Ako si objedna┼ą online z JioMart na WhatsApp

Spo─żahliv├í slu┼żba dod├ívky potrav├şn JioMart teraz ┼żije v troch mest├ích ne─Ćaleko Bombaja: Navi Mumbai, Thane a Kalyan. Slu┼żba sa prev├ídzkuje najm├Ą prostredn├şctvom najob─ż├║benej┼íej platformy na odosielanie spr├ív v krajine WhatsApp, ktor├í m├í viac ako 400 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov. Dnes uvid├şme, ako si m├┤┼żete objedna┼ą polo┼żky, ktor├ę potrebujete, z JioMart cez WhatsApp.

Objednajte si online cez JioMart na WhatsApp

1, Ulo┼żi┼ą Ofici├ílne kontaktn├ę ─Ź├şslo JioMart 88500 08000 na va┼íe telef├│nne kontakty. Ke─Ć tak urob├şte, firemn├Ż ├║─Źet JioMart sa objav├ş vo va┼íom zozname kontaktov WhatsApp.

jiomart Whatsapp

2, Otvorte okno rozhovoru JioMart a odo┼ílite spr├ívu ÔÇ×AhojÔÇť. Teraz dostanete odkaz na za─Źatie zad├ívania objedn├ívok. Objedn├ívky bud├║ k dispoz├şcii na ─Ćal┼íie vyzdvihnutie 2 dn├ş.

jiomart Whatsapp konverzácia

3, Kliknite na odkaz a otvorte webov├║ str├ínku z prehliada─Źa. Teraz vypl┼łte v┼íetky z├íkladn├ę ├║daje, ako je ─Ź├şslo mobiln├ęho telef├│nu, oblas┼ą, mesto, ─Ź├şslo domu alebo bytu, n├ízov spolo─Źnosti a va┼íe cel├ę meno. Za─Źiarknite tie┼ż pol├ş─Źko ÔÇ×Prij├şma┼ą aktualiz├ície na WhatsAppÔÇť.

stránka objednávky jiomartu

4, Na str├ínke, ktor├í sa teraz zobraz├ş, sa zobraz├ş zoznam dostupn├Żch polo┼żiek. Vyberte v┼íetky potrebn├ę polo┼żky a stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×Objedna┼ąÔÇť v pravom dolnom rohu str├ínky.

jiomart adresár

5, Na nasleduj├║cej str├ínke sa zobraz├ş potvrdenie objedn├ívky spolu s celkovou sumou. Akon├íhle zad├íte objedn├ívku, na va┼íe ─Ź├şslo WhatsApp sa vo form├íte PDF odo┼íle podrobn├Ż preh─żad objedn├ívky.

Pr├şjem objedn├ívky jiomartu

6, Pod─ża spr├ívy s potvrden├şm objedn├ívky spolo─Źnos┼ą JioMart po┼íle SMS spr├ívy, aby v├ís informovala, ┼że objedn├ívka je pripraven├í na prevzatie. V├Żrobky objednan├ę prostredn├şctvom JioMartu sa musia fyzicky zhroma┼żdi┼ą z najbli┼ż┼íieho supermarketu. Spolu so spr├ívou bude prepojen├ę miesto v Map├ích Google pre najbli┼ż┼í├ş obchod JioMart Kirana.

jiomart umiestnenie gmaps

v s├║─Źasnosti JioMart akceptuje jedin├Ż sp├┤sob platby: hotovos┼ą. O─Źak├ívame v┼íak, ┼że spolo─Źnos┼ą JioMart pon├║kne online platobn├ę met├│dy, ke─Ć m├í slu┼żba ┼íir┼íiu implement├íciu. Spolo─Źnos┼ą Reliance bude pred├íva┼ą vlastn├ę zna─Źky pod zna─Źkami Best Farms, Good Life, Masti Oye, Coffee, Enzo, Mopz, Expelz a Home One.

Ako si objedna┼ą polo┼żky JioMart na WhatsApp. Ak ste v niektorej z podporovan├Żch oblast├ş, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na t├║to slu┼żbu a poveda┼ą n├ím o svojich sk├║senostiach v koment├íroch.