Ako si stiahnem aktualiz├íciu radi─Źa Google Stadia?

Ako si stiahnem aktualiz├íciu radi─Źa Google Stadia? 1

Google Stadium je slu┼żba streamovania hier, ktor├í umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żovi hra┼ą hry cez internet na ktoromko─żvek z pripojen├Żch zariaden├ş. Hern├Ż hardv├ęr a v┼íetky hry s├║ ulo┼żen├ę v slu┼żbe Google Cloud, ktor├í je okam┼żite streamovan├í do v├í┼ího telef├│nu. Okrem toho m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia hra┼ą t├║to hru r├Żchlos┼ąou 4 k @ 60 sn├şmok / s. Ak v┼íak chcete hra┼ą 4k hry, mus├şte ma┼ą podporovan├║ obrazovku. A nemus├şte s┼ąahova┼ą ani hru. Po spusten├ş novej hry sta─Ź├ş prejs┼ą do aplik├ície, klepn├║┼ą na hru a to je v┼íetko, dostanete sa do hry.

V skuto─Źnosti spolo─Źnos┼ą Google ozn├ímila ┼ítyri nov├ę funkcie, ktor├ę pr├şdu na ┼ítadi├│n, pre ktor├ę je potrebn├í aktualiz├ícia radi─Źa Stadia, aby tieto funkcie fungovali. Spust├ş sa nov├í aktualiz├ícia pre ovl├ída─Źe Stadia a pou┼ż├şvatelia si ju m├┤┼żu stiahnu┼ą priamo. Ak chcete aktualizova┼ą ovl├ída─Ź Google Stadia, postupujte pod─ża nasleduj├║cich krokov:

Krok na aktualizáciu

    Pripojte ovl├ída─Ź Stadia k sieti Wi-Fi. Ke─Ć je prv├ę pr├şslu┼íenstvo vypnut├ę, mus├şte stla─Źi┼ą tla─Źidlo Stadia a ÔÇ×YÔÇť. Ke─Ć kontrolka blik├í ÔÇ×oran┼żov├ŻÔÇť, Mus├şte nav┼ít├şvi┼ą ponuku Ovl├ída─Ź v Stadii pre Android alebo iOS, aby ste sa pripojili k sieti Wi-Fi. Budete vyzvan├ş na op├Ątovn├ę zadanie hesla WiFi. Potom sa presmerujete na ÔÇ×Aktualizuje ovl├ída─ŹT├║to aktualiz├íciu je mo┼żn├ę spusti┼ą op├Ątovn├Żm pripojen├şm k sieti Wi-Fi a zd├í sa, ┼że t├íto met├│da funguje dobre.

Aktualiz├ícia mohla by┼ą ove─ża plynulej┼íia, ale neexistuj├║ ┼żiadne znaky aktualiz├ície prostredn├şctvom aplik├ície Stadia. Existuj├║ niektor├ę opravy ch├Żb, ale hne─Ć po aktualiz├ícii nie je vidie┼ą ve─ża ve─żk├Żch zmien. ─Äal┼íie aktualiz├ície a funkcie sa o─Źak├ívaj├║ v marci 2020. Budeme v├ís udr┼żiava┼ą v slu─Źke, k├Żm nebudeme ma┼ą v tejto s├║vislosti viac inform├íci├ş.