Ako sa zbaviť Google Assistant: 3 Jednoduché metódy

Aj keď nepoužívate svoj Google AssistantJe dôležité si uvedomiť, že keď zostane aktívny, môže to byť zbytočná strata drahocennej batérie a pamäte RAM. Ak máte problémy so svojim Google Assistant, neboj sa. Našiel som spôsoby, ako môžete aplikáciu deaktivovať a zbaviť sa Asistenta Google raz a navždy.

Google Assistant je cenným doplnkom každého zariadenia s Androidom. Virtuálny pomocník je užitočný najmä v inteligentných domácnostiach. Existuje však aj veľa ľudí, ktorí ho vypínajú, pretože ho nepoužívajú, okrem toho, že ak ho necháte aktívny, rýchlejšie sa vám vybije batéria.

Súvisiace:

Aplikácie, ktoré nahradia službu Google Now niečím, čo by ste mohli potrebovať viac

Google Assistant závada spôsobuje problém s niektorými inteligentnými zariadeniami

Každé OK Príkazy Google – 150 hlasových príkazov pre Google Assistant

Obavy s Google Assistant

S používaním sú spojené rôzne starosti s ochranou osobných údajov Google Assistant, ako napríklad: Google Assistant náhodná aktivácia atď. Spoločnosť Google tento problém vyriešila najnovšou aktualizáciou, ktorá rozširuje možnosti ochrany osobných údajov.

Tieto problémy môžu vyvolať paranoju, najmä u tých, ktorí si cenia súkromie. Ak aplikácia ovplyvňuje životnosť batérie a pokiaľ vám obavy o súkromie vyvolávajú pocit strachu, je najlepšie aplikáciu deaktivovať.

Zbaviť sa Google Assistant s týmito jednoduchými metódami

Poznámka: Nemôžete odstrániť svoje Google Assistant. Jediné, čo môžete urobiť, je deaktivovať túto funkciu.

Vymenoval som kroky, ako deaktivovať Google Assistant vo vašom telefóne. Majte na pamäti, že tieto kroky sa líšia od jedného výrobcu telefónu k druhému. Váš LG nebude mať rovnaké rozhranie ako telefón Samsung.

Napriek tomu postupujte podľa týchto krokov a nájdite na svojom zariadení s Androidom podobné príkazy. Ak vám prvý nepomáha, vyskúšajte nasledujúce kroky.

    Poučiť Google Assistant aby sa sám vypolZbavte sa Google Assistant prostredníctvom aplikácie GoogleV nastaveniach telefónu deaktivujte asistenta Google

Súvisiace: Recenzia aplikácie Assistant pre Android, denný sprievodca

1. Poučiť Google Assistant aby sa sám vypol

Zbaviť sa svojho Google Assistant je jednoduché povedať „OK Google“ alebo „Hey Google“ a povedať mu, aby sa sám vypol.

Velenie Google Assistant deaktivovať saOpýtať sa Google Assistant aby sa sám vypol

Ak ste priradili ďalšie spúšťacie slovo pre Google Assistant na spustenie vyslovte svoje kúzelné slová namiesto štandardných výrazov „OK Google“ alebo „Hey Google“.

V opačnom prípade do zariadenia povedzte „Ok Google, Turn Your Off Off“. Poskytne vám pokyny, ako zakázať Google Assistant na základe vášho zariadenia.

Napriek tomu sa tým úplne nezakáže Google Assistant. Niektoré správy uvádzajú, že sa stále zobrazuje, pričom používateľa žiadajú, aby ho po vložení slúchadiel znova povolil.

Podrobný postup vypnutia nájdete v nasledujúcej metóde Google Assistant.

2. Zbaviť sa Google Assistant prostredníctvom aplikácie Google

Ikona aplikácie GoogleVyhľadajte túto ikonu na svojom zariadení

Môžete deaktivovať svoje Google Assistant v samotnej aplikácii Google. Nasleduj tieto kroky.

    Otvor Aplikácia GoogleKlepnite na „Viac ”Klepnite na „Nastavenie”Klepnite na „Google Assistant”Klepnite na „Telefón ”Vypnúť Google Assistant
Ako sa zbaviť Google Assistant prostredníctvom nastavení telefónuVykonajte tieto kroky vo svojom telefóne. (Kliknutím na obrázok zväčšíte)

3. Deaktivovať Google Assistant z nastavení telefónu

Môžete sa zbaviť Google Assistant prístupom k nastaveniam telefónu a jeho deaktiváciou prostredníctvom karty Služby účtu. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

    Prejdite do svojho telefónu Ponuka nastaveníKlepnite na „Google “Ísť do “Účtovné služby “Klepnite na „Vyhľadávanie, asistent a hlas ”Klepnite na „Google Asistent ”Klepnite na „Telefón ”Vypnúť Google Assistant
Podľa týchto pokynov deaktivujte svoje Google AssistantPostupujte podľa nižšie uvedených krokov. (Kliknutím na obrázok zväčšíte)

Prípadne môžete vyskúšať nasledujúce:

    Vyberte „Nastavenie”Vyberte „Systémy a zariadenia ”Vyberte „Ďalšie nastavenia ”Hľadaj „Skratky ” možnosť. Vyberte ho a prejdite na Spustiť Google Assistant. Vyberte „Žiadny ”

Navrhované čítania:

Google Assistant v systéme Android nahlas číta a prekladá vaše webové stránky

Hackeri sa dostanú dovnútra Google Assistant a Siri pomocou ultrazvukových vĺn

Ako použiť Google Assistant zapnite baterku zariadenia

často kladené otázky

Ako odinštalujem Google Assistant?

Aplikáciu nemôžete odinštalovať, ale je ľahké ju zakázať. Povedzte „Ok Google“ alebo podržte tlačidlo plochy a potom stlačte tlačidlo preskúmať ďalšie nastavenia. Vyberte svoj telefón v nastaveniach asistenta a deaktivujte ho Google Assistant.

Počúva ma Google v mojom telefóne?

Google vás vo svojom telefóne počúva až potom, čo použijete jeho možnosti hlasového vyhľadávania. Okrem toho Google ukladá a archivuje iba to, čo hľadáte.

Má Google Assistant rýchlejšie vybíjať batériu?

Áno, opustenie Google Assistant zapnutie by značne vybilo batériu vo vašom telefóne s Androidom, ako aj bezpečnostné riziká, pretože necháva zariadenie odomknuté.

„Zbohom, Google“

Aj keď väčšina z nás s tým súhlasí Google Assistant je užitočná, najmä v inteligentných domácnostiach, stále nie je dokonalá a stále existuje veľa vylepšení, ktoré je potrebné implementovať.

Príde čas, kedy budeme mať s našimi virtuálnymi asistentmi exponenciálne prospešné vylepšenia. Ale práve teraz musí Google zapracovať na chybách a vylepšeniach AI, ktoré môžu zvýšiť spojenie s používateľom.

Zbavil sa niektorej z mojich metód Google Assistant pracovať pre teba? Podeľte sa so mnou o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Odporúčaný kredit obrázku