Ako skontrolova┼ą kalend├ír z Apple Watch

Po─Źas v├í┼ího ru┼ín├ęho d┼ła je d├┤le┼żit├ę nastavi┼ą kalend├ír v zariaden├ş iPhone na sledovanie udalost├ş d┼ła. A ak ├íno Apple Watch, jednou z integrovan├Żch funkci├ş je aplik├ícia Kalend├ír. Toto sa synchronizuje s va┼í├şm iPhone a umo┼ż┼łuje v├ím prezera┼ą nadch├ídzaj├║ce stretnutia a ─Ćal┼íie udalosti. To je, aby ste videli, ─Źo je vo va┼íom kalend├íri z va┼íich z├íp├Ąst├ş, bez toho, aby ste z vrecka vybrali mobiln├Ż telef├│n.

Skontrolujte a spravujte udalosti kalendára od Apple Watch

Z├íkladn├Ż sp├┤sob kontroly polo┼żiek kalend├íra na str├ínke Apple Watch Aplik├íciu Kalend├ír sp├║┼í┼ąate na hodink├ích. Klepnite na Crown Digital a v zozname klepnite na ikonu Calendar.

Pozn├ímka: Pre ─żah┼í├ş sp├┤sob otvorenia kalend├íra m├┤┼żete tie┼ż po┼żiada┼ą Siriho. Len podr┼żte stla─Źen├║ digit├ílnu korunu a povedzte: ÔÇ×Siri, ─Źo je v mojom kalend├íri?ÔÇť

─îi u┼ż pou┼ż├şvate Siri alebo manu├ílne otvor├şte aplik├íciu kalend├íra, prednastaven├ę bude zobrazenie ÔÇ×─ÄalejÔÇť va┼íich hodiniek. Prejden├şm prstom po obrazovke nahor alebo nadol m├┤┼żete zobrazi┼ą r├┤zne dni a udalosti, alebo m├┤┼żete pos├║va┼ą pomocou kl├ívesu prezerania.

M├┤┼żete odkazova┼ą na ─Ćal┼íie displeje so siln├Żm d├┤razom na zobrazenie hod├şn. Zobrazia sa r├┤zne mo┼żnosti zobrazenia, ako s├║ zoznamy, dni a dnes. Cel├Ż mesiac zobraz├şte klepnut├şm na odkaz ÔÇ×DnesÔÇť v hornej ─Źasti zoznamu alebo d┼ła.

Je tie┼ż d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że na konkr├ętnom cifern├şku sa zobrazuje obsah kalend├íra. Niektor├ę hodinky na tv├ír podporuj├║ tzv. Komplik├ície, ─Źo s├║ ─Źasti ├║dajov, ktor├ę sa objavuj├║ na tv├íri. Av┼íak mno┼żstvo inform├íci├ş, ktor├ę uvid├şte, z├ívis├ş od vybranej obrazovky prezerania a od verzie Apple Watch M├í┼í. M├┤┼żete nastavi┼ą komplik├ície a ich v├Żskyt na povrchu hodiniek aplik├ície Watch na va┼íom iPhone.

Ako skontrolova┼ą kalend├ír z Apple Watch 2

Po nastaven├ş m├┤┼żete klepnut├şm na ikonu Kalend├ír na cifern├şku otvori┼ą aplik├íciu Kalend├ír a podrobnej┼íie zobrazi┼ą udalosti.

Ako skontrolova┼ą kalend├ír z Apple Watch 3

uzavrie┼ą

Moment├ílne vid├şte, ─Źo sa vo va┼íom kalend├íri zobrazuje iba z hodiniek. Pridanie udalosti mus├ş by┼ą vykonan├ę z iPhone. Na pozvanie do Kalend├íra v┼íak m├┤┼żete odpoveda┼ą z hodiniek. Ke─Ć niekto vst├║pi, m├┤┼żete sa pos├║va┼ą nadol a dotkn├║┼ą sa Obdr┼ża┼ą, Mo┼żnoalebo zn├ş┼żenie,

Ne┼ż Apple Watch Od svojho prv├ęho vydania sa trochu zmenil. A od tohto p├şsania bude najnov┼íia verzia opera─Źn├ęho syst├ęmu uveden├í v nasleduj├║cich mesiacoch. Umo┼żn├ş v├ím to robi┼ą viac priamo z va┼íich hodiniek bez toho, aby ste boli viazan├ş na iPhone, samostatn├Ż obchod s aplik├íciami. ─Äal┼íie inform├ície o tom, ─Źo sa stane, n├íjdete v na┼íom ─Źl├ínku o skvel├Żch nov├Żch funkci├ích, ktor├ę OS uvidia 6,

Ako skontrolova┼ą kalend├ír z Apple Watch 4