Ako si vystupoval so sebou v Tik Tok

TikTok je popul├írna str├ínka so soci├ílnymi m├ędiami, ktor├í pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje vyu┼ż├şva┼ą svoje tvoriv├ę procesy na vytv├íranie kr├ítkych vide├ş. T├íto popul├írna aplik├ícia m├í popul├írne mo┼żnosti filtrovania, prid├ívania hudby a ─Ćal┼í├şch a m├í viac ako 800 mili├│nov predplatite─żov.

TikTok nie je len z├íbavn├ę video a zlyh├íva; Niektor├ş ─żudia prejavuj├║ skuto─Źn├Ż talent. Spievanie, predv├ídzanie k├║skov alebo predv├ídzanie filmov ÔÇ×howtoÔÇť je na TikToku ve─żmi z├íbavn├Żm obsahom.

Funkcia TikTok Duet umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom nahr├íva┼ą a prezera┼ą ich obsah pomocou videa inej osoby. Ako aplik├ícia, ktor├í podporuje individualitu, d├íva ─żu─Ćom mo┼żnos┼ą duetova┼ą so sebou.

Alternat├şva Duet bola predstaven├í minul├Ż rok s ve─żk├Żm ├║spechom. Celebrity m├┤┼żu nahr├íva┼ą vide├í pre fan├║┼íikov na vytv├íranie duetov, p├íry a priatelia si tie┼ż t├║to funkciu m├┤┼żu pochutna┼ą.

Ako si vystupoval so sebou v Tik Tok 1

Duet so sebou v Tik Tok

Vytvorenie duetu je rovnako jednoduch├ę ako pravideln├ę video o aplik├ícii. Ako zvy─Źajne je k─ż├║─Źov├í pr├şprava. T├ş, ktor├ş v aplik├ícii zverej┼łuj├║ dobr├Ż obsah, maj├║ dobre premyslen├Ż materi├íl, ktor├Ż znie dobre. Akon├íhle ste napl├ínovali, nacvi─Źili a zozbierali hudbu, je ─Źas nahra┼ą.

Nahrajte svoje video

Mus├şte za─Źa┼ą nahr├ívan├şm videa A. Tu je postup:

 1. Otvorte aplik├íciu TikTok a klepnite na znamienko plus v dolnej ─Źasti obrazovky
 2. Kliknite na ─Źerven├Ż kruh a za─Źnite s nahr├ívan├şm – po dokon─Źen├ş kliknite na ─Źerven├ę pole
 3. Vyberte mo┼żnos┼ą Zdie─ża┼ą.
 4. Vyberte tri vodorovn├ę bodky na pravej strane obrazovky
 5. Vyberte ÔÇ×DuetÔÇť – Nach├ídza sa v jazdci doleAko si vystupoval so sebou v Tik Tok 2
 6. Stla─Źen├şm znova nahr├ívate
 7. Pridajte komentáre, efekty alebo filtre
 8. Zverejnite hotov├Ż produkt

Ako vid├şte, nahr├ívanie s├│lov├ęho duetu na Tik Tok je v skuto─Źnosti ve─żmi podobn├ę nahr├ívaniu v┼íetk├Żch vide├ş v aplik├ícii. Ide o pr├şpravu, nahr├ívanie a ├║pravy. Iba tentoraz mus├şte urobi┼ą v┼íetko dvakr├ít.

Duety boli s├║─Źas┼ąou Tik Tok dlho predt├Żm, ako bola t├íto funkcia pridan├í. Predt├Żm ste museli v┼íetky vide├í stiahnu┼ą a zdie─ża┼ą na svojom po─Ź├şta─Źi pred ich odovzdan├şm. Teraz m├┤┼żete robi┼ą v┼íetko z aplik├ície a dokonca m├┤┼żete robi┼ą drobn├ę zmeny.

Duet s celebritou alebo niek├Żm in├Żm na Tik Tok

Niektor├ę celebrity odovzdali vide├í ┼ípeci├ílne pre v├ís, aby ste s nimi duetovali. In├ş robia to ist├ę. M├┤┼żete si vybra┼ą najviac, ak nie v┼íetky, vide├í zdie─żan├ę na Tik Tok, na ktor├ę chcete duet, a funguje to dobre.

 1. Otvorte Tik Tok a n├íjdite video, ktor├ę chcete duetova┼ą.
 2. Vyberte Zdie─ża┼ą a potom Duet. Va┼ía obrazovka by mala by┼ą rozdelen├í na dve ─Źasti.
 3. Stla─Źen├şm z├íznamu nahr├íte polovicu videa.
 4. Pridajte efekty, nálepky, komentáre a publikujte.

Tento proces je pribli┼żne rovnak├Ż, ako ke─Ć ste sa kopali so sebou v Tik Tok. Prehr├íte video, stla─Ź├şte split, v rozba─żovacom okne vyberiete ikonu Duet a zaznamen├íte svoju stranu videa. Op├Ą┼ą plat├ş, ┼że ove─ża viac pr├íce bude prebieha┼ą v pr├şprave a sk├║┼íkach videa ako poprava, ale z├şskate predstavu.

