Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako si vziať chorý deň so svojím Apple Watch

Ako si vziať chorý deň so svojím Apple Watch 1

Apple Watch je vynikajúce zariadenie na sledovanie vašich zdravotných a kondičných cieľov aktivita Funkcie aplikácie, ako sú zatváracie krúžky každý deň, súťaženie v výzvach, mesačné odmeny a trendy, ktoré skutočne pomáhajú povzbudiť zdravší životný štýl.

Bohužiaľ, zatiaľ čo všetky tieto funkcie fungujú skvele, aby vás posunuli hore a pohybovali sa v dňoch, ktoré sa vám nemusia jednoducho cítiť, ale môžu byť frustrujúce, keď zistíte, že skutočne nemôžete byť tak aktívni, ako by ste chceli, a legitímne. chcete si zobrať deň bez rizika, aby ste si nebrzdili prstene, aby ste si neporanili svoje trendy.

Priznajme si to, jednorázový deň môže zkaziť celý váš pruh, čo môže niektorých používateľov odradiť od toho, aby pokračovali v dosahovaní svojich fitness cieľov. Mnohí to už dlho navrhujú Apple ponúkajú funkciu, pri ktorej si používatelia môžu občas vziať deň voľna bez toho, aby si nehovorili o svojich všeobecných trendoch. Ak však v daný deň nezatvoríte ani jeden z vašich zvonov, zlomíte pruh, čo môže byť trochu skľučujúce.

Našťastie existuje niekoľko spôsobov, ako sa s tým vysporiadať, a hoci niektoré ich môžu považovať za metódy podvádzania, väčšina z nich je platným aspektom toho, ako Apple Watch je navrhnutý a na konci dňa je to naozaj len nástroj, ktorý vám pomôže vybrať si, ako sledovať svoje vlastné ciele v oblasti fitness.

Cieľ presunu 🏃🏻‍♂️

Apple Watch Prsteň Move je najjednoduchší spôsob, ako sa vysporiadať, pretože je založený na počte kalórií spálených každý deň z akéhokoľvek pohybu. Nie je potrebné príliš veľa na to, aby ste posunuli tento krúžok vpred, a samotný cieľ je tiež veľmi ľahko nastaviteľný:

    Otvor aktivita aplikácie na vašom Apple WatchPress pevne dole na svojej Activity krúžkyTap Zmeniť cieľ presunuPomocou tlačidiel +/- alebo digitálnej koruny vytočte nové číslo aktualizovať

Tento cieľ sa dá dokonca zmeniť retroaktívne, takže ak idete spať a zistíte, že ste úplne nedosiahli svoj cieľ, môžete jednoducho spustiť lištu. Samozrejme, že aktivita a zdravie aplikácie zaznamenajú skutočné spálené kalórie spolu s novým cieľom, ale zaistia, že prsteň bude stále uzavretý, aj keď máte deň „mimo“.

Cvičebný cieľ 🏋️‍♂️

Bohužiaľ, cvičebný prsteň sa s takýmto spôsobom nerieši tak ľahko. Apple trvá na tom, aby ste každý deň dostali 30 minút intenzívneho cvičenia. Aj keď sa za to počíta aj svižná prechádzka, ak ste celý deň v posteli chorí, je pravdepodobné, že sa vám to nepodarí dosiahnuť.

Ukazuje sa však, že Apple má niekoľko ľahších tréningov, ktoré sa tiež oprávnene započítavajú do cvičebných minút, ako napríklad Myseľ a telo a ostatné, Pretože tam sú cvičenia, kde je to prakticky nemožné pre Apple Watch aby ste správne zmerali svoj pohyb a srdcový rytmus Apple Watch jednoducho vám dá „kreditný ekvivalent svižnej chôdze“, ak nemôže získať údaje zo snímača iným spôsobom. Podľa skutočnosti Apple, to sa týka takmer všetkých cvičení, ktoré nájdete v časti Pridať tréning.

Cieľ stojanu 🧍‍♀️

Neexistuje tiež žiadny spôsob, ako zmeniť svoj cieľ týkajúci sa stánku, čo znamená, že sa budete musieť každý deň postaviť najmenej jednu minútu počas 12 hodín každý deň, ale pokiaľ nebudete úplne pripútaní na posteľ, nie je tento cieľ príliš ťažký.

V najhoršom prípade to však môžete spustiť aj rýchlym pohybom ruky pri sedení alebo ľahnutí, pretože snímač pohybu je jediný spôsob, ako zistiť, či stojíte.

Záleží na tom? 🤔

Denné zatváranie prsteňov nie je jediný spôsob, ako vaše Apple Watch sleduje fitnes, a hoci vás môže obťažovať, že vám chýba deň, keď máte 90-dňový alebo 365-dňový pruh, mať deň voľna vám zvyčajne nebráni splniť ciele najčastejších výziev na zadanie zákazky, pretože tieto sú často kumulatívne čísla, takže ak už ste späť v akcii, môžete pre ne ľahko urobiť rozdiel tým, že budete tvrdšie pracovať.

Na konci dňa sa len vy môžete rozhodnúť, aké dôležité je, aby ste každý deň uzavreli svoje krúžky a čo predstavuje platný spôsob, ako to dosiahnuť.

Zníženie cieľa presunu je určite naj legitímnejším spôsobom vysporiadania sa s voľným dňom, ak si stále prajete uzavrieť tento prsteň, pretože v zásade uznávate, že očakávate nižšiu úroveň aktivity, ale ak je vaším cieľom jednoducho zavrieť všetky vaše krúžky každý deň, aby ste zapôsobili na svojich priateľov alebo aby ste sa oklamali, aby ste si mysleli, že ste fit, dobre, ako naši učitelia hovorili, že ste skutočne len zranení.