Ako sa vysporiadať s barbarmi v civilizácii VI

Ako sa vysporiadať s barbarmi v civilizácii VI 1

Títo barbari môžu byť počas počiatočných etáp veľmi nepríjemní. Ak sa s nimi nebude správne zaobchádzať, vývoj hier v civilizácii môže byť vážne ovplyvnený. Je dôležité, aby hráči často kontrolovali svoje stránky kvôli barbarským táborom, pretože je známe, že z ničoho nič nevystupujú, aby začali svoje útoky. V Civilization VI, rýchlosť robí všetky potrebné rozdiely na ochranu mesta hráča a vylepšenia.

Dnes opíšeme správnu stratégiu riešenia barbarov. Aby sa znížilo preťaženie celej mapy, je počet vylepšení zariadení obmedzený, takže musia byť rovnakého typu. Napríklad na získanie ochrany pred barbarmi v raných štádiách Civilizácie VI môže mať staviteľská jednotka bojovú jednotku.

Ako sa vysporiadať s barbarmi v civilizácii VIObrazový kredit: Reddit

Ako sa vysporiadať s barbarmi v civilizácii VI

Pre porazenie týchto barbarov je dôležité, aby hráči pochopili svoju mechaniku. Predovšetkým je možné barbarov ľahko identifikovať podľa ich výrazného červeného a čierneho sfarbenia. Nemajú žiadnu formu asociácie alebo lojality k konkrétnemu štátu alebo mestu.

Neexistuje žiadna špeciálna kempingová oblasť pre barbarov. V Civilization VI sa môžu náhodne rozmnožiť kdekoľvek, na miestach ako Tundra a Snehový terén alebo kdekoľvek v rámci hraníc zón Fog of War. Z technického hľadiska to znamená, že barbari môžu slobodne vytvárať tábory kdekoľvek, čo nie je v predvídateľnom výhľade jednotky. Hráči si počas postupu v hre všimnú barbarské základne proti severným a južným regiónom.

Barbari sú v hojnosti len mocní, takže ich získanie nezachráni vážne hrozby. Sú však známe tým, že hrajú a útočia vo veľkom počte.

Metodika barbarov spočíva v použití skauta. Vysielajú skauta, aby preskúmali a našli mesto hráča. Akonáhle skaut úspešne nájde mesto hráča, pokračuje v návrate do základných táborov a uvoľní zvyšok barbarského tábora. Keď sa tábor prebudí, veci sa začnú znepokojovať, pretože barbarský tábor často iniciuje veľké množenie rýb. Tieto potery môžu byť v skupinách po troch alebo šiestich na základe náročnosti hry používanej hráčmi. Potom sa pokúšajú zničiť mesto hráča. Barbarský útok sa môže formovať mnohými spôsobmi a môže mesto vydrancovať, zničiť všetky vykonané vylepšenia, pokúsiť sa uniesť a zabiť miestnych obyvateľov alebo sa dokonca pokúsiť zničiť korene stromov hráčov. V každom prípade môže byť veľmi nepríjemné, keď sa tak stane. A prichádza to!

Na boj proti týmto útokom musia hráči vyvinúť skutočnú stratégiu. Táto stratégia sa môže uskutočňovať na ktorejkoľvek z troch možných úrovní. Každá z týchto úrovní predstavuje pre hráča určité riziko, ale s rizikom tiež prichádza zodpovedajúce odmeny. Poďme sa posunúť nadol a zistíme, aké sú tieto tri stratégie.

stratégia 1

Prvou stratégiou, tiež jednou z najbežnejšie používaných väčšinou hráčov, je jednoducho použitie hrubej sily. To znamená prijať primitívny modus operandi proti barbarom distribúciou skauta od hráča. Skaut alebo skauti budú zodpovední za lokalizáciu a pozorovanie všetkých barbarských táborov, ktoré predstavujú hrozbu pre mesto. Po identifikácii môže hráč nasadiť útočnú jednotku v týchto táboroch a tam ich všetky zabiť. Zničením barbarských táborov skôr, ako môžu zaútočiť, je riziko odstránené skôr, ako môže predstavovať ďalšie hrozby.

Aj keď to môže znieť primitívne, barbarské tábory sa nedajú ľahko preniknúť a hráči sa musia snažiť dávať pozor. Tábor stráži veľmi efektívny oštep. Ak hráči efektívne využívajú svoje zdroje, je možné s ním manipulovať.

V Civilization VI existujú tri typy táborov alebo služieb pre barbarov:

Kemp Melee je pre hráčov najbežnejší a možno ho nájsť na bežných doskách v krajine. Kemp jazdectva bude hrať iba okolo koní. Nesmie sa zdeformovať, pretože môžu zneužívať zneužívaného ako ostreľovača. Posledným typom sú námorné tábory, ktoré potulujú pobrežie a zničia všetko, na čo môžu prísť. Mať námorníctvo uľahčí prácu, pretože môže zničiť barbarské námorné tábory.

Prvá stratégia ponúka hráčom scenár priemernej odmeny za riziko. Hráči získajú ďalšie XP a ďalšie odmeny, rovnako ako riziko v nich, čo je v porovnaní s ostatnými v tejto príručke dosť malé.

stratégia 2

Ďalšou stratégiou, ktorú majú hráči k dispozícii, je odstránenie samotného zdroja. Čo znamená odstrániť barbarského skauta, keď opustí tábor alebo tesne pred jeho návratom. To znamená nasadenie bojovníka do barbarského tábora. Bojovník sa musí ubezpečiť, že skaut nezaberie späť, aby spustil barbarský tábor.

Je to efektívnejšia metóda, pretože obmedzuje potrebné zdroje a tiež dosahuje rovnaký cieľ. Bohužiaľ, s menším rizikom, neodmení hráča ničím významným.

stratégia 3

Toto je posledná možná stratégia, ktorá ponúka hráčom najväčšie výhody a predstavuje najväčšie riziko, predstavuje podvod. Hráči tu môžu zarobiť najvyššiu sumu, ak ju dokážu odpočítať.

Legrační na týchto barbaroch je, že aj keď sú všetky ich počty spojené, nemôžu zničiť kapitál. To znamená, že hráči môžu nechať barbarov vstúpiť do jeho hlavného mesta a zničiť čo najviac problémov. To potom hráčom poskytne príležitosť získať skúsenosti zo zariadenia a nájsť ďalšie zvýšenie inšpirácie. Napríklad, lukostreľba sa zvýši, ak sa im podarí použiť slinger na zabitie barbarov alebo bronzová práca dostane podobné zvýšenie, aby úspešne uzavrela troch barbarov.

Ako už bolo spomenuté, táto stratégia predstavuje veľa rizík a existuje veľa spôsobov, ako sa to môže pokaziť. Hráči amatérskej civilizácie VI sú lepšie v používaní jednej z prvých dvoch stratégií.

Týmto sa uzatvára náš sprievodca o tom, ako sa vysporiadať s barbarmi v civilizácii VI. Dúfame, že táto príručka pomôže všetkými možnými spôsobmi. Pozrite sa na naše Windows Sprievodcovia, hry, sociálne médiá, tipy a triky pre iPhone a príručky pre Android pre vynikajúci materiál. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel zúčastniť sa na našom rozdávaní za 150 dolárov. Ak máte akékoľvek otázky, pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my sa čoskoro vrátime.