Ako si vyrobiť Samsung Galaxy S5 je rýchlejšia a pohotovejšia vďaka zníženiu využitia pamäte RAM

Ako si vyrobiť Samsung Galaxy S5 je rýchlejšia a pohotovejšia vďaka zníženiu využitia pamäte RAM 1

Ako si vyrobiť Samsung Galaxy S5 je rýchlejšia a pohotovejšia vďaka zníženiu využitia pamäte RAM. Galaxy S5 je najrýchlejší a najvýkonnejší telefón, aký kedy spoločnosť Samsung vytvorila. Má všetky skvelé funkcie, ktoré by ste od moderného telefónu s Androidom očakávali.

Má najnovšiu čipovú súpravu Snapdragon 805 Adreno 330 GPU a čipovú súpravu Exynos 5 oktadro s GPU Mali-T628 MP6.

Celkovo je to výkonné zariadenie a žiadny užívateľ sa nebude sťažovať na výkon. Okrem toho bol TouchWiz optimalizovaný a pohotovejší ako Galaxy Poznámka 3 je Galaxy S4. Jediná vec Galaxy S5 nemal som ja 3 GB RAMne má iba 2,

zatiaľ čo 2 GB je viac ako dosť pre každodenné činnosti, ktoré nevyžadujú veľa energie, ale môže to byť problém, keď vykonávate niektoré intenzívne činnosti, ktoré vyžadujú veľa pamäte. V týchto prípadoch sa telefón môže trochu spomaliť.

Tu je niekoľko tipov a trikov na zníženie využitia pamäte RAM Galaxy S5, aby bol ešte rýchlejší, ako bol pôvodne.

Zakázať bloatware

Ak chcete viac pamäte RAM, musíte vypnúť všetky aplikácie bloatware, ktoré nepotrebujete. Root nie je potrebný. Akciové aplikácie, ktoré majú telefóny Samsung a ktoré už nikdy nebudete používať, väčšina z nich, zostanú na pozadí zariadenia a spotrebúvajú iba RAM, môžete ich vypnúť vypnutím, stačí prejsť na Nastavenia> Správca aplikácií, vyberte aplikáciu Ak chcete zakázať a vybrať možnosť „Zakázať“, môžete ich znova povoliť rovnakým spôsobom.

Obmedzte procesy na pozadí

Pre najlepšie využitie pamäte RAM musíte obmedziť procesy na pozadí. Tým sa vyhnete všetkým aplikáciám bežiacim na pozadí. Prejdite do časti Nastavenia> Možnosti vývojára> Obmedzenie procesov na pozadí a vyberte počet procesov. Pre najlepší výkon nevyberajte žiadny proces.