko hodín ste hrali na Minecrafte?

Ak ste hráčom Minecraftu, sme si istí, že vaši rodinní príslušníci sa s vami budú nepretržite hádať o čas, ktorý hre venujete. Môžete ich možno umlčať tým, že im skutočne ukážete dôkaz o tom, koľko hodín ste na Minecrafte hrali.

Koľko hodín mám na Minecrafte? Stačí spustiť Štatistiky a zostať vo všeobecnej kategórii obrazovky so štatistikami. Druhou položkou v tomto zozname bude počet minút, ktoré ste hrali v Minecrafte. Môžete dokonca zmeniť čas na hodiny a minúty.

Môžete len stlačiť Esc pri hraní hry a získajte prístup na kartu Štatistiky. Sekcie vám umožňujú zistiť, koľko času ste hrali vo svete. Táto sekcia vám neposkytuje prehľad o celom čase, ktorý ste strávili celou hrou.

Ako spustiť štatistiku Minecraftu?

Predtým, ako nájdeme spôsob spustenia štatistiky Minecraft, bolo by dôležité pochopiť, že karta Štatistiky je k dispozícii iba pre vydanie Minecraft PC alebo Mac pre jazyk Java. Neexistuje žiadny spôsob, ako by ste sa mohli pozrieť na kartu štatistík v iných verziách. Jednoduchým spôsobom, ako otvoriť kartu Štatistiky, by bolo stlačiť kartu Esc, aby sa spustila karta Štatistiky.

Karta so štatistikami vám nielen pomôže sledovať, koľko hodín ste strávili budovaním virtuálnych svetov a ďalšími úlohami v hre. Karta so štatistikami vám tiež dáva vedieť, koľkokrát ste sa dostali k jednotlivým aktivitám v hre. Môžete dokonca zistiť, koľkokrát ste spustili truhlu alebo ste sa rozprávali s dedinčanmi.

Štatistiky každého zo svetov sa uložia, keď otvoríte nový svet.

Tu sú kroky súvisiace s otvorením karty Štatistiky:

 • Na klávesnici stlačte tlačidlo Esc
 • Teraz by sa mala otvoriť možnosť Hra, ktorá vám poskytne prístup ku všetkým rôznym možnostiam v hre.
 • Kliknite na Štatistiky možnosť. Mali by ste to nájsť pod Späť v hre tlačidlo hneď vedľa možnosti pre Úspechy.
 • Zoznam, ktorý sa otvára a poskytuje prístup k štyrom rôznym kategóriám – Všeobecné, bloky, položky a moby
 • Spustiť Generál tab

Tu je to, čo vám každá z kariet umožňuje:

 • Všeobecné: Umožňuje vám zistiť, koľkokrát ste dokončili všetky činnosti. Môžete zistiť, akú vzdialenosť ste prešli, alebo ste sa posunuli loďou.
 • Bloky: Udáva, koľkokrát ste vytvorili, použili alebo ťažili blok.
 • Položky: Udáva, koľkokrát ste sa s položkami zaoberali. Štatistiky tu budú zahŕňať záznam o tom, koľko položiek ste vyčerpali, vytvorili, vybrali, zhodili alebo použili.
 • Davy: Toto je posledná kategória a ukazuje, koľkokrát ste niečo zabili. Môžete zistiť, koľkokrát ste zabili pavúka, kostru, zombie a lianu.

Koľko hodín ste hrali na Minecrafte?

Ak chcete zistiť, koľko hodín ste hrali v spoločnosti Microsoft, musíte spustiť možnosť Štatistiky a potom zostať v kategórii Všeobecné.

Druhou položkou v zozname sú minúty, ktoré ste hrali Minecraft. Môžete dokonca vyjadriť množstvo času, dokonca aj hodiny a dni, ak je to potrebné.

Táto sekcia vám poskytuje prístup k množstvu času stráveného v súčasnom svete. Ak chcete skontrolovať celkový čas strávený hrou, budete musieť nájsť individuálny čas v každom zo svetov a potom ich sčítať.

Aké ďalšie prvky nájdete na karte Štatistiky?

Karta Štatistiky vám nielen ukazuje celkový čas strávený v každom z rôznych svetov v hre Minecraft, ale tiež vám poskytuje prístup k množstvu ďalších údajov. K väčšine týchto dotazov, ku ktorým vám ponuka Štatistiky ponúka prístup, pristupujete k veľkému počtu Koľko a Koľko.

Niektoré z otázok, na ktoré môžete nájsť odpoveď, môžu zahŕňať

 • Koľkokrát ste si uložili hru a ukončili ju?
 • Ako dlho to bolo, odkedy ste v hre zomreli?
 • Koľkokrát ste už v hre skočili?
 • Koľkokrát ste použili štít na zablokovanie poškodenia?
 • Celková vzdialenosť prekonaná šprintom, pádom alebo skrčením?
 • Koľkokrát ste už v hre zomreli?

Na to môže byť niekoľko ďalších otázok. V zásade môžete údaje použiť na porovnanie svojho výkonu s inými hráčmi.

Ako zvládnuť únavovú kúru pri ťažbe minecraft?

