Ako sa vyhnúť videniu tweetov na konkrétnu tému v Twitter

Každý deň sa nachádzame v Twitter všetky druhy komentárov na rôzne témy. Niekedy vidíme témy, ktoré nás zaujímajú, a inokedy ich jednoducho ignorujeme, rovnako ako teraz môžete cenzurovať odpovede na svoje tweety. Ale… Nestane sa vám, že máte pocit, že by ste nemali vidieť svoju časovú os, pretože ste mohli omylom prečítať konkrétne veci, ktoré nechcete vidieť? Stáva sa to každému, ale existujú spôsoby, ako sa tomuto riziku vyhnúť. Tu vám ukážeme, ako na to.

Vedel si Twitter umožňuje vám zablokovať zobrazovanie určitých tém na vašej časovej osi? V tejto sociálnej sieti môžete vo svojej chronológii umlčať všetky druhy konverzácií. Tak sa vyhnete tomu, aby ste videli tweety na tie témy, o ktorých si nechcete nič prečítať. Napríklad, keď má premiéru sezóna vašej obľúbenej série, ale ešte ste ju nevideli.

Ako sa môžete vyhnúť tomu, aby sa vám zobrazovali tweety pre konkrétne témy Twitter?

  • Otvorte nastavenia (Uvidíte to na paneli, ktorý sa zobrazuje vľavo, keď ste v chronológii).
  • Vyber si možnosti „Ochrana osobných údajov a zabezpečenie“.
  • Choďte dole a vstupuje v sekcii „Tiché slová“.

vyhnite sa videniu tweetov konkrétnych vecí v Twitter

  • Stlačte modré tlačidlo, ktoré má v strede biely kríž.
  • Napíš slovo chcete stlmiť na hornej modrej čiare.
  • Vyberte časové obdobie kde chcete, aby sa toto slovo nezobrazovalo na vašej časovej osi.
  • Vyberte „Uložiť“.

Majte na pamäti, že ak chcete, aby sa na konkrétnu tému nezobrazoval žiadny tweet, musíte do konverzácií na túto tému vložiť všetky slová. Ale… Zachovajte pokoj! Nemusíte vkladať úplné texty tém, ktoré nechcete vidieť, ale stačí zadať najdôležitejšie kľúčové slová.

Ako príklad sme do sekcie umlčaných slov (ktoré môžete vidieť na nasledujúcich obrázkoch) uviedli všetky mená postáv série Netflix a tiež názov série, aby sa nezobrazil žiadny komentár súvisiaci s týmto obsahom v chronológii z Twitter.

ako sa vyhnúť videniu konkrétnych tweetov na twitteri

V prípade, že máte záujem dozvedieť sa aj ďalšie veci, ktoré môžete v tejto sociálnej sieti robiť, tu je článok o novej funkcii, ktorá vám umožňuje odosielať hlasové poznámky v Twitter.