Ako si vystupoval so sebou v Tik Tok 3

Klonujte sa a duet v Tik Tok

Okrem vykon├ívania dvoch vide├ş a duetu so sebou m├┤┼żete klonova┼ą aj sami. Pou┼ż├şvatelia iPhone m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą skvel├║ aplik├íciu s n├ízvom Video Star, ─Źo v├ím umo┼żn├ş nahr├íva┼ą r├┤zne vide├í a prida┼ą ich ako vrstvy. Niekto navrhol t├║to aplik├íciu, ke─Ć som sa p├Żtal na duetov├ę filmy, a povedal, ┼że na Tik Tok s├║ nejak├ę inteligentn├ę vide├í, ktor├ę t├║to techniku ÔÇőÔÇőklonovania ve─żmi vyu┼żili.

Princ├şp je takmer rovnak├Ż ako duety. Iba tentoraz mus├şte na r├┤znych poz├şci├ích zaznamena┼ą to─żko vide├ş, ko─żko potrebujete pre svoj klon. Kameru telef├│nu m├┤┼żete pou┼żi┼ą namiesto kamery Tik Tok. Ak chcete, m├┤┼żete nahr├íva┼ą z videohry.

 1. Zaznamenajte si v┼íak ve─ża vide├ş, ktor├ę chcete pou┼żi┼ą vo svojom klone. Pri nahr├ívan├ş nezabudnite pou┼żi┼ą r├┤zne polohy vzh─żadom na kone─Źn├Ż produkt.
 2. Importujte svoje vide├í do slu┼żby Video Star.
 3. Pomocou n├ístroja no┼żnice rozde─żte svoje vide├í a vyberte viacvrstvov├ę klipy.
 4. Pomocou n├ístrojov Maska pridajte svoje vide├í tak, aby sa v ka┼żdom z nich zobrazil v├í┼í klon v s├ílovom po─Ź├şta─Źi.
 5. Pridajte ak├ęko─żvek efekty, zme┼łte tvar vrstiev alebo pod─ża potreby upravte.
 6. Po dokon─Źen├ş vyberte polo┼żku Hotovo.
 7. Importujte video do Tik Tok a zdie─żajte ho ako zvy─Źajne.

Pre─Źo nem├┤┼żem duet na TikTok

Ak v├í┼í duet v TikToku nefunguje, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nieko─żko vec├ş. Okrem kontroly internetov├ęho pripojenia je duet mo┼żnos┼ąou, ktor├║ mus├şte povoli┼ą v nastaveniach:

 1. Kliknite na ÔÇ×JaÔÇť umiestnen├ę v ─żavom dolnom rohu aplik├ície
 2. Kliknite na tri zvisl├ę bodky v pravom hornom rohu
 3. Kliknite na ÔÇ×S├║kromie a bezpe─Źnos┼ąÔÇť
 4. Posu┼łte zobrazenie nadol na polo┼żku ÔÇ×Kto m├┤┼że s va┼íimi videami duetova┼ąÔÇť a stla─Źte hoAko si vystupoval so sebou v Tik Tok 4
 5. Uistite sa, ┼że je vybrat├í mo┼żnos┼ą ÔÇ×v┼íetciÔÇť alebo ÔÇ×priateliaÔÇť
 6. Sk├║ste znova klepn├║┼ą na mo┼żnos┼ą duetu

Ak Duet nefunguje ako prv├Ż, sk├║ste to znova. V aplik├ícii sa vyskytli men┼íie chyby, ktor├ę vyvolali chybu ÔÇ×Duet nie je pre toto video k dispoz├şciiÔÇť.

duetov├Ż koncept

Ako sme u┼ż povedali vy┼í┼íie, dokonal├ę video TikTok vy┼żaduje ve─ża pr├şpravy. Na┼í┼ąastie si m├┤┼żete video ulo┼żi┼ą ako koncept a nesk├┤r ho zverejni┼ą.

 1. Nahrajte svoje video ako je uveden├ę vy┼í┼íie
 2. Kliknite na mo┼żnos┼ą Koncepty ved─ża polo┼żky Uverejni┼ą na poslednej obrazovke
 3. Ak sa chcete vr├íti┼ą k videu, klepnite na ikonu ÔÇ×MeÔÇť v dolnej ─Źasti
 4. Kliknite na ulo┼żen├ę video
 5. Ak chcete vykona┼ą zmeny, stla─Źte ┼í├şpku sp├Ą┼ą v─żavo hore
 6. Duet s videom, ktor├ę by ste norm├ílne robili
 7. Ulo┼żi┼ą ako koncept alebo publikova┼ą

Ak ste na Duete skuto─Źne tvrdo pracovali, je d├┤le┼żit├ę nezabudn├║┼ą ulo┼żi┼ą k├│piu do telef├│nu. Vymazan├şm vyrovn├ívacej pam├Ąte aplik├ície alebo odin┼ítalovan├şm aplik├ície sa koncept odstr├íni.

Po zverejnen├ş vykonajte ├║pravy

Po zverejnen├ş TikTok neu─żah─Źuje edit├íciu obsahu. Jedin├Żm sp├┤sobom, ako to dosiahnu┼ą, je ulo┼żi┼ą video do zariadenia a odosla┼ą ho znova. Po─Źas procesu nahr├ívania v├ís aplik├ícia prevedie rovnak├Żm procesom ako pri prvom vytvoren├ş videa.

Toto je rie┼íenie, ktor├ę chcete r├Żchlo ulo┼żi┼ą na ulo┼żenie videa, inak v├ím to aplik├ícia nemus├ş dovoli┼ą.