Ako skontrolova┼ą, ─Źi je va┼ía aplik├ícia nasmerovan├í na Oreos ┬źAndroid ::

Za─Źa┼ą 1 V novembri 2018 bude spolo─Źnos┼ą Google vy┼żadova┼ą zacielenie na Android v┼íetky nov├ę aplik├ície a aktualiz├ície existuj├║cich aplik├íci├ş 8,0 Oreos alebo vy┼í┼í├ş. Tento krok znamen├í, ┼że v├Żvoj├íri, ktor├ş stoja za mnoh├Żmi ob─ż├║ben├Żmi aplik├íciami, sa teraz pok├║┼íaj├║ modernizova┼ą svoj softv├ęr, zatia─ż ─Źo in├ş zva┼żuj├║ ignorovanie ├║plne zastaran├Żch aplik├íci├ş.

Mnoho aplik├íci├ş bolo aktualizovan├Żch, aby sa dostali do spolo─Źnosti Oreo, aby vyu┼ż├şvali v┼íetky nov├ę n├ístroje pon├║kan├ę na zariadeniach s Androidom. 8,0 alebo vy┼í┼íie. To v┼íak neznamen├í, ┼że va┼ía aplik├ícia nebude fungova┼ą na star┼íej verzii syst├ęmu Android, iba to, ┼że bude fungova┼ą. najlep┼í├ş ak pou┼ż├şvate nov┼íiu verziu, napr├şklad Oreo alebo Android Pie.

Tak┼że ak chcete vedie┼ą, ─Źi je va┼ía ob─ż├║ben├í aplik├ícia vystaven├í riziku, ┼że d├┤jde k jej vynechaniu alebo ak chcete len zisti┼ą, ktor├ę aplik├ície zacie─żuj├║ spr├ívne na Oreo, existuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako to zisti┼ą.

Prešiel 1: Nainštalujte AppChecker

V├Żvoj├ír spolo─Źnosti Kroroerama m├í jednoduch├║ aplik├íciu, ktor├í ukazuje, na ktor├║ verziu syst├ęmu Android s├║ zacielen├ę v┼íetky va┼íe aplik├ície. Ak to chcete vysk├║┼ía┼ą, stiahnite si aplik├íciu AppChecker z ponuky Google Play Store,

Ako skontrolova┼ą, ─Źi je va┼ía aplik├ícia zacielen├í na Oreos

Pre┼íiel 2: Zistite, na ktor├║ verziu syst├ęmu Android je va┼ía aplik├ícia zacielen├í

Otvorte AppChecker a uvid├şte zoznam v┼íetk├Żch nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş. Ved─ża ka┼żd├ęho z nich je logo Android s n├ízvom verzie uvedenej ni┼ż┼íie, ktor├í ozna─Źuje, na ktor├║ verziu aplik├ícia odkazuje. Verzia pre Android je pomenovan├í v abecednom porad├ş; preto pr├şslu┼ín├í aplik├ícia bude ma┼ą ved─ża v├í┼ího z├íznamu ÔÇ×OreoÔÇť alebo ÔÇ×PieÔÇť. Kliknut├şm na aplik├íciu zobraz├şte aj podrobnej┼íie inform├ície: pole ÔÇ×Destination APIÔÇť mus├ş obsahova┼ą Oreo (26) alebo Pie (27).

Ako skontrolova┼ą, ─Źi je va┼ía aplik├ícia zacielen├í na Oreos
Ako skontrolova┼ą, ─Źi je va┼ía aplik├ícia zacielen├í na Oreos

Na 1 Ak niektor├í aplik├ícia v novembri nezacieluje na Oreo alebo vy┼í┼íiu, spolo─Źnos┼ą Google nepovo─żuje v├Żvoj├írom nahr├íva┼ą nov├ę verzie aplik├ície do Obchodu Play. Z tohto pravidla neexistuj├║ ┼żiadne v├Żnimky, tak┼że ak chcete pou┼ż├şva┼ą nov├ę funkcie syst├ęmu Android, mus├şte aplik├íciu prekop├şrova┼ą, inak nebude aplik├ícia dost├íva┼ą aktualiz├ície.

─î├şm je verzia pre Android dlh┼íia, t├Żm viac pr├íce mus├ş v├Żvoj├ír urobi┼ą pre pr├şpravu aplik├ície na dan├Ż term├şn 1 V novembri. Preto, zatia─ż ─Źo konkr├ętna verzia, ako je Lollipop alebo Marshmallow, nemus├ş v┼żdy znamena┼ą, ┼że aplik├ícia bude vystaven├í riziku opustenia, je to d├┤vod na obavy, preto┼że toto nov├ę pravidlo bolo ozn├ímen├ę pred viac ako rokom a v├Żvoj├íri mali dos┼ą ─Źasu na z├şskanie polo┼żiek. pravidelne. ,

Dallas Thomas tituln├Ż obr├ízok a sn├şmka obrazovky /