Ako si prispôsobiť uzamknutú obrazovku v systéme Android pomocou aplikácie

obrazovka uzamknutia klávesnice

Mnoho ľudí si chce prispôsobiť uzamknutú obrazovku svojich zariadení, aby im dodali špeciálny dotyk. Túto akciu však nemožno vykonať bez ďalšej pomoci. Z tohto dôvodu vysvetlíme ako prispôsobiť uzamknutú obrazovku v systéme Android pomocou pomerne jednoduchej aplikácie.

Uzamknutú obrazovku si teda môžete prispôsobiť

Pomocou uzamknutej obrazovky klávesnice môžete oživiť svoju uzamknutú obrazovku. Ide o bezplatnú aplikáciu, ktorá vám umožní prispôsobiť si váš mobil špeciálnym spôsobom. Skúste to a urobte si vlastný záver!

Ako prispôsobiť uzamknutú obrazovku

pozadie obrazovky uzamknutia androidu

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je stiahnite si aplikáciu Keypad Lock Screen na svojom mobile. Tento nástroj nezaberá veľa miesta a je úplne zadarmo.

Zamknutá obrazovka

  • Hneď po otvorení aplikácie budete musieť udeľte vám rôzne povolenia, aby ste mohli robiť svoje kúzla.
  • Po ich udelení sa dostanete do ponuky s rôznymi možnosťami. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je stlačte tam, kde je napísané Aktivovať zámok.
  • Potom klepnite na Zmeňte tapetu vložiť jeden z predvolených obrázkov alebo Galéria na výber pozadia priamo z vašich súborov.

Je to hotové! Takto jednoducho si môžete prispôsobiť uzamknutú obrazovku svojho mobilu. Ako ste mohli vidieť, za pár minút môžete toto nudné pozadie nahradiť takým, ktoré sa vám naozaj páči. Okrem pozadia vám tento nástroj umožňuje zobraziť niektoré údaje, ako je sieť, WiFi a stav batérie na uzamknutej obrazovke.

Ak v mobile používate heslo, deaktivujte ho, aby aplikácia fungovala perfektne. prečo? Pretože ak tak neurobíte, budete musieť niekoľkokrát zadať svoje heslo pred dosiahnutím domovskej obrazovky. Raz pre natívnu konfiguráciu a raz pre heslo zámku klávesnice.

Niektoré softvérové ​​vrstvy to umožňujú bez ďalších aplikácií

Je potrebné zdôrazniť aj to existujú vrstvy softvéru, ktoré vám s tým môžu pomôcť bez toho, aby ste museli používať ďalšie aplikácie:

  • Huawei umožňuje vložiť text, známy ako podpis, a tiež zmeniť pozadie uzamknutej obrazovky. Okrem toho poskytuje možnosť nastavenia rôznych typov zámku na vašom zariadení.
  • Xiaomi, s MIUI, umožňuje vložiť text na uzamknutú obrazovku a zmeniť formát hodín. Obsahuje tiež niekoľko typov zámkov, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči.
  • Jedno používateľské rozhranie od Samsung umožňuje zmeniť štýl hodín, pozadie, prispôsobiť widgety a konfigurovať skratky.
  • In Oneplus Uzamknutú obrazovku si môžete prispôsobiť zahrnutím dvojitých hodín, zmenou veľkosti alebo zobrazením dátumu. Umožňuje tiež zobraziť skratku fotoaparátu a zobraziť osobné údaje majiteľa. Dokonca vám umožňuje zmeniť pozadie a tiež rôzne spôsoby blokovania.
  • In Motorola môžete zmeniť skratky na uzamknutej obrazovke, nastaviť hodiny a pridať miniaplikácie.

Ak to váš mobil neumožňuje, Zámok klávesnice je ďalšie rýchle a jednoduché riešenie, ktoré vám umožní prispôsobiť uzamknutú obrazovku z vášho mobilu.

Chcete pokračovať v úpravách vzhľadu svojho mobilu? Potom by ste sa mali pozrieť na tento príspevok s najlepšími miniaplikáciami, ktoré si môžete nainštalovať do svojho Androidu počas tohto roka 2020.

Uvedomil si si? Prispôsobenie uzamknutej obrazovky na vašom Androide je príliš jednoduché, ak máte správny nástroj. a ty Na čo čakáte, aby ste tomu dodali ten špeciálny nádych?