Únava z ťažby Minecraftu sa týka stavu, v ktorom sa rýchlosť, ktorou lámete bloky, spomaľuje. Môže tiež spomaliť rýchlosť útoku. Existuje niekoľko úrovní banskej únavy. Sú označené ako Mining Fatigue II, Mining Fatigue III a tak ďalej. Vyššie úrovne naznačujú pomalšiu rýchlosť útoku.

Mining Fatigue III je jediná úroveň únavy, ktorú je možné vyliečiť pomocou podvodníkov. Najlepším liekom alebo liekom na únavu z ťažby je piť mlieko. To vám pomôže dosiahnuť váš cieľ ťažbou cez bloky pamiatok. Ale vedzte, že akcia môže negovať účinok vašich lektvarov a Elder Guardian do 60 sekúnd znova aplikuje ťažobnú únavu. Efekt únavy z ťažby môže trvať zhruba päť minút a rýchlosť vášho útoku sa na týchto päť minút zníži o 30 percent.

Ako opraviť, aby Minecraft nereagoval na spustenie?

Aj keď je Minecraft kompatibilný s väčšinou konfigurácií počítačov, existujú scenáre, v ktorých by ste zistili, že Minecraft mnohokrát nereaguje na spustenie. Nejde o nič nové a jedinečné a týka sa to dokonca aj tých počítačov, ktoré majú najsilnejšie konfigurácie.

Ak sa zaujímate o to, ako opraviť Minecraft, ktorý nereaguje, bolo by dôležité pochopiť, že problém nemá nič spoločné s konfiguráciou vášho počítača. Môže existovať niekoľko nastavení, ktoré môžu hrať športový šport a ovplyvniť vašu hru.

Čo môže spôsobiť, že Minecraft nereaguje na spustenie? Existuje niekoľko dôvodov, ktoré môžu spôsobiť problém. Niekoľko z nich môže byť:

 • Zastarané Windows OS: Ak máte nejaké problémy s Windows, môže spôsobiť, že Minecraft prestane reagovať. Uistite sa, že je aktualizovaný na najnovšiu verziu, a skúste tiež vylúčiť všetky inherentné problémy
 • Zastaraná inštalácia Javy: Nesprávne nainštalovaná verzia Java vo vašom počítači môže občas spôsobiť problémy. Skontrolujte, či je Java správne nainštalovaná a či používate najnovšiu verziu.
 • Poškodená inštalácia Minecraftu: To môže byť jeden z najbežnejších problémov, ktoré môžu spôsobiť, že Minecraft nereaguje na problém so spustením. Môže sa to stať, ak ste presťahovali adresár hier na iné miesto alebo ak nie je nainštalovaná najnovšia aktualizovaná verzia Minecraftu.
 • Režimy: Ak s hrou používate akékoľvek režimy, existuje veľa šancí, že sa s ňou môžu vyskytnúť problémy a pri štarte nereaguje. Zakázanie režimov vám môže pomôcť dostať sa späť do akcie
 • Nekompatibilita ovládača videa: Nekompatibilita ovládačov videa môže byť ďalším vážnym problémom, ktorému musíte venovať osobitnú pozornosť. Zastarané a poškodené ovládače videa môžu spôsobiť, že Minecraft nereaguje.

Tu je niekoľko opráv, ktoré môžu vyriešiť problém, že Minecraft pri spustení nereaguje:

Aktualizujte ovládače videa

Môžete to urobiť pomocou Správcu zariadení. Vyberte ovládač videa zo zariadení a aktualizujte ho. Najnovšie ovládače nájdete dokonca aj na webovej stránke výrobcu.

Zakázať režimy

Režimy sú v Minecrafte veľmi populárne a na internete je ich veľa. Aj keď môžu zlepšiť váš herný zážitok a zlepšiť textúru hry. Môžete dokonca získať prístup k niektorému prispôsobenejšiemu obsahu.

Niektoré režimy však môžu byť nekompatibilné s plynulým fungovaním hry, a preto ich môžete odstrániť. Režimy môžete buď deaktivovať, alebo ich presunúť do iného adresára. Po vykonaní týchto zmien sa uistite, že ste zariadenie reštartovali.

Poskytnite zvýšený prístup

Poskytnutie zvýšeného prístupu môže byť ďalším riešením, ak máte informácie o tom, ako opraviť Minecraft, ktorý nereaguje na problémy. Minecraft z nejakého dôvodu nemusí byť schopný využiť všetky zdroje. Obmedzený prístup môžete odstrániť poskytnutím zvýšeného prístupu k programu.

Aktualizujte Java

Ak je váš program alebo inštalácia java považovaná za vinníka, aktualizácia na najnovšiu verziu by v ideálnom prípade mala problém vyriešiť za vás. Neúplná inštalácia Java môže byť hlavným problémom, ktorý môže spôsobiť, že Minecraft nereaguje na správne spustenie.

Záverečné myšlienky

Minecraft je jednou z vynikajúcich možností nádherného herného zážitku. Vychádzame z tu uvedených rád, ktoré nájdete pri zisťovaní počtu hodín, ktoré ste hrali na Minecrafte, a riešení ďalších problémov, ako napríklad vyriešenia problémov, ktoré vo vašom počítači nereagujú na problémy.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2G82Vp4